Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41 49 50 51
Pokaż wyniki od 501 do 503 z 503
Like Tree45Lubią to

Wątek: Pod 25kg tłuszczu siedzę ja. Muszę się wygrzebać. - Część 1

Awatar LexiVampire
    LexiVampire jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pod 25kg tłuszczu siedzę ja. Muszę się wygrzebać. - Część 1

Ojjj faktycznie, wątek się robi historyczny! Moj wpis tutaj będzie zabytkiem^^ haha tak, ciurkiem ćwiczę 3h, bo moje głupie kg się mnie tak dziadostwa trzymają że dieta sama nic nie pomaga, dieta z 1h ćwiczen czy nawet 2h ani tyle. Więc się zaparłam i powiedziałam, że się nie dam - albo ja wykończę ten tłuszcz, albo on wykończy mnie! i z 3h ćwiczeń elegancko po 1 kg tygodniowo leci - miła odmiana po 4 miesięcznym zastoju

s_sookie Guest

no gotowanie zakończone....... mam dość......... zwłąszcza buraki mi trudności przysporzyły bo mąż podczas porządków schował mi gdzieś maszynkę do ścierania warzyw.... muszę je jeszcze tylko doprawić....

spagetti na cały tydzień ugotowane....... kiedyś taką porcję co dziś zrobiłam zjedlibyśmy na jeden obiad....... a teraz popakowałam sobie po 200g do pracy na każdy dzień i duuuuże pudełko dla męża ....

Menu za dzisiaj:
    sniadanie - jajo faszerowane, parówka z szynki, kromka razowca na zakwasie z żółtym serem kawa
    Obiad - micha rosołu z makaronem
    Paluszki rybne, z kuleczkami ziemniaczanymi i brokułem na parze
    Kolacja - mała porcja spagetti (podczas mieszania sosu z makaronem dziabnęłam ze dwa duże widelce)
    2 kawałki sernika

Po treningu koktajl białkowy

Z innej beczki...mam w domu brokułożercę.......Ugotowałam całego brokuła dzisiaj. Ja wzięłam sobie tak 1/3 tego warzywka...... resztę zjadł mój 5 latek......

Viki...ale za to jakie efekty będziesz miała!!!

Dobra to kończymy ten wątek z uśmiechem i zaczynamy część 3cią... tak szybko te strony lecą że załóżmy że w tym nastęnym wątku 94,0 chciałąbym zobaczyć....

admin jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    23

Ten wątek został automatycznie zamknięty i jest kontynuowany tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41 49 50 51

Uprawnienia umieszczania postów