Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53
Like Tree1Lubią to

Wątek: Ciezka droga przez pokusy

Awatar uckiekajaca
    uckiekajaca jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Ciezka droga przez pokusy

Co do maty mam taka sama a wlasciwie 4 takie :P bo ja jestem posiadaczem 2 i moj brat tez mozna fajnie turnieje robic na 2 maty

---------- Wiadomość dodana 18-08-2012 o 08:09 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 17-08-2012 o 12:18 ----------

heeeej

Dzis zaczelo sie rownie dobrze jak wczoraj chociaz moze moglo byc lepiej waga 81 . w porownaniu do wczorajszego spadku to ten jest raczej znikomy, ale lepszy taki niz zaden

Waga startowa 82,7 - 16.08
    waga aktualna 81 - 18.06

Dzis nie jem slodyczy i mam nadzieje ze znajde czas na spacer . A teraz od rana trzeba brac sie za sprzatanie bo wkoncu sobota . A tak bym chciala polezec do pozna w lozku.

Cel: do 28.09 6,7 kg mniej - 76 waga 19.08.2012 - do stracenia 4,8 kg

ZAPRASZAM DO SIEBIE -> Ciezka droga przez pokusy

Awatar kosmitka13
    kosmitka13 jest nieaktywny Znany na forum

hej!!
    widzę, że zaczęłyśmy się odchudzać w takim samym czasie, więc może się przyłącze, będziemy porównywały spadki???

co do warkoczyków to fajne są zwłaszcza na lato, ale ja bym nie robiła, moja siostra takie miała i jak je zdjęła to połowa jej włosów wyszła razem z warkoczykami, poza tym reszta włosów były w okropnej kondycji! mi moich włosów byłoby szkoda
    dieta nie dajmy się zwariować MŻ i SB start 10.06.2014

Awatar uckiekajaca

Nie ma sprawy mozemy odchudzac sie razem to bedzie nawet lepsze niz odchudzanie samodzielne bo wieksza motywacja
    Powiedz mi ile masz wzrostu i do ilu chcesz chudnac ? mi zostalo tak na poczatek jeszcze 15 kg tak naprawde pozniej ocenie czy chciala bym byc szczuplejsza czy nie

AlliAlisa jest nieaktywny Znany na forum

Ty do mnie zaglądasz kochanie
    a ja jakoś czasu nie mam

Kochanie ty jak będziesz mieć 66kg będziesz już wyglądać super zobaczysz ale znając życie będziesz chciała schudnąć więcej i więcej

kurczę co chwile mi wchodzi klientka że nawet nie mam jak Ci odp

Cel do 11 listopada 77,2kg
    WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

Awatar kosmitka13

ja mam 180 cm wzrostu, na razie chcę schudnąć 25 kg tak jak na suwaczku mam nadzieję, ze uda mi się to do końca tego roku,
    ogólnie kiedyś w przyszłości chciałabym ważyć 68 kg ale to za jakiś czas
    założenie jest takie, że odchudzam się do końca roku, od stycznia zdrowo się odżywiam (tak żeby nie przytyć ale dostarczyć wszystkie potrzebne makro i mikro elementy do organizmu) ponieważ rozpoczynamy z mężem starania o dzidziusia

Awatar uckiekajaca

HMM wiesz co , najbardziej polecila bym ci zebys poszla do dietetyczki i zaplacila ale dostaniesz diete ktora naprawde dziala i jest zdrowa. Ja na poczatku swojego odchudzania poszlam i dostalam taka diete . Wiadomo nie kazdy chce odrazu wydac kupe pieniedzy na cos co moze nie dzialac. ostatnio skanowalam kolezance moja ksiazke z dieta . chcesz moge ci podeslac skany z jadlospisem wyprobojeszcze przez tydzien czy 2 i zobaczysz czy chudniesz bo serio warto

A tego dukana zostaw w cholere , bo potem zdrowe odzywianie nic ci nie da ... bo do stycznia to juz mozesz miec tak zepsute wszytko przez bialko ze nie bedzie dobrego srodowiska dla dzidzusia.
    Ostatnio edytowane przez uckiekajaca ; 18-08-2012 o 10:42

Awatar kosmitka13

do dietetyczki już kiedyś chodziłam i było ok, bo schudłam w miesiąc 5 kg, ale męczyło mnie przygotowanie tych dań, drogo to wychodziło... a teraz gotuje tak, żeby i mój mąż zjadł to co ja. więc to odpada

Dukana stosowałam 2 lata temu i byłam zadowolona, ze zdrowiem tez było ok, nawet włosy mi się polepszyły, skóra była jędrna i co ważne pozbyłam się cellulitu więc ja mam dobre zdanie o tej diecie, tylko jest ona męcząca...

natomiast SB wygląda zdrowo i jest więcej urozmaiceń (i tu można owoce

dlatego od pon. zaczynam SB i zobaczymy co się będzie działo

a Ty wcześniej stosowałaś już jakieś diety?

Awatar uckiekajaca

i dukana , i SB , i jadlam same grejpfruty, i mozna by tak wymieniac i wymieniac... tak wiec doswiadczenie z dietami mam. ale kazda konczyla sie efektem jojo. stad moj duuuzy nadbagaz kilogramow
    je
    teraz mam fajna diete 5 posilkow dziennie , o stalych godzinach, z produktow ktore lubie, nie zajmoja mi duzo czasu jesli chodzi o przygotowanie. nie przekraczam ta dieta 1400 kcal dziennie i do tego jeszcze raz w tygodniu moge jesc slodycze jak dla mnie diete idealna ..

a ladnie teraz ladnie mi kilogramy schodza bo dodatkowa zapycham sie blonnikiem , i jem takie tabletki ze sklepu z suplementami zjem malego danonka i czuje sie pelna , nie mam ochoty na slodycze. no i mam ogromna motywacje : w okolicach 24 wyprowadzam sie do nowego miasta , zaczynam studia i chciala bym zrobic jak najlepsze pierwsze wrazenie

Awatar kosmitka13

a do jakiego miasta się wyprowadzasz i jaki kierunek studiów?

ja też muszę sobie kupić jakieś witaminki... nie wiem jakie najlepsze, może coś polecisz?

ja po diecie od dietetyczki przytyłam i po Dukanie też przytyłam , ale to moja wina bo nie przeprowadziłam 3 fazy ... zaczęłam żreć jak świnia i teraz wyglądam jak świnia

Awatar uckiekajaca

Przeprowadzam sie do katowic , i zaczynam gospodarke przestrzenna

Co do witaminek to jem :

-"apple gold" - kapsulki octu jablkowego , szparagow z witaminami B ( z rossmana )
    - "perfect fatloss" (ze sklepu z suplementami) - ten po godzinnej rozmowie polecil mi sprzedajacy Pan . stwierdzil ze na poczatki to jest najlepszy preparat
    - "błonnik z ananasem + chrom" - firma BioGarden ( z apteki)

A co do moich bledow w diecie to to ze moze ja duzo nie jem za to slodycze mogla bym tonami i o kazdej godzinie

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów