Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 503
Like Tree16Lubią to

Wątek: G&G reaktywacja!

Awatar MMAC
    MMAC jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: G&G reaktywacja!

Elo!!!
    Waga pokazała kilogram mniej - zapewne chodzi o to, że poprzednio ważyłam się na innej wadze, może zeszło też trochę wody. Muszę wymyślić jakąś racjonalną dietę, bo na razie wygląda to tak:
    Głooodna jestem. Tuptuptup do lodówki... Mmmm, pierogi mamy, ciekawe czy ruskie czy z mięsem... A, przecież jestem na diecie, no tak. Dooobra, to co mamy na mojej półce? Jogurty light? Fuuu... O, serek wiejski... Dooobra, niech będzie, i tak nie wymyślę nic lepszego :P

p.s. A dzisiejszy poranek zaczynamy pyszną owsianką
    Wiecie może drogie panie, czy otręby owsiane w zamkniętym opakowaniu łatwo ulegają zepsuciu i jak to poznać? Mam zamkniętą paczkę w szafce, niestety data ważności dawno minęła.
    Ostatnio edytowane przez MMAC ; 13-09-2012 o 04:47

Da_Bum_Tss jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Olsztyn

Gratuluję spadku ;D
    U mnie tylko 100g mniej xD

Co do otrębów to nie mam pojęcia ;P

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Awatar goska123
    goska123 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gliwice

Moja waga dzisiaj ześwirowała trochę. Najpierw pokazała 124.1, potem przez pare razy pokazala 123.6, a potem jak mnie po kapieli cos podkusilo zeby sie zwazyc to najpierw bylo to 123.6 a potem 124.4 i tak uparcie zostala do konca.. No i kurde nie wiem ile waze, ale widac, ze troche mniej niz wczoraj :P

Na suwaku zaznacze najwyzszy wynik, na wszelki wypadek xD

mazda__ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    województwo mazowieckie
    Wpisy na blogu
    70

No proszę, fajna waga, za każdym prawie razem co innego ;-)))
    widać waga się mocno waha i nie może zdecydować ;-)))
    u mnie dzisiaj pokazała 66,4 kg ale ja suwaczek zmieniam tylko raz w tygodniu (we środy) jak już waga się z deka ustabilizuje...

Mieszka w
    Olsztyn

Grunt, że w ogóle spadła
    Do celu coraz mniej :>:>
    Ja muszę jakoś przyspieszyć to chudnięcie, bo strasznie nie lubię czekać... Później mam nadzieję jakoś sobie poradzę z utrzymaniem wagi :] chociaz to o wiele trudniejsze niż samo chudnięcie :P

Awatar MMAC

Hehehe Da_Bum_Tss Ja mam dokładnie odwrotnie - schudnąć mi w miarę łatwo, ale utrzymać potem wagę... Masakra. Dlatego jestem recydywistką
    Naprawdę chcesz chudnąć aż do BMI 18,7?

Mieszka w
    Olsztyn

Tak, chcę tego jak niczego na świecie

Chociaż czasem mam ochotę rzucić dietę w diabły, to w tym momencie mi uświadomiłaś, że wolę być szczupła . Co ja bym dała żeby mieć 5 z przodu wagi... :>:>:>

Awatar goska123
    goska123 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gliwice

Goś się melduje. Dzień udany, rowerek znowu udało mi się zaliczyć, dieta w porządku, chociaż miałam chwile załamania (ten rosół taty, te czekoladowe płatki z mlekiem.. ), ale ostatecznie się nie poddałam i nie uległam pokusom!

Btw, waga rano chyba miała rację z tym 123.6, bo teraz mi na wieczór pokazywała 123.9 i nie zmieniała zdania.
    Tak, tak, wiem, że ważę się za często, nie piszcie mi tego, bo sam fakt napisania mi "ważysz się za często" nie spowoduje, że przestanę to robić. Spoko, po pierwszych 5ciu kg się znudzę i będę wchodzić na wagę pewnie raz dziennie Zwykle tak było :P

Awatar MMAC

Da_Bum_Tss - ale dziołcha, z BMI 22.2 Ty JUŻ JESTEŚ SZCZUPŁA Te 18,7 to prawie niedowaga - jak u Szwedzkich nastolatek emo (sorry za szczerość, tak sprawy widzę )

Gocha, więc mówię Ci komisyjnie: Ważysz się za często, niewiasto
    A tak serio: Waż się jak często chcesz, byle Ci to humor poprawiało, a nie go rypało

---------- Wiadomość dodana 14-09-2012 o 03:03 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 13-09-2012 o 21:37 ----------

Cześć dziouchy & grzybie uchatku.
    Dzisiaj rano łodebrałam psinę z kliniki, w ciągu dnia obie spałyśmy - ona przez powypadkowe emocje, ja przez nieprzespaną przez wypadek noc... czyli w sumie też przez powypadkowe emocje Teraz młoda śpi obok, ja się zebrałam, za 3 godziny mamy być w klinice, zostawiam małą i najprawdopodobniej już dzisiaj będzie miała zabieg składania kości na śrubach (chodzi o kości podudzia - k. piszczelową i strzałkowę, obie złamane z przemieszczeniem). Radzi sobie na 3 łapach zaskakująco dobrze - wskakuje i zeskakuje z kanapy, potrafi podbiec kawałek, chciała nawet po schodach łazić, ale nu nu nu, pańcia przeniesie trzydziestokilogramowego potwora, żeby se krzywdy nie zrobił.

Co jeszcze... Strasznie, ale to ohydnie i obrzydliwie chce mi się PAAALIIIIIĆ!!!
    A nie mam faaajeeeek!!! I co teraz? Trzeba czekać do rana i obsępić uchatka z jego resztek dobrodziejstwa zwanego tytoniem.

No i ostatni news - ważę 72,5 kg, czyli pozbyłam się już prawie 2 kg. Dawno nie miałam takiego rezultatu przy przejściu na dietę - niecałe 2 kg w 2 dni... Chyba dobrze mi zrobiły te długie wakacje od diet wszelakich, w końcu tak na poważnie nie odchudzałam się od miesięcy. Widać organizm załapał, że funkcję trybu głodowo-magazynującego można sobie głęboko zakopać, bo chude czasy mu nie grożą - a tu zonk

Mieszka w
    Olsztyn

Szczerze, chciałabym jeszcze mniej, ale wtedy wszyscy na forum by mi jechali... Ja chyba mam ciężkie kości, bo z reguły ludzie mówią, że wyglądam na mniej niż mam

Wczoraj napadłam na lodówkę i dziś nie powiem ile było na wadze, ale obiecuję, że do poniedziałku odnotuję spadek... Szło wszystko jak leci, nawet nie patrzyłam na smak :< Ale jestem nieodpowiedzialna

Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów