Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 82
Like Tree15Lubią to

Wątek: Do lata piechotą będę szła - Część 1

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Elliðaey

Domyślnie Odp: Do lata piechotą będę szła - Część 1

No nareszcie . Dasz radę, kochana . Teraz będzie już tylko lepiej.

Czekam .
    Miran_233 lubi to.

Paszrotka jest nieaktywny Znany na forum

No to waga zaczyna spadać
    ciekawe jaki wynik będziesz mieć jutro rano?
    "Jeśli kogoś kochasz, pozwól mu odejść... Jeżeli wróci, będzie Twój na wieki... Jeżeli nie wróci nigdy nie był Twój..."

Tygryska7 Guest

ehh no tak, we srode pełnia. wspolnie zawyjmy do księżyca

Miranku, sciskam!!!! :*

Awatar cukier_gotka
    cukier_gotka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź
    Wpisy na blogu
    31

Wpadam zajrzeć, widzę że ty też z Łodzi Jakbyś szukała wsparcia albo towarzystwa, to wal jak w dym

Płynę z Calais do Dover:

Cukier Gotka na diecie bez nazwy

Awatar Eclairka
    Mieszka w
    Elliðaey

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Awatar Miran_233
    Miran_233 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

I znowu trochę w dół Cieszę się, jestem dobrej myśli.
    Żebym jeszcze potrafiła spojrzeć na siebie oczami z przeszłości, tj. widzieć ładną dziewczynę... Niestety, co za paradoks. Kiedy chudłam i ważyłam tyle, co dzisiaj, to wydawałam się sobie superśliczna. Teraz patrzę w lustro i widzę same wałki tłuszczu. A przecież, do licha, nie mogę się dzisiaj jakoś specjalnie różnić od siebie z tamtych czasów! Wcale się nie dziwię anorektyczkom. To, co się dzieje w naszej głowie, potrafi nieźle wykrzywić percepcję...
    Nic to. Przetrwam.
    Pozdrawiam!

---------- Wiadomość dodana o 22:18 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:39 ----------

Dziewczynki, wpadam jeszcze raz wieczorem, żeby się podzielić BOSKIM przepisem na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Nigdy specjalną fanką tofu nie byłam, bo w potrawach zawsze rozlatywało mi się na papkę - dopóki nie znalazłam w sklepie takiego o konsystencji nadającej się do krojenia. I zachwyciło mnie, ile z tego można zrobić! Porcja takiego gulaszu ma jakąś śmiesznie małą ilość kalorii (trzeba tylko uważać z oliwą), zapycha po uszy, a smak ma rewelacyjny! No i robi się go błyskawicznie, o ile w lodówce ma się kawałek upieczonej dyni, także naprawdę gorąco polecam!

W niedzielę, jako że miałam gdzieś jeszcze utajoną w lodówce rodzimą paprykę, ugotowałam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Świetny z makaronem, chcę jeszcze spróbować z kaszą jęczmienną. Do tego fantastyczna [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (zrobiłam w wersji wegańskiej). Tak to ja się mogę odchudzać Od razu mi się poprawił humor. Buziaki!

Awatar zosienka33
    zosienka33 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Newquay
    Wpisy na blogu
    134

Uwielbiam jak wstawiasz nowe przepisy i oczywiscie gratuluje spadku wagi
    ale dlaczego nie ma suwaka
    Ostatnio edytowane przez zosienka33 ; 29-11-2012 o 18:59

Awatar Eclairka
    Mieszka w
    Elliðaey

Cytat Zamieszczone przez Miran_233 Zobacz posta
    Żebym jeszcze potrafiła spojrzeć na siebie oczami z przeszłości, tj. widzieć ładną dziewczynę... Niestety, co za paradoks. Kiedy chudłam i ważyłam tyle, co dzisiaj, to wydawałam się sobie superśliczna. Teraz patrzę w lustro i widzę same wałki tłuszczu. A przecież, do licha, nie mogę się dzisiaj jakoś specjalnie różnić od siebie z tamtych czasów! Wcale się nie dziwię anorektyczkom. To, co się dzieje w naszej głowie, potrafi nieźle wykrzywić percepcję...
    Miranciu, czasem to zależy od dnia, od samopoczucia... Mnie np. przed okresem, kiedy lekko spuchnę, zdarza się czuć paskudnie, nie mogę na siebie patrzeć. Widzę wszystkie pryszcze, naczynka, cienie i suchą skórą na twarzy, których normalnie nie ma, a ubrania gniotą, źle leżą, pogrubiają. Bywają również takie dni, kiedy niezależnie od wagi czuję się ze sobą cudownie, uważam, że jestem atrakcyjna, kobieca itd. i dzieje się to zazwyczaj wtedy, kiedy jestem wyspana, wypoczęta, a za oknem świeci słoneczko . Ty teraz bardzo dużo pracujesz, jesteś zmęczona... Pewnie stąd brak samozadowolenia... Gwarantuję Ci, że lustro kłamie, a raczej jest tak, jak napisałaś - Twoja przemęczona główka płata Ci figle i jesteś tą samą, zgrabną i seksowną kobietą, która pisała:

Po trzecie: UWIELBIAM KOMPLEMENTY! A ostatnio słyszę je coraz częściej Przedwczoraj - siostra. Wczoraj - babcia. Dzisiaj - koleżanka z pracy niewidziana raptem przed dwa tygodnie ("Jak ty schudłaś! Niesamowicie! Chyba już pora przystopować!"). I druga osoba, bardzo szacowna, która zapytała mnie wprost, czy schudłam od czasu naszego ostatniego spotkania. Mało tego - spytała, ile kilogramów (wyjaśniłam, że nie wiem) i powiedziała, że szacuje na jakieś 10-12 WOW!!! Jestem w siódmym niebie!!! Po raz pierwszy od lat czuję się piękna! A te komentarze, pytania, komplementy - jak one dodają skrzydeł!!!

Po prostu jesienna (już prawie zimowa) chandra się do Ciebie przypałętała . Jesteś śliczna - przecież to wiesz.

Cieszę się kolejnym spadeczkiem .

Awatar Miran_233
    Miran_233 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Eklerku!

Aż mi się serce ścisnęło, kiedy przeczytałam Twojego posta... Chciało Ci się cofać w czasie aż o cztery miesiące, żeby do mojej skołatanej głowy nakłaść trochę mądrości... Jakie to szczęście mieć taką przyjaciółkę - co z tego, że wirtualną - jestem dumna, że Ciebie znam!

A najlepsze jest to, że... chyba pomogło Trafiłaś ze swoim wsparciem w czas, kiedy jestem w stanie je przyjąć. Może swoją rolę odegrało również to, że wczoraj przecięłam przedostatnią nitkę wiążącą mnie z moją miłością... Kiedy wreszcie się to skończy, kiedy będę gotowa powiedzieć sobie raz na zawsze, że on już nie wróci - i przyjąć to ze spokojem i z godnością, i pójść dalej - wtedy naprawdę będę wolna. I w tej wolności znajdzie się miejsce na bycie szczęśliwą. Tak po prostu, sama ze sobą.

Znowu gdzieś odzywa się we mnie MOC. I na znak tego spełniam swoje postanowienie. Dzisiaj dedykowane specjalnie Zosieńce:

Cytat Zamieszczone przez zosienka33 Zobacz posta
    ale dlaczego nie ma suwaka
    No dobra...

No więc jest!
    P.S. Głęboko wierzę, że do Bożego Narodzenia uda mi się odzyskać to, co straciłam (tj. stracić to, co odzyskałam ) I mam nadzieję, że to już NAPRAWDĘ ostatnia aktualizacja do dwóch siódemek!

Ściskam, całuję i do zobaczenia wkrótce!
    zosienka33 and Eclairka like this.

Awatar zosienka33
    zosienka33 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Newquay
    Wpisy na blogu
    134

I to mi sie podoba
    ciesze sie ze jest suwak
    i to ladny suwak :!!!
    milego wieczorku !