Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 243
Like Tree23Lubią to

Wątek: czas na zmiany !!!

Awatar zielonatrawka
    zielonatrawka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    W gorach

Domyślnie Odp: czas na zmiany !!!

Aniu kochana, dzieki olbrzymie za motywacyjnego posta juz od rana Ja dzisiaj zaspalam totalnie, ale tez ciezka noc przez miesiecznik mialam, ehhh. Nic to, najwazniejsze ze sie wyspalam, wypilam kawke i zjadlam jogurt na sniadanie, na drugie bedzie chrupki chlebek z okladem, na obiad gotowane warzywka, a pozniej to sie jeszcze zobaczy

Mam w planach rozpykac dzisiaj dwa ciezkie papiery, siedze nad nimi juz od kilku dni, ale dzisiaj sie po prostu z nimi uporam! Tak postanowione! A na deser wygram w toto lotka! Tez postanowione

Uff, dzien sie robi coraz milszy, mimo tego zaspania na start, ale przynajmniej nie pada i sloneczko powoli zza chmur sie wychyla, no kurcze nie da sie czarno myslec w takiej scenerii No to nosy do gory i bierzemy sie do pracy, milego dnia laseczki

AnnaMaria1987 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

zycze bys wygrala w tego totka:-)totka i obys rozpykala papierzaki buziaki milego dnia

Awatar hellenian
    hellenian jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Południe

Trawko wspaniała!
    Na początek, to może i jest forum o odchudzaniu, ale Twój wątek jest o tym co Ty chcesz pisać. I jeśli miałaś gorszy dzień czy tydzień, to masz pełne prawo o tym napisać! Z resztą my tu jesteśmy na dobre i na złe

Współczuje tej nieprzyjemnej nocy ale poranna kawka potrafi być mega pocieszeniem Jadłospis masz bardzo fajny! A do tych warzywek na obiad coś jeszcze dodajesz?

Co do doktoratu.. Musisz kochana dopisać te 2 strony dzisiaj, a następnie całą resztę! Podziel sobie ilość stron na dni i wyjdzie Ci że dziennie musisz napisać zaledwie kilka. Bo tak ta ogromna suma Cie przeraża i demotywuje. My trzymamy wciąż za Ciebie mocno kciuki i liczymy na to że się uda!

Miłego dnia i powodzenia z toto lotkiem

Awatar agusia91
    agusia91 jest nieaktywny Znany na forum

Dokładnie, magia naszego forum polega na tym, że jesteśmy paniami i władczynami swojego wątku i możemy pisać, co chcemy. A jak się komuś nie podoba: ooout :P Dlatego do jednych ciągnie nas bardziej, do innych mniej. Do przyszłej pani doktor mnie na przykład MEGA ciągnie!
    I co, wygrałaś w totka? A może nie miałabyś tam z kim się podzielić, chętnie przejmę trochę środków
    Bardzo się cieszę, że pomimo bieganiny, zajęć różnych masz czas na spacery, one naprawdę baaaaardzo dobrze działają! Ale cieszy mnie coś jeszcze bardziej, to że będziesz często na forum
    Ooooooch, reeegały Jak będziesz miała już wszystko ładnie urządzone i poukładane to chcę zdjęcia
    Ja też Cię tuuulę mocno!
    U mnie też pada, buuuu ;(
    Miłego!

A tutaj sobie skrobię i walczę:
    Klik- i jesteś u mnie

Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

Trawusiu jak tam papierucha obrobione???
    buziaki i pozdrowienia zostawiam z nad niezbyt słonecznego Bałtyku! nie wiem, ale może się tak zdarzyć że odwiedzę Was dopiero na początku Lipca... - transfer netu mi się kończy! Buziole!!!

Triinu Guest

Taaaaa......wygraj w totka szóstkę to się podzielimy po połowie

Miłej środy życzę

Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

Trawusiu jak tam wzmagania z doktoratem??> chyba walczysz bo się nie odzywasz???
    buziaki!

Awatar XkagaX
    XkagaX jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Ja też mam nadzieję, że z papierzyskami się uporałaś, a i doktorat popchnęłaś do przodu ładnie Totolotek mógłby być tylko miłym dodatkiem, ale nawet bez niego będzie super

Awatar agusia91
    agusia91 jest nieaktywny Znany na forum

Tej, no pewnie wygrała Trawulka w tego totka, siedzi cicho i nie chce się podzielić, bo coś za długo jej nie ma
    A tak poważnie, wracaj, Kochana, bez Twojego optymizmu straszna posucha! Żeby prawie 2 tygodnie notki nie było, hę?!
    Miłego!

A tutaj sobie skrobię i walczę:
    Klik- i jesteś u mnie

Awatar hellenian
    hellenian jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Południe

Trawusiu! Wracaj do nas Lalka bo usychamy z tęsknoty!

Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów