Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 128
Like Tree26Lubią to

Wątek: W zdrowym ciele zdrowy duch!

Awatar hellenian
    hellenian jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Południe

Red face W zdrowym ciele zdrowy duch!

Witam Was Dziewczyny!

Postanowiłam założyć nareszcie wątek o efektach mojego odchudzania. Jakoś tak gościłam, raz tu raz tam.. A w tym momencie sobie pomyślałam że naprawdę warto by było mieć taki swój prywatny kącik w którym mogłabym o wszystkim mówić jak na spowiedzi

Najpierw kilka słów o sobie. Mam na imię Kalia, mam 23 lata i mieszkam na południu kraju, a bardzo często i Europy. Moje imię jest greckie, jak i całe moje pochodzenie. Jak widać wychowanie się na diecie śródziemnomorskiej, wcale nie daje gwarancji zdrowego odżywiania na całe życie :P

No cóż, przychodzę do Was z ogromnym bagażem kg i liczę na wasze wsparcie, czasem na jakiegoś kopniaka (byle nie za mocno ) i na podtrzymywanie na duchu jeśli kiedyś gdzieś się 'potknę'

Mój początkowy cel to zrzucić te nieszczęsne 22kg i dotrzeć do 100. Gdy już osiągnę to, co będzie i tak dla mnie wielkim sukcesem, wyznaczę sobie następny krok. Jestem dość wysoka bo mam całe 185cm wzrostu, więc nawet gdy będę ważyć jakieś 85 czy 90kg to już i tak będę najszczęśliwszą dziewczyną na świecie Chyba tak szczęśliwą że mój okrzyk radości usłyszy cały kraj

Pozdrawiam Was i liczę na to że mnie nie zostawicie tu samą
    gilda7 lubi to.

Triinu Guest

Domyślnie Odp: W zdrowym ciele zdrowy duch!

O i wreszcie masz swój własny wąteczek.
    Witamy, witamy, w pas się kłaniamy
    Samych sukcesów ci tu życzę!
    hellenian lubi to.

Awatar XkagaX
    XkagaX jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Trzymam kciuki i mocno kibicuję! A jaki masz plan na zbędny balast?
    Życzę wytrwałości i optymizmu mimo wszelkich przeciwności
    hellenian lubi to.

AnnaMaria1987 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

3mam za ciebie kciuki!!! ciesze się BARDZO ! że się wzięłas za siebie!:*
    hellenian lubi to.

Awatar hellenian
    Mieszka w
    Południe

Jak miło że się pojawiłyście! Fajnie że będę miała jakieś słuchaczki, a raczej 'czytaczki' tego jak mi idzie

Dziś dzień bardzo spokojny, ale i bardzo udany pod względem dietowym. Co prawda zwyczaj mamy taki z Lubym że w weekendy jemy obiady u jego rodziców, ale przecież zawsze da się wybrać coś mniej kalorycznego ze wszystkich podawanych smakołyków :P Tak więc dzisiejszy plan dnia wyglądał następująco:

O 7 pobudka i od razu ćwiczenia w domu i spacer (45min). Następnie:
    Śniadanie: Filiżanka słabej kawy z mlekiem, bez cukru. Jogurt Jogobella ananasowy z płatkami owsianymi, pół banana.
    II Śniadanie: Jabłko i pomarańcza.
    Obiad: Kotlet drobiowy z surówką z kapusty i pieczarek.
    Kolacja: Sałatka z pomidora, papryki, ogórka i cebuli i 2 kromki ciemnego pieczywa.

Rano po ćwiczeniach czułam się naprawdę rześko i lekko. A przy tym jaka dumna byłam z siebie hehe
    Życzę miłego wieczorku!

Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

hello fajnie ze jestesv dwie r male uwagi sniadanie powinno byc najlepiej pol godziny po przebudzeniu:-) gdzie podwieczorek:-)podwieczorek?? brak kaszy ryzu lub makaronu czy ziemniaka do obiadu:-)czyfajnie ze po cw dobrze się cxulas, buzks 3 mam kciuki
    Trycia lubi to.

Awatar Groooooszek
    Groooooszek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Wpisy na blogu
    1

Hellen... brawo za poranne ćwiczenia, ja rzadko się na nie mobilizuje rano. (leń ze mnie przeokrutny)

- co do menu całkiem apetyczne i smaczne!
    mogę Ci tylko tyle doradzić, że węglowodany jak najbardziej rano, a im bliżej wieczora tym więcej białka.
    dlaczego? a dlatego, że białko podczas snu wydziela serotoninę, którą pobudza spalanie tkanki tłuszczowej.

p.s. będę zaglądać i kopać w pośladki, jeżeli będzie trzeba! no i trzymam kciuki!
    Moje żale i frustracje.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Triinu Guest

Oby takie pozytywne nastawienie trwało i trwało i trwało jak najdłużej!

Awatar hellenian
    Mieszka w
    Południe

Cytat Zamieszczone przez AnnaMaria1987 Zobacz posta
    hello fajnie ze jestesv dwie r male uwagi sniadanie powinno byc najlepiej pol godziny po przebudzeniu:-) gdzie podwieczorek:-)podwieczorek?? brak kaszy ryzu lub makaronu czy ziemniaka do obiadu:-)czyfajnie ze po cw dobrze się cxulas, buzks 3 mam kciuki
    Wiesz, nie jestem osobą która zaraz po przebudzeniu jest w stanie w siebie wcisnąć śniadanie Co prawda, nigdy je nie pomijam ale nie to żebym się budziła i od razu zaglądała do lodówki. Poza tym, wiadomo mi że lepiej jest rano wykonać ćwiczenia najpierw, a następnie się posilić, więc tą mądrością się kierowałam
    Faktycznie podwieczorka nie było bo akurat byliśmy w drodze powrotnej, a proszę mi wierzyć że na obiad to ja tej surówki zjadłam najwięcej Z resztą ja nie mam czasu na podwieczorki bo zwyczajnie gdy wybija godzina na ten posiłek to ja jestem w drodze powrotnej z pracy. I zanim dojadę do domu to już od razu kolację jem

Dziś dziewczyny weszłam na wagę i jest o kg mniej. Wydaje mi się to jakoś malutko, ale jestem zadowolona i z tego Niestety dziś też dopadło mnie jakieś okropne choróbsko. Gardło mam napuchnięte, bolące a do tego głowa mi pęka. Dosłownie miałam dziś 3 ataki migreny strasznej. Najgorsze jest to że mój Luby też taki rozłożony na łopatki, więc 2 takie zdechlaki w łóżku leżeliśmy..

Jadłospis dziś wyglądał następująco:

Śniadanie: Herbata z miodem i cytryną. Kanapka z szynką, serem i pomidorem.
    II Śniadanie: Również kanapka taka jak rano i ponownie herbata.
    Obiad: Tortilla z sałatą lodową, kurczakiem, papryką i sosem czosnkowym z jogurtu naturalnego.
    Kolacja: Jogurt ananasowy z płatkami owsianymi i jabłko.

Groszku, bardzo Ci dziękuję Kochana za radę! Przyznam że nie wiedziałam o tym co napisałaś więc to dodatkowa, bardzo przydatna informacja

Triiinu, też mam taką nadzieję! Dziękuję że wpadłaś

Miłego tygodnia dziewczynki!! :*

Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

hejka!) a było coś będzie ćwiczone fajnie ze kilo spadł kilo tu kilo tam i zbierze sie ich spora ilosc

Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów