Strona 20 z 25 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 243
Like Tree23Lubią to

Wątek: czas na zmiany !!!

AnnaMaria1987 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

Domyślnie Odp: czas na zmiany !!!

Trawusiu buziaki zostawiam i czekam na wpisy! *******************************

Awatar XkagaX
    XkagaX jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

No i jak tam? Udało się poprawić wszystkie egzamin? Światełko dietetyczne się nie popsuło, mam nadzieję, tylko dzielnie ostrzegało, a Ty go słuchałaś

Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

Trawusiu aż tak Cię ta uczelniana praca pochłania że Cię nie ma tyle czasu??????

Awatar zielonatrawka
    zielonatrawka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    W gorach

No laseczki kochane, wrocilam! Sorka olbrzymia za te przerwe w transmisji, wybaczcie!

Troche mi nie wyszlo oszacowanie czasu potrzebnego do poprawienia egzaminow i przez to w zeszlym tygodniu tylko pracowalam i spalam (z akcentem raczej na to pierwsze, ehhh...). Mialam oddac wyniki w srode o 3 po poludniu, wyrobilam sie na piatek 10 rano... Wstyd, nie lubie sie spozniac, a z poprawianiem egzaminow zawsze mam problemy, to moja pokazowa wrecz prokrastynacja ehhh

Oddalam te oceny w piatek rano i padlam na twarz z przemeczenia. A to byl dopiero poczatek dnia... W piatek w ogole mielismy oficialne zakonczenie roku i ceremonie wreczenia dyplomow. Studentow multum, ponad 200, uroczystosc trwala prawie 5 godzin (z proba generalna, fotografem, programem artystycznym itd itp). W teatrze, w ktorym sie odbywala, nie bylo klimatyzacji, siedzielismy na scenie pod obstrzalem reflektorow, w togach a la Harry Potter - myslalam, ze zemdleje ze zmeczenia i goraca Po ceremoni koktajl, pozniej szybko do domku do znajomych prysznic, przebrac sie i siup na bal dla absolwentow. W zwiazku z tym balem odwieczna cosemestralna bolaczka caly zeszly tydzien: W CO JA MAM SIE CHOLERA JASNA PSIAKREW UBRAC???? Wiadomo, jestem tam dodatkiem ino, funkcja troche wazniejsza, niz solniczka, czyli w sumie moglabym nawet w worku po kartoflach przyjsc i nikt by nie zauwazyl... Zwlaszcza ze nasze studentki mialy na sobie co najmniej moja wyplate miesieczna, a mysle, ze zdarzylo sie kilka, gdzie nawet roczne zarobki pewnie ledwo co rachunek za kiecke, buty, torebke, bizuterie i fryzjera by pokryly Ale mimo wszystko chcialoby sie jakos ladnie wygladac, no nie? Dlatego tez wdrazamy w zycie nowy plan dlugoterminowy: nastepny bal dla absolwentow za pol roku, do tego czasu 25 kilogramow musi zniknac! (ino jeszcze nie wiem jak ehhh....)

Po balu przespalam praktycznie caly weekend, spedzony u znajomych: ustawili mi hamak w ogrodzie, pogoda wspaniala, widok na gory, pod reka biale winko i po prostu spalam.

Ehh laseczki, durna jestem, ze dopuszczam do takiego nagromadzenia pracy, kiedys mnie to wykonczy na amen

Bilans: praca w pracy prawie zakonczona! Jutro mam jeszcze dwie posiadowy, a pozniej do konca tygodnia tylko administracja, w piatek ostatni dzien i pozniej 5 tygodni wolnego!
    Wracam do pracy nad soba! Mialam w zeszlym tygodniu bardzo ciekawe spotkanie z kolezanka, ktora doktorat z dietetyki pisze, ale o tym w nastepnej notce.
    Praca w domu to dopiero na powaznie pod koniec czerwca sie zacznie, teraz jeszcze tylko musze poumawiac ekipe remontowa, zalatwic sprzatanie dwoch mieszkan i przewiezienie calego kramu (ehh przydal by sie jakis mily pan do wspomozenia w trudnych chwilach).
    No i zostaje praca nad doktoratem Laseczki, lejcie w to pycho co by lenia wybic, bo czarno to widze, oj czarno...

Trzymajcie sie zdrowo i dietetycznie! Ide poczytac co u Was
    AnnaMaria1987 lubi to.

Awatar XkagaX
    Mieszka w
    Kraków

Taka kumulacja pracy to i nie ma się dziwić, że tylko na spanie czas miałaś. Ale kurde w takich warunkach aż grzech nie korzystać
    Przez najbliższe 5 tygodni koniecznie musisz pracować nad sobą, doktoratem i nowym mieszkaniem, no nie ma innej opcji Wpadaj tu częściej to i częściej po tyłku dostaniesz

Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

Cytat Zamieszczone przez zielonatrawka Zobacz posta
    No i zostaje praca nad doktoratem L
    No to ja stoje nad Tobą z takim batem i bierz się już za ten DOKTORAT)

Co do ubrań studentek... sama niedawno byłam studentką i osobiście nie podoba mi się ten PRZEPYCH każda chce być lepsza od koleżanki i na ch?

Myślę że jakbys poszła w worku;D to byś na pewno byłą zauwazona

pochwal się lepiej ile 2 postawiłas;P

buziaki!!!! PRACUJ MNIEJ!!!

Awatar zielonatrawka
    Mieszka w
    W gorach

Ehh Ania nawet nie pytaj, jeszcze nigdy nie mialam tak slabego semestru, prawie 1/3 oblala, co oznacza multum poprawek w lipcu - super... najpierw sie namecze przy pisaniu do konca czerwca, pozniej przeprowadzka i remont w lipcu i po tym calym urwaniu glowy bede semestr od poprawiania egzaminow zaczynac... Ale dzisiaj na radzie pedagogicznej wyszlo, ze to nie tylko u mnie tak, u kolegi z metod analizy prawie polowa nie zdala, u innych podobnie. Ehh cos nam sie studenci rozbestwili, najchetniej to by na facebooku siedzieli, albo komorka sie bawili, jak w przedszkolu...

Mam nadzieje, ze nastepny semestr bedzie lepszy! Ale to w sumie dopiero za dwa miesiace, wiec nie bede sie na zapas martwic

Dieta dzisiaj srednio, mialam owoce morza na obiad i podraznily mi zoladek, jak nie urok, to .. hmm ... przemarsz wojska

A jutro mam caly dzien porzadkowania biura, skrobania zaleglych emailow, a wieczorem grill u szefa w ogrodzie, mam nadzieje, ze pogoda i towarzystwo dopisze!

Awatar XkagaX
    Mieszka w
    Kraków

kurcze, żebyś to widziała co się w szkołach dzieje... to dopiero jest przeprawa. A na studiach to właśnie powinno być tak, że nie każdy zdaje, bo to nie o to chodzi - zdobywanie kolejnego papierka, który nie ma wartości - tak kończy mnóstwo studentów.
    Udanego jutrzejszego grillowania życzę Ale pojutrze już koniecznie chcemy usłyszeć, że coś napisałaś

Awatar agusia91
    agusia91 jest nieaktywny Znany na forum

No i całe szczęście, że w końcu jesteś, zostawiłam sobie odwiedzinki u Ciebie na deserek, bo zawsze zabawnie i przyjemnie!
    5 tygodni wolnego? Praca nad doktoratem mówisz? To mam już zacząć stać z bacikami?
    Ja też chcę taką ceremonię! A u nas nie ma kompletnie nic, żadnych przebieranek w togi, nudno i smutno... Bal licencjacki niby jest, ale okazuje się, że z mojego roku nikt prawie nie chciał iść no i pewnie się nie odbędzie :P
    Statystyka ma to do siebie, że dużo osób uleje, ja zawsze z dumą mówię, że przebrnęłam przez nią 2 razy bez poprawek i mogłabym jeszcze raz A na przykład jak zdawałam egzamin na pierwszym kierunku, zaliczyło w pierwszym terminie 30% z kolei Na drugim kierunku, 12%
    I seriale oglądali, taaak, znane z autopsji Chociaż mam chwilowo dyscyplinę i przerwę
    Życzę Ci tych zrzuconych 25 na następny bal, naprawdę!
    Miłego

A tutaj sobie skrobię i walczę:
    Klik- i jesteś u mnie

Awatar zielonatrawka
    Mieszka w
    W gorach

Dzien dobry laseczki (zieeeeeeeew) Wstajemy, kawke pijemy, pod prysznic wskakujemy (matko ale mi rymy czestochowskie wychodza ) i siuuuuup zaczynam dzionek! Pogoda jak marzenie, w koncu lato przyszlo!

Kaga, slyszalam od znajomej, ze w szkolach podstawowych to porazka kompletna, dzieciaki zachowuja sie fatalnie, zero szacunku dla nauczycieli To rzeczywiscie juz wole moich studentow, zawsze moge ich wyrzucic z wykladu, jak mi za bardzo przeszkadzaja

Aguska, dobrze ze juz wrocilas z tych wyjazdow dalekich! Mam nadzieje, ze bylo milo A jakbys chciala jeszcze raz state zaliczyc, to zapraszam do mnie, bylabys gwiazda i kurcze sama bym Ci to stypendium przyznala!

To co dziewczynki, bierzemy sie do roboty? (zieeeeeeeew)

Milego dnia!

Strona 20 z 25 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów