Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Biorę się w garść - dla siebie, dla zdrowia *26 kg do zrzucenia*

Awatar truskawka89
    truskawka89 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Ostrowiec Świętokrzyski

Domyślnie Biorę się w garść - dla siebie, dla zdrowia *26 kg do zrzucenia*

Cześć
    We wtorek weszłam na wagę i postanowiłam od następnego dnia wziąć za siebie i zrzucić ten dodatkowy balast z mojego ciała.
    I coś coś o mnie Mam na imię Karolina, 23 lata i gruba właściwie od zawsze. Raz udało mi się schudnąć na Dukanie 15kg, ale po diecie przybyło z nawiązką - niestety z mojej winy. Dodatkowo nie pomaga też moja niedoczynność tarczycy. Teraz nie chcę stosować żadnych diet, tylko po prostu chcę zacząć zdrowo się odżywiać. Mam nadzieję,że wytrwam. Moją największą słabością jest czekolada. Ale dam radę. Wierzę w siebie, że tym razem się uda. Jedzenie nie jest w życiu najważniejsze Zaczynam też ćwiczyć. Przed wczoraj przebiegłam i przeszłam (tak pół na pół :P) w sumie 2800 metrów. Dzisiaj będzie powtórka z rozrywki.
    Liczę, że w chwilach załamania znajdę tu wsparcie i ja postaram się Was wspierać jak potrafię . Chcę się tu spowiadać i może pomoże mi to, żeby trzymać się swoich zasad, bo będzie mi głupio się przyznać, że jednak jestem słaba.
    Powodzenia dla Was i dla mnie

---------- Wiadomość dodana o 17:06 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 17:03 ----------

I już dzisiaj nie pobiegam. Strasznie boli mnie nerka, sama nie wiem dlaczego. Może gdzieś się przewiałam? Za to porobiłam kilka ćwiczeń dywanowych. Brzuszki, przysiady i takie tam. Muszę poszukać jakichś ćwiczeń domowych, nie wymagających wiele miejsca. I ćwiczyć przynajmniej 20 min dziennie na rozruszanie sadełka

grubawazka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Polanka

Domyślnie Odp: Biorę się w garść - dla siebie, dla zdrowia *26 kg do zrzucenia*

witaj,dieta czekoladow tez bylaby dla mnie ale cóż
    zaczynam od jutra,moze dukanowe cos z jogurtu i kakao bedzie czekoladowe...

Awatar truskawka89
    Mieszka w
    Ostrowiec Świętokrzyski

Cytat Zamieszczone przez grubawazka Zobacz posta
    witaj,dieta czekoladow tez bylaby dla mnie ale cóż
    zaczynam od jutra,moze dukanowe cos z jogurtu i kakao bedzie czekoladowe...
    Życzę wytrwałości na Dukanie później są dostępne fajne pyszne słodkości - mój faworyt - dukanowe ptasie mleczko

Awatar LexiVampire
    LexiVampire jest nieaktywny Znany na forum

Truskawko witaj! widzę że jesteś moja imienniczką, Karoliny do boju! Popieram decyzję, że tym razem stawiasz na zdrowe odżywianie - to na pewno najlepsza z opcji Co do tego że nie pobiegałaś i do ćwiczonek dywanowych to sentencja mi się przypomniała "Jedyny zły trening, to taki, którego nie było" ;D trzymam mocno kciuki, będę wpadać i motywować! :*

Karolina
    ang. Caroline, Carolyn, Carol, Carola, Charlotte, franc. Charlotte, Caroline, hiszp. Carlota, Karolina
    Imię Karolina do Polski dotarło prawdopodobnie w XIX w. z języka francuskiego lub włoskiego. Jest odpowiednikiem męskiego imienia Karol o etymologii germańskiej i oznacza osobę ukochaną, a także bohaterkę. Imię Karolina nosi teraz 255 497 Polek (w 2001 r. - 243 906). Według astrologów Karoliny najlepiej się czują, gdy wszystko wokół nich jest dobrze zorganizowane i poukładane.
    Dużą wagę przywiązują do tradycji, pochodzenia i spraw materialnych. Potrafią przezwyciężyć największe życiowe trudności. Trzeba dobrze je poznać, by nie zranić, czy nie dotknąć. Nie lubią wyjaśniać zawiłości swego charakteru, pragną by książę z bajki zrozumiał je w pół słowa... Uważają, że wszelkie próby narzucenia komuś swego punktu widzenia albo swej osoby, są chamstwem. Powinny stanowczo uświadomić sobie własną wartość.

Awatar truskawka89
    Mieszka w
    Ostrowiec Świętokrzyski

Jak dla mnie wszystko się zgadza - co do jednego mam nadzieję, że potrafimy przezwyciężyć największe życiowe trudności

A ja dzisiaj podietkowałam, że ho ho. Od rana źle się czuję i nie mogę nic przełknąć. W pracy przez cały dzień zjadłam paczkę biszkoptów, bo tylko po tym mnie nie cofa :/ ale już zaczynam czuć się lepiej. Wczoraj nerka, dzisiaj brzuch. I jak tu nie chudnąć dla zdrowia? Jestem pewna, że to wszystko przez tą otyłość, zdrowie już zaczyna szwankować.

Awatar LexiVampire
    LexiVampire jest nieaktywny Znany na forum

Ja też mam taką nadzieję ale! w końcu inne Karoliny się chyba wykazały, skoro tak o nas piszą, to co - my nie damy rady?! Phi! Taka Jessica Simpson (mimo że jest leniwa) chudnie, to i my damy radę a zdrowie się odwdzięczy. ja to już czuję po kręgosłupie - wszyscy mówią żeby się nie garbić, ale jak sie nie garbić kiedy tylko tak mnie nie bolały plecy.. a teraz kg lecą, a ból coraz mniejszy i nie bolą nogi tak od chodzenia.. jednak jak sobie wyobrażę te zrzucone kg, choćby w opakowaniach cukru, które moje kości musiały dźwigać - no to jednak warto swojemu organizmowi zrobić dobrze i trochę zrzucić Tobie na pewno też się uda kochana :* i wracaj do zdrowia!

kasia_2721 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Swiętokrzyskie

Witaj Karolcia Startujemy z takiej samej wagi i po BMI widzę że wzrostem też podobnie Ma nadzieję że nam się uda i niebawem będziemy z zachwytem patrzeć w lustro

Awatar truskawka89
    Mieszka w
    Ostrowiec Świętokrzyski

Cytat Zamieszczone przez kasia_2721 Zobacz posta
    Witaj Karolcia Startujemy z takiej samej wagi i po BMI widzę że wzrostem też podobnie Ma nadzieję że nam się uda i niebawem będziemy z zachwytem patrzeć w lustro
    Cześć Kasiu pewnie, że damy radę. Faktycznie mamy podobne wymiary będę cię ścigać z wagą hehe

---------- Wiadomość dodana o 22:27 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 22:17 ----------

I tak przy okazji Lexi - też uwielbiam Pamiętniki Wampirów - i dzięki za wsparcie

Awatar truskawka89
    Mieszka w
    Ostrowiec Świętokrzyski

Niestety nie będę aktywna na forum przez kilka dni, bo wypadł mi wyjazd. Ale nie przerywam odchudzania. Trzymajcie się i nie dajcie pokusom! Powodzenia wszystkim i do zobaczenia w niedzielę

Tygryska7 Guest

Truskawko, powodzenia w chudnięciu ! rowniez kocham czekoladę, no ale stety niestety jej nie jem. i jakos idzie - czasem pod górkę, ale idzie.

3mam kciuki !!

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów