Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 159
Like Tree6Lubią to

Wątek: czy gruba ważka schudnie choc trochę

Awatar Klubowiczka
    Klubowiczka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gliwice

Domyślnie Odp: czy gruba ważka schudnie choc trochę

Hmm powiem szczerze, że zumba jest mi zupełnie obca

Dukan nie jest taki zły, próbowałam i miałam rezultaty. Stosowałam bardzo krótko, chodziło mi, żeby schudnąć szybko kilka kg i faktycznie się udało. Ale na dłuższą metę chyba nie jest to zdrowy sposób odchudzania.
    Oczywiście trzymam kciuki, sama będziesz wiedziała kiedy przejść z niego na bezpieczniejszą i niskokaloryczną dietę
    Tu walczy Klubowiczka

Początek diety 05.11.2012 ( 40 lat - 170 cm - 91 kg )

Awatar MadamaButterfly
    MadamaButterfly jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    12

Dzień dobry!
    Dukan nie jest zły nawet jako długoterminowa dieta. Ja byłam ponad 1,5 roku na czystym Dukanie i nigdy nie miałam lepszych wyników badań i lepszego samopoczucia. A jak tylko się z doktorkiem rozstałam to MASAKRA!!! A więc wracam w objęcia protein. A zumbę uwielbiam
    lookrecja lubi to.

GŁUPIA CI*KA GUBI GIGANT JOJO :/

Tutaj rządzi Dukan

grubawazka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Polanka

no 36 kg na dukanie brawo,ja tez to glupia ci..... bo sie chudlo tylo i tyło az sie mega masa zrobila,raz tylko w zyciu jakies8 lat temu tyle wazylam potem schudlam i trzymalam sie kilka lat a potem jak widac ,mam nadzieje teraz jak schudna nie zmarnowac tego ,tylko najpierw tzreba schudnac,a na razie waga stoi
    Madama duzo schudlas na 1 fazie?

AlliAlisa jest nieaktywny Znany na forum

Ja od dukana wolę SB... byłam kiedyś na SB i wyniki były całkiem fajne...
    ale jednak przestałam prowadzić sie na diecie...

powiem wam... że jest się w stanie schudnąc... 20 30 a nawet i 40kg trzeba się po prostu uprzeć.
    i zdoła się to schudnąć.

Cel do 11 listopada 77,2kg
    WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

grubawazka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Polanka

masz racje Alisa jak sie czlowiek uprze to na kazdej diecie schudnie
    i ja sie wlasnie uparłam
    i schudne chocby nie wiem co
    dzieki za wsparcie i dobre slowo

Awatar Klubowiczka
    Klubowiczka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gliwice

Dieta przede wszystkim powinna być bardzo zróżnicowana, bo organizm zapamietuje i jak dostaje cały czas to samo, to przestaje reagować. Zaczynamy na czymś chudnąć, a potem waga stoi, trzeba zmieniać menu w posiłkach. Tak mi kiedyś wytłumaczyła dietetyczka. A Dukan jest mało zróżnicowany. Ja nie jestem za bardzo do niego przekonana. Faktycznie, waga spada przy samym białku bardzo szybko, ale obciąża wątrobę i nerki. Może na dłuższą metę zaszkodzić. Pewnie, że będą osoby na których nie wpłynie źle na zdrowie. Ja jednak byłabym ostrożna przy dłuższym stosowaniu. Najlepsza to dieta 1000 Kcal. Może trochę wolniej, ale na pewno zdrowiej. A węglowodany są bardzo ważne w naszej diecie. Najważniejsza jest konsekwencja, pozdrawiam
    Tu walczy Klubowiczka

Początek diety 05.11.2012 ( 40 lat - 170 cm - 91 kg )

Awatar MadamaButterfly
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    12

Jak zaczynałam Dukana po raz pierwszy to zgubiła 8,5 kg przez 7 dni uderzeniówki! Normalnie leciały jak szalone

Tutaj rządzi Dukan

Awatar dana79
    dana79 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Będzin

Cytat Zamieszczone przez Klubowiczka
    Dieta przede wszystkim powinna być bardzo zróżnicowana, bo organizm zapamietuje i jak dostaje cały czas to samo, to przestaje reagować. Zaczynamy na czymś chudnąć, a potem waga stoi, trzeba zmieniać menu w posiłkach. Tak mi kiedyś wytłumaczyła dietetyczka. A Dukan jest mało zróżnicowany.
    Moja droga niestety nie zgodze sie z toba Dieta DK jest zroznicowana i to bardzo owszem nie I i II faza ale na nich powinno sie byc rozsadnie dlugoczyli nie za dlugo puzniej jest bardzo bogata w wiele rzeczy witamin itp po za tym nawet na IiII mozna urozmaicic sobie menu ale trzeba zapoznac sie z ksiazkami i rowniez ludzmi ktorzy dzis sa na IV tak zwanej do zywotniej oni najepiej moga sie wypowidziec o tym Jesli chodzi o kwestia zdrowotna to naprawde przeciwnicy rozdmuchali wiele nie prawdy o jej szkodliwosci .Przeciwnicy znajda w kazdej diecie cos co im nie podchodzi i powiedza ze na peno jest nie zdrowa kazda dieta i tyle dlatego wielu tez z nich niestety tkwi z nadwaga w jednym punkcie .Do wszystkiego trzeba podejsc z glowa i tyle i wtedy kazda dieta jest dobra.Jezeli kazdy wykona przynajmniej podstawowe badania i zaczerpnie diagnozy u specjalisty co do kondycji organizmu to na starcie wie czy moze pozwolic sobie na ta czy inna diete/ale kto tak robi? nie wielu Podejmuje ryzyko bedac nie swiadomym co w nim siedzi bo chce schudnac za wszelka cene nie stosuje sie do zalecen doktora DK i modyfikuje diete jak mu pasuje a puzniej jak sie cos stanie to wina diety

Na razie jest tylko tragedia ale będzie dobrze

Awatar MadamaButterfly
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    12

Dana! Prawdziwy głos rozsądku! Nic dodać, nic ująć
    dana79 lubi to.

Tutaj rządzi Dukan

Awatar dana79
    dana79 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Będzin

Cytat Zamieszczone przez MadamaButterfly Zobacz posta
    Dana! Prawdziwy głos rozsądku! Nic dodać, nic ująć
    Dzieki kochana
    A co do doradzania zeby jej nie stosowac dlugo w sensie zrob myk na inna jak troszke zgubisz kilosow to nie dobry pomysl bo wlasnie takie przeskakwanie z diety na diety przerywanie daje efekt jojo i puzniej efekt mega wielkasnych zastojow jak wrocisz Suksesem jest dojsc do konca tej diety a ci co do koca dotarli i zmienili swoj sposob zywienia bo to tak naprawde jest celem tej diety przedewszystkim dzis z duma mowia o swoim sukcesie ktory trwa juz bardzo dlugo i ciesza sie zdrowiem i wymazonym wygladem

Na razie jest tylko tragedia ale będzie dobrze

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów