Strona 42 z 51 PierwszyPierwszy ... 32 40 41 42 43 44 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 503
Like Tree63Lubią to

Wątek: Witam:) - Część 3

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: Witam:) - Część 3

Zjadłam za dużo szprotek na kolacje, ale to zdrowe kcal wiec sie nie przejmuje... było pysznie, jutro powtorka.. bo mam jeszcze jedno opakowanie.. a musze w siebie ładować omega, bo coś słaba jestem, dzisiaj robie przerwe w cwiczeniach bo cos dzisiaj opadłam z sił, ale posprzatalam i bylam na spacerku z dziecmi.. zadna wymowka wiem, ale naprawde nie mam dzisiaj jakoś siły, juz poprosiłam o witaminy z zenszeniem bo cos ze mna nie tak..
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

15 kg do pogonienia w diabły, czyli nowy start, nowy dom, nowa Ja

Awatar zosienka33
    zosienka33 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Newquay
    Wpisy na blogu
    134

Monika a moze cos cie bierze ,jakies przeziebienie co ???
    wez cos tak na wszelki wypadek

Awatar Monika_D32

ehh sama nie wiem, ale zaczynam szukac energii w słodkim:/ na razie zrobilam sobie kawe z miodem i zjadłam 2 słodkie pomarancze, mam nadzieje, ze starczy... ale juz dawno sie tak kiepsko nie czułam jak dzisiaj... Wziełam w razie czego 3 tabl rutinoscorbinu.. bolą mnie bardzo gorne partie plecow.. juz od jakiegos czasu.. chyba trzeba sie wybrac na przegląd...
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

kasia_2721 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Swiętokrzyskie

Monisia może to już jakieś przesilenie ? Buziaki

Awatar lookrecja
    lookrecja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Monia, to trzymaj się dzielnie.. dziś jakiś taki ciężki dzień, mnie też nosi..
    Ale do lekarza idź, niech Cię przebada! Zdrowie najważniejsze

Awatar nikitka36
    nikitka36 jest nieaktywny Sławny na forum

Moniu skontroluj kręgosłup, dostaniesz leki przeciwzapalne i nie będziesz cierpiała.Po co się męczyć niepotrzebnie.
    Spokojnej i całej przespanej nocy Ci życzę i zmykam do łóżka bo głodna jestem ;-)

Awatar Monika_D32

hEJ dZIEWCZYNKI
    Dzisiaj juz lepiej pospalam, co prawda miałam 2 pobudki, ale to 2 a nie co 30 minut..wyczytałam tez wczoraj u Kousia ze mial zły dzien do tego Lucus, wiec to na pewno cos w powietrzu tak ciezkiego było..
    Wczoraj poprosiłam meza aby kupił marmolade do dzemow, a wiedział ze jak kupił ostatnio mi dzem truskawkowy niskosłodzony, to bardzo smakował i wczoraj kupił 6 takich dzemow o roznym smaku... i do tego kupił mi zurawinke do mies i serów.. mniam mniam
    Dzisiaj przeklety tłusty czwartek, musze zaraz isc robic paczki, ale sobie upieke zamiast usmazyc i na pewno jednego zjem do kawki takiego pieczonego
    Waga dzisiaj mniejsza o 300gr..
    sn: 4 wasy z tym co przez ostatnie dni jadłam.. ( musze jesc plesniaki bo maja krotka date waznosci, a mamuska przywiozła mi az 3)
    IIsn: pączek pieczony
    obiad: piers z kuraka z surówka
    kolacja: szprotki i wasa..
    Miłego dnia

Awatar nikitka36
    nikitka36 jest nieaktywny Sławny na forum

Brawo za spadek :-) super !!!
    Widzę, że planujesz pączka na drugie śniadanie, ale chudszego, a ja takiego nie mam i nie będę miała więc może jednak będę ćwiczyła silną wolę hahaha

Miłego dnia kochana, napisz mi jaką marrmoladę kupujesz, a jakie dżemy ?ja lubię do sera białego sobie zjeść czasem.

Awatar Inezxxl
    Inezxxl jest nieaktywny Znany na forum

Cieszę się,że już lepiej się czujesz!!!!! Ja wczoraj miałam jakiegoś strasznego nerwa, to pewnie tez był jeden z tych kiepskich dni Te Twoje pieczone pączki są z takiego samego ciasta co smażone? Ale apetytu narobiłaś :P :P :P Kupiłam sobie te słynne szprotki,ale jakoś mi kręgosłupy nie podchodzą

Start od 25.04.2014 r.

tu jestem Ta waga to gruba przesada - start po raz enty

Awatar Monika_D32

Inezz, jezeli jesz na pieczywie to daj sobie jeszcze ogorka korn i keczup i zapewniam Cie, ze nie beda Ci przeszkadzały hehehhe, mi nie przeszkadzaja bo od dziecka je uwielbiam) a szprotki sa bardzo zdrowe, podobnie jak makrela..
    Tak, paczki pieczone robie z tego samego przepisu co smazone.. tylko zamiast na olej daje do piekarnika, potem je wyciagłam i szpryca dałam dzem niskosłodzony wisniowy, wyszły naparwde smaczne ale dzisiaj juz starczy.. pączków wyszło mi mnostwo i zastanawiam sie kto to zje heheheh
    Dzisiaj pieka mnie oczy, ale podejrzewam ze to od kompa, bo teraz wiecej przy nim siedze, musze sobie kupic krople do oczu i bedzie po sprawie..
    Trzeba dzisiaj cos pocwiczyc po tych pączkach.. ale na razie wypiłam juz 1 1/2 l wody wiec musze sobie darowac to skakanie...
    Wiem, ze bedzie jutro zwyżka, ale stracę))

Strona 42 z 51 PierwszyPierwszy ... 32 40 41 42 43 44 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów