Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
Like Tree3Lubią to

Wątek: Z powrotem na wagę | Dietowe zmagania Libertad - Część 1

admin jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: Z powrotem na wagę | Dietowe zmagania Libertad

To jest kontynuacja wątku: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar la_libertad
    la_libertad jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Z powrotem na wagę | Dietowe zmagania Libertad

Hej :)

Chyba dojrzałam do tego, że należy mi się kolejny wątek na forum. A z reguł jak się wraca to znaczy to, że stracone sadełko odrosło. I w moim przypadku taka jest prawda - po moich spektakularnych osiągnięciach przed dwoma laty (-30 kilo!) znowu pozwoliłam na to, żeby kilogramy wróciły. Na szczęście nie w całości, ani, broń Boże, z nawiązką, ale nie czuję się ze sobą dobrze. A na forum, w grupie zawsze jest łatwiej chudnąć. I większy wstyd objeść się na noc :)

Od czasu kiedy tu ostatni raz byłam sporo się zmieniło - wyprowadziłam się na studia do słonecznej Hiszpanii, zaczęłam uczyć się chińskiego i biblijnego hebrajskiego, no i przede wszystkim - mieszkam NAPRAWDĘ daleko od domu i mam okazję się sprawdzić. I chyba póki co dorosłe życie nie idzie mi tak najgorzej :) A tak to życie w pięknej Andaluzji jest naprawdę świetne, poznaję tutaj wielu niesamowitych ludzi, mam super grupę na studiach, jest ciepło! i jestem już naprawdę mocno opalona. :)

Przygotowuję się psychicznie do zaktualizowania suwaka - za tydzień jadę do domu to się zważę i może w ogóle zabiorę ze sobą wagę. Bo odchudzanie się bez wagi jest zdecydowanie nie dla mnie, jak nie będę widziała efektu w postaci zmniejszającego się wyniku to po prostu znowu zacznę jeść co popadnie i tyle z tego będzie.

Przed chwilą, na dobry początek zrobiłam taką porządną serię A6W i leżąc na podłodze w moim maleńkim pokoju zobaczyłam pod łóżkiem papierek po krówce... :beurk: Sprzed paru dobrych dni, co nie zmienia faktu, że zrobiło mi się głupio, wyrzuciłam go w cholerę i od teraz wszelkiego rodzaju słodycze idą w odstawkę.

Zatem, dziewczęta - mam nadzieję na odrobinę wsparcia, bo czuję, że moja dobra wola i siła walki jest już na wyczerpaniu - niby powinnam mieć chęć do odchudzania się, ale chyba po prostu wypaliłam się ostatnim razem i teraz wszystko idzie jakoś trudniej. A najgorszy jest fakt, że samo zrzucenie zbędnych kilogramów to dopiero początek, później dopiero się zacznie kongo z utrzymywaniem nowej wagi... Ale nie wybiegajmy zbytnio myślami w przyszłość.

W takim razie teraz już nic, do kuchni skoczę tylko po to, żeby zrobić sobie zielonej herbaty i wybiegnę stamtąd ile sił w nogach, żeby nic mnie nie kusiło.

Miłego wieczoru :)
    dzella lubi to.

AlliAlisa jest nieaktywny Znany na forum

Mality a jaka skromna jesteś :)

Może mi się uda zamknąć? ;)

Cel do 11 listopada 77,2kg
    WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

Awatar la_libertad
    la_libertad jest nieaktywny Znany na forum

Omomnom, dziewczyny, dziękuję

Dobra, nowa część wątku, może będzie teraz przyjemniej

W takim razie a dobry początek niech będzie, pochwalę się : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I tak teraz wyglądam. Dwa lata po odchudzaniu, jako-taką dietę, z której można być dumnym trzymając sporadycznie...
    Więc można bez joja. Do boju!

Ach, nie mam pojęcia jak mam wstawić w sygnaturze link tak, żeby nie był taki brzydki. Kiedyś mi się to udało, ale cóż, te czasy już chyba nie wrócą Pomożecie?
    Ostatnio edytowane przez la_libertad ; 20-08-2012 o 19:18

Awatar Mality
    Mality jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Z powrotem na wagę | Dietowe zmagania Libertad - Część 1

IMPOSSIBLE IS NOTHING!

Awatar antoinette
    antoinette jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Neverland

Kochana! Ty wygladasz tak przepieknie na tych zdjeciach, ze dla mnie to jest w ogole szok, ze Ty sie chcesz jeszcze odchudzac
    Znaczy wiesz, kazdy wiec w ktorym miejscu na wadze czuje sie najlepiej. Ale ja Cie po prostu NIE POZNALAM. myslalam, ze pokazujesz totalnie 2 osoby.
    jestes PRZEPIEKNA

no ale koniec z komplementami na dzis
    bede przychodzic, wspierac, podnosic na duchu, kopac w tylek jak trzeba bedzie i ogolnie mozesz na mnie liczyc
    trzymaj sie diety i cwicz a bedziesz miala swoja upragniona wage za miesiac- poltora gora!!

Awatar Mality

IMPOSSIBLE IS NOTHING!

Awatar dziennikareczka
    dziennikareczka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

czesc libertadku
    zdjecia pokazuja ogrom pracy jaki wlozylas w odchudzanie. jestes przykladem, ze da sie utrzymac, pobudzasz do dzialania i pokazujesz, ze nie zawsze jojo nam bedzie dyktowac zyciowe warunki. wiadomo, co jakis czas musisz korygowac wage, ale reagujesz wciaz jeszcze w momencie, kiedy wygladasz "jak czlowiek". chce tak samo pozdrawiam i witam na nowym watku
    ruszam! 02.01.2015. never give up!

19.03.2012-01.09.2012. i -24kg. można było? można...

zaczynam bo jak nie teraz, to kiedy? zapraszam!

Awatar Meluzynkaa
    Meluzynkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    65

Cytat Zamieszczone przez Mality Zobacz posta
    ależ zaniedbujesz forum Tak lubię Cię czytać, i nie dostarczasz mi tej rozrywki.
    Jesteś może w Poznaniu?
    Mality, Dziecię moje przebywa na gościnnych występach w stolicy.
    I tam dość kiepsko z internetem, korzysta raczej z telefonu, więc pisze dość lakonicznie.

Wraca we wtorek wieczorem i chyba ją zagonię na forum.
    Mality lubi to.
    WAGA PÓKI CO NIEZNANA ALE DRAMATYCZNA...
    TU JESTEM: https://www.jestemfit.pl/tylko-zalog...artach-60.html

Awatar Mality

IMPOSSIBLE IS NOTHING!

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów