Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
Like Tree3Lubią to

Wątek: Podejście nr Milion..

Awatar cukier_gotka
    cukier_gotka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź
    Wpisy na blogu
    31

Domyślnie Odp: Podejście nr Milion..

Jeśli te kreseczki są malutkie, to mogą być tzw. pajączki - raczej nie są groźne, chyba że się przerodzą w duże żylaki, ale te zazwyczaj pojawiają się na łydkach, pod kolanem. Pajączki zaś są "tylko" nieestetyczne. Wiem, bo sama je mam (plus jeden żylak pod kolanem), jak poszłam do lekarza w panice pt. "mam żyyyyylaki!", to mnie wyśmiał "jakie żylaki? To mają być żylaki? Pani żylaków nie widziała!" i kazał dbać o siebie, żeby nie pojawiały się następne. Cóż, łatwo powiedzieć... łykaj diosminę, staraj się dużo ruszać nogami, mało stać i siedzieć bez ruchu (podczas długiego siedzenia przy kompie należy robić przerwy). Rowerek, chodzenie, orbitrek są bardzo zalecane, ale najlepszy jest basen, bo woda masuje nogi i poprawia krążenie. Można też kupić sobie maść z kasztana na opuchnięte i ciężkie nogi - ulga pod koniec dnia jest niesamowita.

Napisałaś w pierwszym poście, że utyłaś 5 kg przed ślubem - możemy sobie podać ręce... Też chciałam być piękna i szczupła na ślub, w ciągu 6 miesięcy wrzuciłam 5 kg, trzeba było poszerzać kieckę. A potem było jeszcze gorzej

Płynę z Calais do Dover:

Cukier Gotka na diecie bez nazwy

Miniminka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Mi się takie kreseczki i jakby pajączki porobiły właśnie w ciązy i to jest pierwszy objaw niewydolności żył (nazywa się to teleangiektazje) i jest jakby zapowiedzią żylaków w przyszłości, oczywiście o ile nie dba się o siebie i robi rzeczy niedobre dla żył (nadwaga, siedzący tryb życia, długie stanie, ciąża itd.)

Przed samym ślubem też trochę mi przybyło bo jak się denerwuję to jem, wiedziałam o tym i zapobiegawczo wybrałam sukienkę sznurowaną na plecach

grubawazka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Polanka

hej Vestera
    zycze powodzenia startujemy z tej samej wagi ,chociaz Ty troche wyższu wzost masz
    trzymam kciuki,uda sie na pewno

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów