Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Udowodnię sobie,że potrafię zmienić swoje życie

astarote jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Legnica

Domyślnie Udowodnię sobie,że potrafię zmienić swoje życie

Witajcie,czytam od dawna forum,czasami nawet próbowałam coś pisać,odchudzam sie od zawsze i kilka lat temu z bardzo dobrym efektem udało mi sie zrzucic sadełko,po czym walczyłam z mniejszym lub większym joj przez lata..
    skutek tej walki jest taki,iz jakieś trzy lata temu cholernie mocno przytyłam.
    Obecnie waże ponad 90 kilo przy wzroście 158 cm.wygladam bardzo apetycznie jak mały tłusty pączek,a nie jak zdrowa zadbana prawie trzydziestoletnia kobieta..
    Nie wiem dlaczego i co sprawia,że nie potrafie sobie poradzic ze swoim obżarstwem,słaba wolą,lenistwem,kiedys byłam inna,silniejsza teraz jestem i czuję się slaba..czuję jakbym nie miała sił na to by zmienic to czego tak bardzo nienawidzę..
    Pomożecie?

carolans jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Udowodnię sobie,że potrafię zmienić swoje życie

ja pomogę

Jakie plany dietowe? ruchowe?

No i najważniejsze-pisz dużo, ja w tamtym roku zrzucilam 10 kg i stwierdziłam, że już poradzę sobie sama,przestałam tu bywać i oczywiście szybko odzyskałam stracone kg. Teraz jestem tu kolejny raz i już wiem, że nie odejdę tak łatwo, będę podczytywać, zmieniać suwaczek (mimo braku własnego wątku ) i czytać, dopingować, zarażać się optymizmem.

Nie jesteś słaba, jesteś silna i dasz radę, tylko musisz w to uwierzyć
    Ja czytam historie dziewczyn, patrzę na ich suwaczki i wiem, że też dam radę

pozdrawiam cieplutko (znad kubka czerwonej herbaty ).

Mieszka w
    Legnica

Hej dzięki za dobre slowo
    nie wiem co sie ze mna dzieje ale głod a raczej cheć zjedzenia czegos pozaracia jest dla mnie nie od opanowania.czuje sie jak narkoman,nie umiem nad tym zapanowac..;(
    planuje dukana na poczatek a tylko z tego wzgledu ze po bialku nie czuje tak bardzo glodu a teraz mma tak rozepchany zoladek ze pilnowanie ilosci zjadanych pokazrmow w moim przypadku nie przejdzie..
    a sport,coz...basen?niedawno nauczylam sie plywac chodze jeszcze na zajecia doszkalajace-bardzo sporadycznie choc sprawia mi to przyjemnosc,wiec moze jak zaczne codziennie godzinke plywac to cos sie ruszy.

Awatar gonkam
    gonkam jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

I ja spróbuje pomóc

Pływaj jesli lubisz

A dukan ? no ma on swoje zalety ale wady też ma ... niestety wiem cos o tym

Nie wiem dlaczego i co sprawia,że nie potrafie sobie poradzic ze swoim obżarstwem,słaba wolą,lenistwem,kiedys byłam inna,silniejsza teraz jestem i czuję się slaba..czuję jakbym nie miała sił na to by zmienic to czego tak bardzo nienawidzę..
    To masz aktualnie tak jak ja ... ale ja wiem, już sobie odpowiedziałam ... to kolejne jojo ... porażka z poprzednimi dietami- no nie tyle z dietami ile z utrzymaniem efektu tych diet mnie przeraża i odbiera zapał

kasia_2721 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Swiętokrzyskie

Więc i ja się przyłączę ,będę zaglądać i dopingować Trzy lata temu też w listopadzie udało mi się tu zrzucić 15 kg i też uważałam że sobię dalej poradzę i nic mi nie grozi no i popłynęłam Dzisiaj zaczyna walkę ze swoim sadłem,byle do wiosny Laski

grubawazka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Polanka

pomozemy.................................................. .................................................. ..............................

Mieszka w
    Legnica

o kurcze z takim wsparciem to musi się udac dzięki.
    no to zaczynam od jutra i nie ma wymówek!!własciwie to juz dizs odpuscilam kolacje-a mialam zamiar-ostatniraz pojsc i nazrec sie w kfc-ale powstrzymałam się-po tym jak na wadze zobaczylam 97kg to mna wstrzasneło..

gonkam
    pisalas ze wiesz co nieco o dukanie bo stosowalas,nie bylas zadowolona?

AlliAlisa jest nieaktywny Znany na forum

Czyli zaczynasz od 96kg

Powiem Ci, że na każde odchudzanie musi przyjść odpowiednia pora... ja zaczynałam walkę z moją otyłością kupę razy...
    nawet dwa moje odchudzania przyniosły sukces!
    Teraz odchudzam się 4 raz i mam nadzieję, że to będzie mój ostatni i trwały raz.

najlepiej to postanowić od dzisiaj i koniec...
    nie ma co przekładać... myśleć itp.
    więc bardzo popieram, że zaczęłaś od "już"

Zrób wszystkie badania krwi, moczu i zaczynaj.

Cel do 11 listopada 77,2kg
    WAGA 1 listopada 78,8kg

NOWY DOMEK

Awatar Sunglass
    Sunglass jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Hej

Jeśli chcesz przejśc na Dukana to poponuję co miesiąc robić sobie badania o których pisała Aliska (krwii,moczu itp ) Dukan jest bardzo niebezpieczna aczkolwiek w wiekszosci przypadkow skuteczna dieta. Ja na Dukanie mialam ciagle zawroty glowy, bylo mi niedobrze itp. Sa tez osoby ktore przeszly cala diete i nic im nie jest. Coraz mniej jest zwolennikow Dukana a coraz wiecej przeciwnikow. Na pewno musisz dokladnie przeczytac ksiazke i sama zaglebic sie w tajniki diety zeby ja dobrze wykonac.
    Poczytaj tez moze o innych dietach jakie sa
    Ja osobiscie zaczynam w srode South Beach a teraz byłam na mż

Powodzenia i pozdrawiam
    "Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi"

Mój domek.

Mieszka w
    Legnica

AlliAlisa
    czytam od dawna Twój wątek i jestem pełna podziwu-to co osiągnełas jest zdumiewające,
    zreszta tak wiele dziewczyn tutaj osiagnelo sukces..ale do tego potrzebna jest bardzo silna wola,a ja taki słabeusz,że polegam na samym poczatku,kiedys potrafiłam walczyć teraz bardzo szybko sie zniechęcam..
    badania robiłam niedawno więc porównam sobie za jakis czas-jeśli dotrwam na diecie

Sunglass
    nie nastawiam sie konkretnie na dukana,chc zacząc od dużej ilości białka bo na początku czuje bardzo duzy głód a białko sprawia,że jest miłatwiej to wytrzymać a poźniej zobaczymy.Nie zamierzam zrujnować sobie zdrowia bo to nie jest najwazniejsze by byc szczupłaą tylko chodzi o to by byc zdrowym.
    Musze poczytac o sb może tez sie skusze..
    No to do boju
    narazie wypiłam kawkę,siedzę w pracy i myśle po tym,że jak dobrze pójdzie to latem będę mega laska

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów