Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: AnnaGloria wkracza ponownie do akcji-tym razem osiągnę cel!

Awatar AnnaGloria
    AnnaGloria jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Oława

Domyślnie AnnaGloria wkracza ponownie do akcji-tym razem osiągnę cel!

Po ponad 8 miesiącach wracam tutaj do Was kochani, wiem, to mój błąd,że zaprzestałam to,o co tak bardzo walczyłam i ile osiągnęłam, dzięki Wam i Waszemu wsparciu trzymałam się przy życiu, przez zimę i wiosnę schudłam ponad 10 kg... A zaczęło się tak, przy moim wzroście 164,ważyłam po ciąży 86 kg, zabrałam się za siebie i dzięki temu,że wiele dziewczyn/kobiet mnie tu wspierało udało mi się osiągnąć wagę 75 kg. W lipcu zaczęło mi się życie walić,popadłam w depresję,przestałam się ruszać,zaczęłam jeść byle co i tak doprowadziłam się do fatalnego stanu,że od lipca przytyłam aż 10 kg! ehh ważę teraz 85 kg. Nie potrafię w siebie uwierzyć,zmobilizować, uwierzyć w siebie,że potrafię,że osiągnę cel. Dlatego wróciłam tutaj, przybyłam tu z prośbą o wsparcie,psychiczne i emocjonalne wsparcie,bo wiem,że wiele z Was ma ten sam problem co ja, zatem przyłączcie się i do mnie, a razem będzie nam raźniej. Proszę, tak bardzo potrzebuje kogoś, z kim będę mogła porozmawiać, kogoś, kto we mnie uwierzy, a nie ciągle będzie mnie poniżał i mówił ,że jestem nikim, ze nigdy nie schudnę i nigdy nic nie osiągnę... Proszę Was... Tutaj będę pisać,co mi leży na sercu,ale mam nadzieję,że i nadejdzie taki dzień,że napiszę tu chwaląc się Wam małym, ale za to jak bardzo ważnym dla mnie małym kroczkiem sukcesikiem, który będzie mnie podbudowywał , tak jak Wasze wsparcie i ciepłe słowa wiary, potrzebuję tego,aby znów zacząć żyć, aby uwierzyć w siebie... W nowe, lepsze życie...

---------- Wiadomość dodana o 22:42 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 22:37 ----------

Najbardziej cieszy mnie to,że wreszcie odważyłam się zrobić ten krok, że weszłam tu i napisałam. Wierzę,że tutaj właśnie rozpocznie się rewolucja... Wierzę w to mocno, to znaczy, mam w serduszku nadzieję,że się tym razem uda...

mmarta1121 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Niemcy

Domyślnie Odp: AnnaGloria wkracza ponownie do akcji-tym razem osiągnę cel!

AnnaGloria absolutnie nikt Ci nie powie że jesteś nikim, i że nie schudniesz ,że nic nie osiagniesz !!!!Tym bardziej że nic Ci się nie uda!!! każda z nas ma swoje słabości, potknięcia itp. ważne że wracamy na dobre tory i walczymy o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie !!! Tobie też się to uda !!!
    pozdrawiam Cię serdecznie )

c.d... 11.11.2013 - ???

Tym razem musi sie udac !!!!!

Awatar Klubowiczka
    Klubowiczka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gliwice

Witam Cię serdecznie, też tu wróciłam, a pierwszy raz byłam w 2006 r !
    Mam podobną sytuację do Ciebie, w tamtym roku schudłam 10 kg, ważyłam 79. Trzymałam się nawet długo, bo u mnie wszystko zaczęło się walić jak wróciłam z wakacji pod koniec lipca... i znowu mam te swoje 10 kg więcej.
    Same wiemy, że jak się przestanie kontrolować, dojdą stresy to waga bardzo szybko wraca. Nikt tego nie potrafi zrozumieć, kto się nigdy nie odchudzał i nie musiał walczyć z nadwagą.
    Musisz uwierzyć w siebie i nie słuchać głupich opini... dasz radę Ja już uwierzyłam, przestawiłam sobie w głowie guziczek na odchudzanie i stosuję się do dietki bardzo konsekwentnie. Będę Cię tu wspierać. Mam nadzieję, że Ty mnie
    Jakaś siłą jest w tym forum, że już wkrótce zobaczymy na wadze wielki spadek, zobaczysz...
    Pozdrawiam
    Tu walczy Klubowiczka

Początek diety 05.11.2012 ( 40 lat - 170 cm - 91 kg )

Awatar migawka0
    migawka0 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdansk

Witam serdecznie
    Ja jestem nowa, chociaż hmm nowa jedynie ze względu na nick bo wczesniej tez tu pare razy byłam.
    Jak tam dieta? Jak minął dzisiejszy dzień?

Awatar AnnaGloria
    Mieszka w
    Oława

ehh..wstyd przyznać.. nie potrafię jeszcze przerzucić sie tak jak kiedyś na tzw dietę odchudzanie..znów słodycze.. biały chleb..tłuste pokarmy.. ehh.. nie wiem już jak znów wrócić na właściwą drogę.. nie wiem... Pomocy!!!

Awatar ewulka78
    ewulka78 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez AnnaGloria Zobacz posta
    ehh..wstyd przyznać.. nie potrafię jeszcze przerzucić sie tak jak kiedyś na tzw dietę odchudzanie..znów słodycze.. biały chleb..tłuste pokarmy.. ehh.. nie wiem już jak znów wrócić na właściwą drogę.. nie wiem... Pomocy!!!
    1.wyrzuć słodycze
    2.zapakuj lodówkę warzywami i chudym mięsem
    3.zrób sobie niskokaloryczne przekąski (np. surowa marchewka już obrana w lodówce)
    Generalnie jak nie ma w domu to się nie je. U mnie ja coś w szafce kuszącego leży to nie ma opcji - tyle będę łazić aż zostanie to zeżarte.

Tu walczę:
    Ostatni dzwonek

Awatar AnnaGloria
    Mieszka w
    Oława

No problem w tym ,że nie mieszkam sama.. i dlatego tak przytyłam bo domownicy źle się i niezdrowo odżywiają.. Nie wiem,jak zacząć co zrobić,jak myśleć,jak zmienić myślenie.. wszystko zaczyna się w głowie,a ja nie potrafię ruszyć..ehh...

Awatar ewulka78
    ewulka78 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domownicy .... czyli ilu i kto?

Tu walczę:
    Ostatni dzwonek

Miniminka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Witaj

normalnie jakbym czytała o sobie - urodziłam w lipcu, wyszłam ze szpitala z wagą 89, samo z siebie zeszło jeszcze do 84, a teraz zaciskam zęby i zrzucam zrzucam zrzucam

Mam dokładnie tyle samo wzrostu - 164 cm, 30 lat i chcę jeszcze wyglądać jak laska a nie już tylko jak "mamuśka"

Popieram postulat wyrzucenia pokus z domu - u mnie ja robię zakupy więc ja decyduję co jest w domu a czego nie ma Innym tez wyjdzie na zdrowie jak zaczną się zdrowo odżywiać i odstawią słodycze i tłuste rarytasy - czasem pomaga szczera rozmowa o tym, że chcesz schudnąć i to Ci przeszkadza.

Zbieraj siły i pomyśl jak ślicznie wygląda zadbana, szczupła kobieta bawiąca się z maluszkiem

Uprawnienia umieszczania postów