Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 128
Like Tree26Lubią to

Wątek: W zdrowym ciele zdrowy duch!

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Domyślnie Odp: W zdrowym ciele zdrowy duch!

Hellenian, a jak to się stało, że Ci się drogi z Polską pokrzyżowały, rodzina w Grecji, a Ty tak pięknie po polsku nawijasz?

Ładna z Ciebie dziewczyna, zadbana i taka... urokliwa .

Mnie również się wydaje, że jesz za mało... Możliwe, że dlatego waga stoi, a Ciebie ciągnie do słodkiego. Musisz dać trochę wytchnienia organizmowi . Paradoksalnie on potrzebuje energii do tego, żeby palić tłuszcz.

Trzymam za Ciebie kciuki, będę zaglądać i wspierać .

Awatar zielonatrawka
    zielonatrawka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    W gorach

Kalia bella (ehh nie przestane chyba zachwycac sie Twoim imieniem ), w koncu odkrylam, ze masz swoj wlasny watek! Sierota ze mnie, wybacz, zrzucam wszystko na przepracowanie (hihi bede musiala znalezc nowa wymowke na moje lenistwo jak juz doktorat ukoncze ). Gratuluje spadkow i wytrwalosci, zwlaszcza tych cwiczen porannych, dla mnie ranek to najgorsza czesc dnia, najchetniej napilabym sie ino kawy i wrocila do lozka
    I odkrylam tez Twojego bloga, matko dziewczyno, gdzie Ty masz te kilogramy schowane, nic po Tobie nie widac! A w tej rozowej sukience wygladasz po prostu bosko, chcialabym miec taki plaski brzuch jak Ty! No, jakby to moja mala kuzynka stwierdzila, z zachwytu kopara mi opadla totalnie

Dziewczyny, to forum dziala po prostu cuda, to Wasza zasluga. Jeszcze wczoraj widzialam wszytsko na czarno, dzisiaj pochodzilam po watkach, poczytalam, popatrzylam na zdjecia i czuje sie jak nowo narodzona

Buzka olbrzymia i milego dnia laseczki!
    Groooooszek lubi to.

Awatar hellenian
    hellenian jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Południe

Cytat Zamieszczone przez Eclairka Zobacz posta
    Hellenian, a jak to się stało, że Ci się drogi z Polską pokrzyżowały, rodzina w Grecji, a Ty tak pięknie po polsku nawijasz?

Ładna z Ciebie dziewczyna, zadbana i taka... urokliwa .

Mnie również się wydaje, że jesz za mało... Możliwe, że dlatego waga stoi, a Ciebie ciągnie do słodkiego. Musisz dać trochę wytchnienia organizmowi . Paradoksalnie on potrzebuje energii do tego, żeby palić tłuszcz.

Trzymam za Ciebie kciuki, będę zaglądać i wspierać .
    Witam Cie Eklerko miła!
    Twoje słowa równie słodkie jak Twój nick i bardzo za nie dziękuję!

Co do Polski. W wieku 15 lat, zaraz po ukończeniu Gimnazjum w Grecji, rodzice stwierdzili że wyślą mnie do Polski. Skończyłam tu Liceum, następnie wzięłam się za studia i tak tu sobie już mieszkam. Tzn będę mieszkać dopóki nie skończę studiować. Bo później marzy mi się kolejna przeprowadzka w świat

Staram się jeść tyle żeby się nie przejadać i trzeba wziąć pod uwagę że ja mam pracę w domu, siedzącą, przy komputerze i dlatego więcej nie potrzebuję jadać. Mi się wydaje że te zatrzymanie wagi to po prostu strajk był. Teraz zważę się jutro, ale już czuję że schudłam trochę Dziękuję że mnie odwiedziłaś i zapraszam ponownie!

Trawusiu moja Najwspanialsza!! :*
    Nawet nie wiesz jaką mi niespodziankę zrobiłaś tym komentarzem! Normalnie na fotelu podskoczyłam z radości jak zobaczyłam że się tam do mojego bloga dostałaś i wypowiedziałaś i również bardzo Ci dziękuję za te przemiłe słowa :* Naprawdę uważasz że nie wyglądam na swoje kilogramy? A to dopiero zaskoczenie! Od tej chwili, uwielbiam Cie hahaha
    Tak tak, ja już znam te Twoje wymówki hehe Jak się skończą o doktoracie to będą o nowym mieszkaniu hihihi Ale ważne że jesteś, że można poczytać Twój nadal mega pozytywny wątek i pośmiać się razem z Tobą I cieszę się że zaglądając do Nas czujesz się pełna energii

blansa jest nieaktywny Znany na forum

witaj! powodzenia jutro, bo jutro sroda czyli wazenie

Powiedz mibo mnie to nurtuje, czy w Grecji lepiej sie zyje niz w Polsce czy gorzej? tutaj najnizsza krajowa jest 1600zł brutoo, czyli niecało 1200zl.. ciezko z tego przezyc a tam jak jest?
    znajoma mi mowial ze tam maja wiecej pieniedzy, oporcz tego jeszcze jakies trzynastki itp to prawda?
    hellenian lubi to.

Awatar zielonatrawka
    zielonatrawka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    W gorach

Blansa: myslalam ze w Polsce tez sa trzynastki (przynajmniej kiedys za czasow mojej mamy byly...).
    Tak z ciekawostek: w Niemczech to sie nazywa Weihnachtsgeld, czyli pieniazki Bozonarodzeniowe i jakims cudem polowe ich wyplacaja w czerwcu

Hellenian: wiadomo, przy Twoim wzroscie kilogramy inaczej sie rozkladaja, ale mimo wszystko mam wrazenie, ze jakos Cie zle rozklady (czytaj: brzuszne, jak w moim przypadku, wrrr!) ominely - albo dobre rozklady kilogramowe dotknely, zalezy z ktorej strony spojrzec Zakladam sie o dziurawe skarpetki, ze z waga dwucyfrowa, w okolicach 90, bedziesz juz czarowac i jeszcze krotsze sukienki nosic mogla!

Awatar hellenian
    Mieszka w
    Południe

Cytat Zamieszczone przez blansa Zobacz posta
    witaj! powodzenia jutro, bo jutro sroda czyli wazenie

Powiedz mibo mnie to nurtuje, czy w Grecji lepiej sie zyje niz w Polsce czy gorzej? tutaj najnizsza krajowa jest 1600zł brutoo, czyli niecało 1200zl.. ciezko z tego przezyc a tam jak jest?
    znajoma mi mowial ze tam maja wiecej pieniedzy, oporcz tego jeszcze jakies trzynastki itp to prawda?
    Witam i dziękuję bardzo za kibicowanie mi

Co do Grecji, zanim dopadł nas kryzys było faktycznie cudownie pod względem zarobkowym. Co prawda to nie były Niemcy czy Szwecja, ale zawsze się wyciągało przy pierwszej lepszej pracy około 800 euro czyli 3200zł. Np. to była wypłata sprzedawczyni w sklepie albo opiekunki do dziecka. Niestety po tym jak kraj dopadł kryzys, eliminowane są wszystkie stanowiska pracy, wszystkie dodatki socjalne, wszelkie pomoce. Podstawowa wypłata wynosiła 800 euro a teraz wynosi 300. I przez tu ludzie głodują i grzebią po śmietnikach, samobójstwa popełniają bo sobie nie radzą, dzieci i starcy zaczynają chorować i umierać z głodu. Jest okropnie. Media trąbią tylko o tym co się dzieje w Grecji pod względem politycznym, ale nikt nie pokaże dzieci odprowadzane do sierocińców bo ludzie nie są w stanie je utrzymać czy nakarmić.

Wolę w ogóle na ten temat nie mówić więcej bo aż płakać mi się chce gdy myślę o tym co tam się dzieje. Moja ojczyzna po prostu w tym momencie zeszła do kategorii 3 świata i tyle. Dlatego po obronie i zakończeniu studiów, emigruję z powrotem na południe ale na pewno nie do Grecji.

TRAWUSIU! Trzynastki w Polsce też są, tylko że w sektorach publicznych, w jakichś ZUSach itd. Być może masz rację że u mnie się inaczej te kg rozłożyły, ale i tak to nie zmienia faktu że ja ich nie chce :P Mają się wynieść i koniec kropka! I mnie guzik interesuje gdzie one się rozłożyły i czy im tam wygodnie Też myślę że 90 kg jak będę ważyła to już będzie elegancko i do tego będę dążyć z samozaparciem mordercy

Kochane, miłej nocki Wam życzę. I dam znać jutro rano co się na wadze pokazało :*

Awatar hellenian
    Mieszka w
    Południe

DZIEŃ DOBRY!!!

Moje Kochane Ulalalala Już po takim śpiewającym wstępnie wywnioskować można że spadek jest! Hurra!
    Udało się i nareszcie coś się na tej piekielnej wadze ruszyło!! Schudłam 1,2 kg!!! Wiem że mało, ale po tym jak moje uparte ciało trzymało się kurczowo wagi to gdybym schudła nawet 500 gr to i tak bym się ucieszyła

Także jestem zadowolona i z tego Z resztą ostatnie ważenie miesiąca zrobię jeszcze w Poniedziałek i będę miała piękną sumę utraconych kilogramów w tym miesiącu. A od Lipca ruszam z nową, mniejszą wagą Jadłospis na dziś to:

Śniadanie: 4 herbatniki zbożowe, filiżanka kawy z mlekiem bez cukru, 2 morele i jabłko
    II Śniadanie: Kanapka z makrelą.
    Obiad: Papryka nadziewana ryżem z ziołami po grecku.
    Kolacja: Również 1 papryka taka jak na obiad.

Tak się zastanawiam czy od jutra nie zrobić sobie kilka dni na sokach itd. Czuję że dobrze by mi to zrobiło bo czuję się jakaś taka..apatyczna i mało energiczna. Ale to jeszcze pomyślę.. Miłego dnia!

blansa jest nieaktywny Znany na forum

1,2kg rewelacja, gratuluje!!!!
    oby tak dalej, powolutku i powolutku i wszystkie nadprogramowe kilogramy zejdą...

Ja bym sie takim sniadaniem chyba nie najadla, zawsze jak wstaje to jest glodna.

Racje, w Polsce sa 13, ale tylko w urzedach. Gdzie w prywatnej firmie 13 pensja?? Ze swieca takich szukać.
    Sądze, nie wiem czy sie zgodzicie ze mna, że w Polsce od zawsze zarabiamy marne grosze... i jakos umiemy przetrwać.
    W innych krajach no w Grecji bardzo dobrze sie żyło, za dobrze, Teraz kryzys ich dopadł i wszędzie strajki...
    Wiadomo kazdy byl przyzwyczajony do dobrego.. 3200zł jako sprzedawczyni to cudownie brzmi..

Jeszcze jak u nas wprowadzą 12 miesieczny okres rozliczeniowy to bedzie" cudownie". wydaje mi sie , ze mlodzi ludzi powyjezdzaja zagranice, bo tutaj nie bedzie czego szukać.

Wytrzymasz kilka dni na samych sokach???
    rozumiem ze warzywne i owocowe?

Awatar hellenian
    Mieszka w
    Południe

Cześć blansa
    Bardzo serdecznie i ochoczo przyjmuje gratulacje, bo cholera jasna, jest to wydarzenie wielkie że mi waga przestała strajkować
    Śniadankiem byś się najadła a nawet przejadła gdybyś miała takie głupie greckie zwyczaje jedzenia jak ja mam. W sensie że rano z trudem mi idzie jakiekolwiek jedzenie i w sumie to aż muszę się zmuszać do tego żeby nie wyparować z domu po kawie :P

Na samych sokach wytrzymam bez problemu Już dziś byłam na zakupach. 12 kg w sumie: jabłek, nektarynek, gruszek, kiwi, arbuza, truskawek itd. I do tego warzywa. Od jutra zaczynam. Dużo soków, dużo zielonej herbaty, dużo wody i tak przez 4 dni żeby się przeczyścić, oczyścić, pozbyć tych wszystkich toksyn i poczuć się lekko i świeżo! Tak właśnie będzie Postanowione! hehe

Trzymajcie kciuki

Awatar Groooooszek
    Groooooszek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Wpisy na blogu
    1

no to wytrwałości w postanowieniu.

- miłego dnia i owocnego!
    Moje żale i frustracje.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów