Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Piękne 40-letnie .

Skalniaczka71 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Reykjavik
    Wpisy na blogu
    17

Red face Piękne 40-letnie .

Witajcie dziewczyny w świecie notorycznie marzącej o szczupłum tyłku 40-stki .
    Rozpoczęłam walkę z nadwagą ,a właściwie otyłością .Bądzmy szczerzy,otyłością własnie .Mam pierwszy sukces .W ciągu tygodnia 1,9 kg mniej . Zrezygnowałam ze słodyczy i zajadam białko z warzywami .Samo białko mnie przerasta więc Ducan dla mnie ,to chyba za wiele. Przynajmniej na razie .Przyłączcie się do wspólnego odchudzania i mówcie jak sobie radzicie .
    Ja robię projekty ciuchów na po schudnięciu Fajna zabawa .

Awatar marcePanna
    marcePanna jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Oslo

Domyślnie Odp: Piękne 40-letnie .

To świetny rezultat jak na tydzień na proteinach z warzywami Może z czasem będzie Ci łatwiej zrobić dni tylko proteinowe, 1/1 podobno bardzo dobrze się sprawdza u osób, które nie dają rady zbyt długo ciągnąć na proteinach.

Mieszka w
    Reykjavik
    Wpisy na blogu
    17

Też o tym słyszałam ,ale obawiam się ,że będzie mi słabo .Dużo pracuję ,trójka dzieci ....... chyba trochę węgla mi trzeba Tobie MarcePanno życzę powodzenia .Na czym zrzucasz ? Na Duncanie ?

Awatar aganica
    aganica jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Witam serdecznie, ja starsza /czterdziestka to wspomnienie / ale.....w każdym wieku trzeba o siebie dbać.
    Będę zerkała do tematu, trzymając kciukasy za powodzenie w walce z nadwagą. Uwierzcie... na prawdę warto
    Dukan od 5.marca.2012r -wrzesień.2012r /97.2kg-64kg/
    Styczeń.2013r - IV faza
    6.wrzesień.2014r - II podejście.

Awatar Yohiko
    Yohiko jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    8

O witaj Piękna! Cieszę się że już masz własny dietkowy domek.
    gratuluję spadku i podpisuję się pod słowami MarcePanny, spróbój kiedyś zrobić 1/1. Tak z ciekawości nawet, bo jak odpowiada Ci obrana dietka, to już bardzo dobrze, bo nie można się męczyć na diecie, jeżeli chce się na niej trochę wytrwać
    Będę zaglądać!
    Miłego dnia!

Awatar marcePanna
    Mieszka w
    Oslo

Tak Skalniaczko, ja na Ducanie, już kiedyś z nim kilka miesięcy wytrwałam i teraz znowu się z nim umawiam

Mieszka w
    Reykjavik
    Wpisy na blogu
    17

Witajcie dziewczyny ,dziękuję za odzew ,budujące Czy wy też tak macie ,że wciąż powtarzacie sobie jak mantrę ,uda się ? Schudnę ,uda się ! Złapałam się na tym ,że powtarzam sobie w myślach te zaklęcia . Mądrzy ludzie mówią ,że autosugestia bywa skuteczna ,tylko czy wiedzą co mówią ? No oby .Mój małż dał mi spokój z dokarmianiem i kartofelkami ,odpuścił mi nawet zupy ale wciąż pojąć nie może ,że drinka odmawiam Wiecie ,bo to u nas tak trochę na odwrót jest .Ja pracuję za dwoje ,a małż siedzi w domu i dziećmi się zajmuje. Zredukowali go w dobie kryzysu ,a ,że mały jeszcze nie ma przedszkola ,to małż siedzi w domu i bawi .Trudno takie czasy .Jednak w związku z tym gotuje teraz doskonale i karmi nas wszystkich pasjami .Powoli do niego dociera ,że poważnie mówię o odchudzaniu ale chyba niezbyt wierzy w trwałość moich postanowień .Muszę go przekonać ,że to ma być stan stały ,tzn z ograniczeniem na frykasy. Zobaczymy czy mi kiedyś uwierzy ?

Awatar marcePanna
    Mieszka w
    Oslo

Słyszałam o stosowaniu afirmacji ... codziennie rano staje się przed lustem i patrząc sobie prosto w oczy powtarza swoją "mantrę", poza tym istnieje też coś takiego jak wizualizacja - wyobrażasz sobie jak chcesz wygladać i jak najczęściej przywołujesz w głowie ten obraz. Głowa i umysł to wielka moc, myśle, że nie doceniamy tego i chyba jeszcze nie za bardzo potrafimy z tego korzystać.

Jak Twój mąż "znosi" siedzenie w domu? Nie poczuł, że mu życie tym sposobem ucieło jaja?

I widzę gdzie mieszkasz pracowałam w ciągu ostatnich miesięcy z kilkoma kobietami z Islandii, z jedną pracuję do dziś. Mieszkam w Norwegii to prawie po sąsiedzku

Miłego dnia

Mieszka w
    Reykjavik
    Wpisy na blogu
    17

Cześć sąsiadko Afirmacja powiadasz ? No dobra ,wiem o czym mówisz ,nie próbowałam ale co tam ,przecież nie zaszkodzi Dalej się trzymam ,kolejny dzień zaliczony .Witaj świecie na diecie ,całkiem miły świecie

Awatar marcePanna
    Mieszka w
    Oslo

Oooo, widzę, że spadek masz dzisiaj gratulacje

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów