Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 243
Like Tree23Lubią to

Wątek: czas na zmiany !!!

Awatar zielonatrawka
    zielonatrawka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    W gorach

Domyślnie Odp: czas na zmiany !!!

Dziewczyny kochane, przepraszam za nieobecnosc ale to nie moja wina

Kiszka po prostu i w ogole dno olbrzymie, nie mialam dostepu do dieta.pl przez ostatnie kilka dni, swinstwo jakies! Zdazylam Wam w poniedzialek chyba na watkach troche popisac, po czym mi pokazalo, ze serwis czasowo niedostepny Ok, stwierdzilam, ze ide spac, rano bedzie znow nowy dzien i wszystko bedzie w porzadku... Nie bylo Ani we wtorek, ani w srode! Matko jak ja za Wami tesknilam, jestem oficialnie uzalezniona od Forum i najwspanialszych chudnacych tutaj laseczek!

Wlasnie do domu wrocilam ze spotkania dyskusyjnego polskiej grupy i pierwsze co to do kompa, a noz widelec, nacisnelam odswiezanie strony i w koncu do mnie wrocilyscie...

Kurcze, naprawde czulam sie nie hallo przez ostatnie trzy dni, nie wiedzac co u Was, nie mogac na forum wejsc

No niewazne, strona dziala, mam nadzieje, ze to tylko jakis durny pojedynczy wybryk byl. Moj internet sie ciagnie w sumie jak gumka w starych gatkach, ale jeszcze ino tak w czerwcu, od lipca na nowym mieszkaniu przechodze do innego providera, powinno byc lepiej...

Ide poczytac co u Was, bo bez najswiezszych wiesci nie ma co o snie marzyc...

Buzka olbrzymia, o matulo jak ja sie ciesze, ze juz wszystko dziala!!!!!!!

Update: 00:46, poczytalam, posmialam sie, ide lulu
    Ostatnio edytowane przez zielonatrawka ; 23-05-2013 o 23:47

Awatar hellenian
    hellenian jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Południe

Cześć Kasiu!!!
    NARESZCIE do Nas wróciłaś... Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak my za Tobą tęskniłyśmy!! Twoje poczucie humoru i niesamowita pozytywna energia nam jest potrzebna już do życia jak tlen! Och, jaka to ulga że już jesteś z nami z powrotem

Spowiadaj się teraz.. Jak z dietką? Co robiłaś? Gdzie byłaś i kogo widziałaś? :P

Buziaki mocne i uściski!!

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Ale fajnie,że masz na imię Kasia bo Kasie są super
    Oj niedobry internet,niedobry, że nam ciebie na tak długo zabiera....
    Ale njważniejsze że jesteś i przepisuję wszytko co w poście hellenian!!
    hellenian lubi to.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar agusia91
    agusia91 jest nieaktywny Znany na forum

Co za Internet sobie jaja robi? Dla nas też niekorzyść to jednak przynosi, bo jak nie ma Trawki to tęsknimy diabelnie. Uzależnienie od forum to cudowne uzależnienie
    Czekam na dłuższą notkę i na wiadomości dotyczące efektów pisania :P Miałam pilnować to będę
    Miłego dnia!

A tutaj sobie skrobię i walczę:
    Klik- i jesteś u mnie

AnnaMaria1987 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

Ńo kochana naresznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciesze się że w końcu strona działa i mam nadzieje że teraz już bedziesz jak kiedys:d a uzależnienie od forum ja chyba tez na nie cierpię!!!!

Pozdrowienia serdeczne zostawiam i życze UDANEGO SŁONECZNEGO I MIŁEGO WEEKENDU!!!! BUZIAKI!

Triinu Guest

Głupi internet ;p
    Usuń sobie ciasteczka z pamięci ; )

AnnaMaria1987 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

Mam nadzieje że net nie szwankuje ??? buziaki!:*** czekam na wieści )

Awatar zielonatrawka
    zielonatrawka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    W gorach

Triinu: a co z tymi ciasteczkami? Bo mi w kolko jakies informacje a propos cookies pokazuje, ale ja noga jestem z technologii wszelakich, cookies to znam tylko amerykanskie, z kawalkami czekolady, wielce kaloryczne

Gruszeczko: dzieki kochana ! Masz jakies fajne Kasie w otoczeniu?

Laseczki, sobota, jakiz to piekny dzien! Waga pokazala dzisiaj 114.1, czyli spadek -0.7kg (cos mam szczescie do tych siodemek, albo 0.7 w dol, albo w gore ). Na sniadanko zjadlam kawalek niesmiertelnej zapiekanki z mieska mielonego i ziemniakow puree, ogorek kiszony jako warzywko, wiem wiem, troche dekadencki ten moj start dnia Uwielbiam shepard pie, czyli wlasnie taka zapiekanke pasterska, moglabym ja jesc na sniadanie, obiad i kolacje, z malym kawalkiem jeszcze jako deser

Tydzien byl zrabany, glownie z braku netu. Okazalo sie, ze to nie tylko dieta.pl, ale wszystkie adresy z polski u mnie nie dzialaly, wiec nie czytalam tez - przyznam sie, ale sie nie smiejcie blagam! - pudelka i nie wiem co sie wydarzylo na polsko-miedzynarodowej scenie celebryckiej W sam raz bedzie lektura na dlugie zimowe wieczory, bo u mnie wczoraj padal snieg i wieczorem temperatury byla w okolicach minusowych...

W ogole wczoraj chcialam wyprobowac dzien postny, a la Gruszka, czyli powoli mysle, czy by nie wyprobowac diety Dr Mosleya. U mnie w pracy polowa kolegow na tej diecie i wszyscy bardzo sobie chwala. Wstalam wiec rano, wypilam kawke z mlekiem, polecialam do pani doktor z moim lumbago, pozniej nastepna kawka z mlekiem w pociagu i pokazowy obiad na kampusie: maly kawalek lososia, dwa minimalne kartfelki, ogorek zielony i takie niby lecho na zimno (cukinia, pomidor, oberzyna i czarne oliwki). Wszystkiego w ilosciach minimalnych, rybki bylo ino tak normalnie. Zadnego slodyczy, wpilam ino maly kubeczek koktajlu wisniowego. Popoludniu zjadlam jeszcze mala miske tego lecho na zimno i jedna nektarynke. A pozniej sie wszystko pokopalo, mialam u siebie wizytacje znajomych i jak to na takich posiadowach bywa, a tu troche chipsow, a tu kawalek czekolady wedlowskiej (Wedel na emigracji to rarytas, o kazda kostke trzeba walczyc ciezko ), a jeszcze male ciasteczko - niby wszystkiego w minimalnych ilosciach (co jest poprawa juz duza w zachowaniu konsumenckim, jeszcze jakis czas temu cala miske chipsow czy tabliczke czekolady sama bym wrabala...), ale jednak produkty, ktorych powinno sie podczas dnia postnego definitywnie unikac... No coz, nastepna proba postowa bedzie w poniedzialek, relacje zdam dokladna i szczera jak na spowiedzi!
    Wlasnie koncze kawke, a zaraz bedzie to co tygryski lubia najbardziej, czyli ... wyprawa do Ikei Nie wiem dlaczego, ale uwielbiam lazic po Ikei, ogladac meble i aranzacje, pomacac wszystko tam wolno, na lozku sie wyciagnac, cos wspanialego A na koniec klopski z ziemniaczkami puree (porcja dziecieca! 5 klopsikow i mala lyzka ziemniakow, slowo honoru). I mam w nosie, co oni do tych klopsikow dodaja! No dobra, dopoki to nie sa naprawde obrzydliwe rzeczy, wiec jak wiecie cos wiecej niz ja a propos zawartosci miesa w miesnych klopsiakach z Ikei to balagam, nic mi o tym nie mowcie!

Laseczki milej soboty Wam zycze, mnostwa sloneczka i samych przyjemnosci A zeby Was zachecic do powrotu w moje skromne progi, obiecuje w nastepnej notce opisac, jaki mi to numer moj pan z banku w czwartek wykrecil (nic romantycznego niestety, ale bedzie sie z czego posmiac!).

Awatar agusia91
    agusia91 jest nieaktywny Znany na forum

Z jakiej przeglądarki korzystasz? Jakoś Ci pomożemy z usunięciem ciasteczek
    Heheh, ale 7 są szczęśliwe! Dlatego chciałabym w czwartek wejść już do tej krainy, naprawdę dobrze się tam czuję i mogłabym przy granicy z 6 pozostać na zawsze
    Czytasz pudelka? Mnie też się zdarza coś tam głupolowatego pooglądać, ale nie za często. Za to siedzę i gapię się na facebooku
    U nas też zimno jak diabli, wczoraj wieczorem było 6 stopni, masakra!!
    Próby postowe strasznie ciężkie są! Chociaż jak się w główce wmówi, muuusisz, do tego nie będzie miało przeszkód w postaci znajomych, too da radę
    Hehhe, aach Ikea, nakupowałabym tam z pół sklepu... I tak niedługo muszę pojechać, bo mój koc się już taki brzydki zrobił, trzeba wymienić :P
    Jaaaa, ale Ty stopniujesz napięcie, chcę wiedzieć, oooj bardzo chcę
    Miłego dnia!

A tutaj sobie skrobię i walczę:
    Klik- i jesteś u mnie

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

No i jak cię nie lubić... Ja też kocham IKEA miłóścią wielką i bezwarunkową.Nawet jak trafi się kolekcjaktóra mi kompletnie nie pasuje i i tak tam jeżdżę,żebysię napatrzeć. I ta tarta migdałówa - moja zguba
    Jaka kawa przy lumbago!!!!! To pierwsze przykazanie korzonkowca - odstawić kawę, ona wyssiewa reszti witaminy B2,która to jest bólów okrutnych sprawcą .A raczej jej brak.
    U mnie posty czynią cuda więc zachęcam
    Intryga bankowa się rozkręca, ja też nie mogę się doczekać!!!!!
    hellenian lubi to.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów