Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
Like Tree1Lubią to

Wątek: W końcu nie wstydzić się paradować w bikini.. schudnąć ponad 20kg do lata!

Awatar nenkaa
    nenkaa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie W końcu nie wstydzić się paradować w bikini.. schudnąć ponad 20kg do lata!

Tak więc zakładam swój wątek, głównie w celu spowiadania, nawet jak nikt nie będzie czytał. Dobrze jest wejść na swój wątek i patrzeć ile dni było dobrze, motywuje to do odłożenia czekolady na bok.

Planuję ścisłą dietę pod tytułem ujemny bilans energetyczny, czyli 2100-700= 1400kcal dziennie.

Nie eliminuję niczego z diety prócz czekolady i chipsów - za bardzo szkodzą cerze!

Dzisiaj wszamane: jogurt, kanapka z serkiem, batonik musli, kawa z mlekiem, pół ciacha z kremem typu napoleonka, pancakes z serkiem homogenizowanym = 1200kcal. Potem wpadnie kolacyjka w cenie 200 kalorii.

Ćwiczyć, ćwiczyć, chociaż 15min dziennie ! Nie chce mi sie :<

Awatar nicoletia86
    nicoletia86 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Merseyside, UK

Domyślnie Odp: W końcu nie wstydzić się paradować w bikini.. schudnąć ponad 20kg do lata!

Ehh mi tez sike nie chce ale trzeba sie zabrac. Teraz sie robi zimno to w ogole sie czlowiekowi odechciewa ale do lata jeszcze kope czasu tak wiec damy rade

Sierpniowy fitness

Tu zrzucam oponke--->

Awatar nenkaa
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: W końcu nie wstydzić się paradować w bikini.. schudnąć ponad 20kg do lata!

masz rację nicoletia ja ogólnie z natury jestem leniuchem i antysportem, od dziecka unikam aktywności fizycznej - i teraz weź się przemóż :<

aaaaa! chyba zaskoczyłam ogranizm tym, że wczoraj nie zjadłam słonia = 80.8kg na wadze : ) czyli -0,5kg jaaaa <3333
    wiem że to tylko woda, ale dodaje motywacji niesamowicie!

---------- Wiadomość dodana o 18:02 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 07:35 ----------

i tak więc przyszedł czas na dzisiejszy rachunek sumienia jadłospisik (kolejność przypadkowa): kroma ciemnego z niskosłodzonym dżemem i delmą, herbata, pół drożdżówki z owocami, kawa z mlekiem, leczo z cukinii, bułka, wafelek bez czekolady, jogurt = jakieś 1200kcal
    ćwiczyć mi się nie chce! ale może wykrzesam w sobie nieco zapału, chociaż na 15min gibania

Awatar Rosalie123
    Rosalie123 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

słońce ćwicz ćwicz, nie narzekaj! chcesz być chudsza? chcesz, więc do roboty ja polubiłam ćwiczenia, bywa ciężko ale sprawiają mi one przyjemność, nie muszę się do nich jakoś zmuszać. jak sobie bedziesz mówić że Ci sie nie chce to choćby nie wiem co to sie nie ruszysz, nie rozmyślaj tak o tym, postaraj się żeby ten ruch codzienny był dla Ciebie jak nawyk. pełna mobilizacja! : >

Ginny13 Guest

Witaj nenka mi też ciężko było zmobilizować się do ćwiczeń ale odkąd znalazłam ćwiczenia z Tiffany to stały się przyjemnością. Linki wstawiłam w naszej akcji tak że zobacz może ci podpasują, trzymam kciuki.

highwaytohell Guest

Ja tez sie bronilam rekami i nogami przed ćwiczeniami, a teraz basen, rower, brzuszki do tego stopnia ze teraz jestem chora i mi sie tęskni jak to człowiek szybko sie zmienia. Trzymam kciuki i będę zaglądać i kibicować.

Awatar nenkaa
    Mieszka w
    Kraków

no w końcu ćwiczyć zacząć trzeba
    wczoraj dopadła mnie gorączka i nadal trzyma - chyba aktywność przełoże na jutro, jak wyzdrowieje
    + dziś rano na wadze 80,4kg.. kolejne -0.4 kilo ze mnie uleciało : ))

---------- Wiadomość dodana o 17:24 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 07:38 ----------

rachunek sumienia :
    wszamane (kolejność jak leci): razowiec z serkiem topionym, kawa z mlekiem, suche ciacha (bez czeko), leczo z cukinii, bułka, mandarynki, winogrono, banan = jakieś 1100kcal
    zaraz doszamie kolacje za jakieś 200-300

AlliAlisa jest nieaktywny Znany na forum

zaraz zobaczysz 7 :P

współczuję choróbska...
    ale zaraz będziesz zdrowa

Cel do 11 listopada 77,2kg
    WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

CalaPrawda Guest

Dzien dobry
    bardzo dobrze Ci idzie
    gratuluje spadków, oby tak dalej

highwaytohell Guest

Wow! Szybko leci! Oby tak dalej
    .................................................

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów