Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70
Like Tree2Lubią to

Wątek: Zrozpaczona, załamana:(( błagam pomóżcie

Awatar cukier_gotka
    cukier_gotka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź
    Wpisy na blogu
    31

Domyślnie Odp: Zrozpaczona, załamana:(( błagam pomóżcie

Hehe, z facetami to jest tak, że mój mnie woli grubszą niż chudszą i czasem słyszę "nie chudnij". Nie powiem, żeby to było bardzo motywujące, chociaż rzecz jasna świetnie mieć takie wsparcie i miłość. No ale uczciwie rzecz biorąc, nigdy jeszcze nie ważyłam powyżej 78 kg, więc możliwe, że k. 90 kilograma mojemu chłopu by się nieco zmniejszył ten entuzjazm

Płynę z Calais do Dover:

Cukier Gotka na diecie bez nazwy

Miniminka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Mój synek ma dopiero 4 miesiące więc niby mam jakieś usprawiedliwenie, że tak wyglądam, no ale z drugiej strony widzę w sklepach i na spacerach dziewczyny z podobnymi maluszkami, które wyglądaja rewelacyjnie - żadnej nadwagi, obwisłych brzuchów czy fałdek.

Co do seksu - no cóż problem jest we mnie a nie w mężu, to ja się wstydzę rozebrać, szczególnie, że kiedyś zupełnie idiotycznie powiesiliśmy lustro i teraz widzę tam doskonale co mam w jakim rozmiarze i jak mi się to trzęsie Myślę, że nad tym trzeba pracować niezależnie od wagi bo chyba popełniam błąd myśląc, żę problemy same się rozwiążą jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, kiedy ja schudnę... On nigdy mi nic nie powiedział o mojej nadwadze ale jednak widzę na jakie kobiety patrzy, gdy wychodzimy na miasto.

Zawsze miałam kompleksy ale jakoś to maskowałam makijażem, ubraniem, fałszywą pewnością siebie, teraz, odkąd jestem gruba kompletnie się rozłożyłam, muszę się mobilizować żeby zrobić sobie paznokcie czy ogolić nogi bo wydaje mi się, że i tak nie jestem atrakcyjna. Podobnie z ubraniami - nie kupuję nic nowego bo i tak we wszystkim źle wyglądam, to po co wydawać pieniądze na coś co podobało mi się na manekinie w rozmiarze 36 ale przymeirzalni chce mi się płakać.

No nic - nie będę się rozżalać bo przecież zmierzam, jak i Wy wszystkie, w dobrym kierunku, jeszcze kilkanaście tygodni i może założę rurki, może kupię seksowną bieliznę i zaskoczę mojego chłopa

Dzień całkiem udany - nie złamałam diety, ćwiczyć nie ćwiczyłam ale posprzątałam cały dom a to 3 godziny solinej gimnastyki było Zrobiłam też pycha dietetyczne pulpety z mielonego fileta z indyka, normalnie rewelacja i można zjeść z czystym sumieniem.

Mieszka w
    Rzeszów

Asiaszre gdzie jesteś?? Wracaj tu do nas szybciutko!

Awatar marmona84
    marmona84 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Koszalin

O nie ,ja się na to nie zgadzam!!!!
    WEEKEND I ASKA ZNOWU WSIĄKŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Start 04.12.11

Meta...???
    WARTO GONIĆ MARZENIA...
    Tutaj jestem-------->Po raz pierwszy( i ostatni)

Awatar asiaszre
    asiaszre jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń
    Wpisy na blogu
    2

przepraszam...juz jestem... fakt na weekend nie ma mnie cale dnie w domu!!!
    oczywiscie diety nie trzymam ja chyba nie umiem nigdy nie bede chuda... chcialabym zeby ktos przyszedl dal mi w ryj i powiedzial" wez sie grubasie za siebie"!!! ciekawe czy by mi pomoglo... 26.11 ide sobie zrobic badania na cukier, cholesterol itp moj maz sobie zrobil i wyszlo ze ma za wysoki cholesterol i trojglicerydy 3 razy wiecej niz powinno byc (a jest szczuply). ale to wszytsko od picia piwska!!! ja rok temu mialam idealne wyniki...teraz zobaczymy...
    ja poprostu nie wiem co mam jesc... nic mi nie smakuje
    moze poratujecie mnie jakimis waszymi przepisami

Mieszka w
    Rzeszów

No dobrze, że jesteś

Ja ostatnio odkrywam indyka na 100 sposobów - nie wiem jak dawniej mogłam kupować ciągle tylko wieprzowinę. mięso indyka jest chude i ma mało kalorii, smakuje wybornie, szczególnie lubię pulpety z mielonego fileta z piersi. Jeśli nie masz weny na gotowanie polecam stronę podajindyka.pl - naprawdę wiele ciekawych przepisów, jest też zakładka "dietetyczne" więc można skorzystać

I nie czekaj z dietkowaniem na koniec listopada aż zrobisz badania, pomyśl, że do tej daty możesz mieć już 2-3 kg mniej

Awatar asiaszre
    Mieszka w
    Toruń
    Wpisy na blogu
    2

nie ja nie czekam na badania nie w tym sensie to pisalam... nie lubie indyka((

Awatar marmona84
    marmona84 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Koszalin

Ja właśnie jestem po duuuzym kawałku ciasta!!!
    Tak ,tak , chyba zjem go całego urodziny mam a wszyscy zapomnieli ......
    Start 04.12.11

Meta...???
    WARTO GONIĆ MARZENIA...
    Tutaj jestem-------->Po raz pierwszy( i ostatni)

Awatar cukier_gotka
    cukier_gotka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź
    Wpisy na blogu
    31

A co jesz zazwyczaj? podrzuć coś, to ci pomożemy tak zmodyfikować, żebyś jadła to, co lubisz, tylko chudszą i zdrowszą wersję No w końcu od czegoś trzeba zacząć. Nie zmienisz swojej diety od tak - trzeba się od nowa uczyć gotować, kupować, jeść. Małymi kroczkami, damy radę wspólnie z forum, ale musisz dać nam szansę pomocy. Co ty na to? I głowa do góry, nie ma co się mazać, życie krótkie, a tusz drogi

Płynę z Calais do Dover:

Cukier Gotka na diecie bez nazwy

Awatar asiaszre
    Mieszka w
    Toruń
    Wpisy na blogu
    2

hmmmm. co ja jem?? co mi wpadnie w rece albo co znajde w lodowce... po pierwsze niestety nie moge zyc bez chleba...normalnego bialego chleba. owszem lubie ciemny ale dlugo na nim nie pociagne... obiady gotuje raz na trzy tygodnie jak moj maz ma ranki bo jak ma noci i popoludniowki to nie jada obiadow, co za tym idzie ja wcale obiadow nie jadam tylko cos non stop zagryzam na szybko czyli jakas kanapka owoc. same takie smieciuchy... ostatnio ie do zycia jestem nic mi sie nie chce... jakas rozrywka by mi sie przydala ale brak kasy i wogole...przepraszam Was za zasmucanie forum

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów