Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 76
Like Tree1Lubią to

Wątek: Pora skończyć z tłustym czasem, nie chcę już być grubasem !!!

Awatar kacperka1994
    kacperka1994 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Wink Pora skończyć z tłustym czasem, nie chcę już być grubasem !!!

Witam witam witam
    Zbieram sie i zbieram żeby tu napisać. A chcę to zrobić bo sama sobie nie radzę. Ileż razy próbowałam się odchudzać a za jednym grzechem szedł kolejny. Ale może od poczatku.

Mam na imie Weronika i właśnie skończyłam liceum. Oczekuje jedynie na wyniki matury (aż sie boje o tym pomyśleć). Już kiedys pisałam na tym forum ale każdy grzech kończył się ,,ucieczką" (no cóż jestem tchórzem).

Gruba byłam od dzieciaka. W zasadzie jakoś jak szłam do pierwszej komuni to już trzeba było uszyć mi ciut większą albę. I tak tyłam tyłam aż dotyłam do wagi 118 kg w wieku 15 lat przy wzroście 173cm :/. Ehh byłam naprawdę wielka- po co się oszukiwać że nie. Jeden lekarz, drugi (dodatkowo od urodzenia problemy z sercem a te całe otłuszczone). Wreszcie dostałam skierowanie do sanatorium odchudzającego dla dzieci. Zbiłam wagę do 107 kg w miesiąc. Ale jak wiadomo jojo w takiej sytuacji jest nieuniknione. Przytyłam do 111. Zostałam wysłana po raz kolejny do sanatorium i schudłam do wagi około 103 kg. Jednak znów przytyłam do 106. Po tych dwóch pobytach wziełam sie sama za siebie i schudłam do wagi 98 kg. Po raz trzeci w sanatorium schudłam 9 kg. Niestety kilogramy wróciły i na chwilę obecną ważę jakieś 97 kg przy wzroście 175.

I to jest mój problem. Od roku nieustannie tyję i chudne ,,bujając sie" w okoliach wagi 95 kg. Chciałam tu napisac bo w kupie raźniej podobno. Mam teraz 4 miesiące wolnego. Chciałabym schudnac, zrobić to dla siebie, dla swojego przyszłego życia, a na studiach żyć na rachunek ,,człowieka normalnego", nie ,,tłustego" , ,,grubego". Swoją docelową wage chciałabym mieć gdzieś w okolicach 76 kg. Ale przez 4 miesiące jest to chyba a wykonalne, to chociaż schudnąc ile się da. Jesli ktos chciałby mnie motywować ,karać, pocieszac naprawde byłabym wdzięczna bo sama nie daje sobie z tym rady. A jak człowiek nie daje sobie rady to ma różne głupie pomysły...

KolorowaBabeczka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz

Domyślnie Odp: Pora skończyć z tłustym czasem, nie chcę już być grubasem !!!

Pewnie że będziemy wspierać kto jak nie my

Jakie masz zalożenia dietkowe ?? Jakaś konkretna dieta czy mż ??

AnnaMaria1987 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

ja w5 miesiecy schudlam18 kilo! wiec jest to mozliwe!!! pytania moje do ciebie
    co jest twa zmora? nocme jedzenie? slodkue? fast food?
    dlaczego wracalas do wagi??
    jaki masz plan zywieniowy? proponuje5 posilkow dziennie zbilansowanych
    ruch? jestes w stanie finansowo korzystac z silowni? masz gdzies w piblizu? masz rowet? kijki? rolki??

pozdrawiam i uwierz w siebie

Awatar kacperka1994
    Mieszka w
    Warszawa

Hm... więc tak Moja największa zmora są słodycze :/ I to dlatego że zawsze są w domu ( nie ma opcji żeby ,,przestawić" rodzinke na tryb-dieta).Wracałam do wagi własnie dlatego że one na de mna panowały. Tydzień diety, dzień słodyczy, wejście na wagę i stały tekst ,,po co mam miec tyle wyrzeczeń skoro waga po takim dniu rosnie?". Wrr... martwe koło Nie zdażyło mi się chyba nigdy w zyciu leciec w nocy do lodówki A za fastfoodami nie przepadam-większość życia byłam wegetarianką, teraz unikam mięsa i do fastfoodów mnie nie ciągnie. Jeżeli chodzi o ruch to sprawa wyglada tak : ćwiczyłam swojego czasu z Ewą Chodakowską ale mnie ten rodzaj aktywności po prostu hm.. nudzi xD Dla mnie na przykład nie ma problemu jeździć codziennie rowerem po 30 km, dlatego że dzieje się ciągle ,,coś". Wiem-to dziwne ale po prostu wysiłek na powietrzu ze zmiana otoczenia jest dla mnie świetny. Jeżeli chodzi o plan żywieniowy. Chyba będę się skłaniac własnie ku 5 zdrowym porcjom. Tyle że ja zawsze mam problem z ustaleniem co mi wolno a co nie... No ale wyjdzie w praniu. A no i moim ostatecznym planem jest wyeliminowanie słodyczy ( względnie lody bądź sorbety 2 razy w tygodniu), po prostu bede omijac ,,szafkę grzechu" na 15 metrów. No i rower-codziennie ewentualnie co drugi dzień+ prace w ogrodzie ( kosząc hektar trawy kosiarką elektryczną można się zmęczyć )

AnnaMaria1987 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

ugodyno to witaj w klubie ja mialam zmore slodycze ale do tego fadt food uwierz na slowo chec na slodkie trwa max 15 min mozna to zapic woda w chwilach.slabosci patrzę na swoje najgorsze zdjecia gdzie wyglądam jak morswin jestes w stanie to pokonac to siedzi w glowie! co do tego co mozesz
    sniadanie platki musli, owsianka plus owoce swieze szuszone,jajecznica, kanapki co woliszbw ograniczonych ilosviach np. 30 gram platkow 2 cienkie kromki chleba... 2 sniadanie owoce okoli250 gram jogurt z otrebamu,ciemny cleb z czyms ( warzywa do zapychania na 1 i 2 sniadanie pomidor ogorek papryka rzodkurwka salata) obiad do wyboru brazowy.badz dziki ryz np1/3 woreczka , kasza gryczana,makaron razowy, ziemniak bez soli i sosu.2-3 razy wyg. podwieczorek owoc, jogurt naturalny z otrebami ewentualnie owocem moze byc zmiksowany.. kolacja kanapka jak na sniadanie, salatka z salaty pomidora kurczaka lub fety lub mozarelli lub innych warzyw..kanaka, twarozek wiejski....
    woda!!!! duzo wody i jak najwiecej ruchu!!!
    3mam kciuki ps pisze z kom sory za bledy
    Ostatnio edytowane przez AnnaMaria1987 ; 04-06-2013 o 22:09

Triinu Guest

Witamy cię tu w naszych skromnych progach.
    Super, że się zalogowałaś, że próbujesz ponownie zawalczyć o zdrowszą sylwetkę.
    Trzymam kciuki!

Awatar PaniGosia
    PaniGosia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Morasko

ja też Witam

za dużo nie dodam Anna napisała co jeść nie wiem jaka w koncu chcesz dietę najlepsza na opanowanie słodkiego jest dieta z liczeniem kalorii i przeliczeniem sobie B/T/W a dlaczego już napiszę bo jedząc wszystko co potrzebujesz i białka i tłuszcze i węgle ssanie na slodycze jest dużo mniejsze oczywiście to dużo pracy siedząc w domu na pewno by Ci sie udało jeśli byś pogadała z rodziną co do zmiany żywienia nie ma co ukrywać powiedz że czujesz że masz słabe serce, męczysz się z nadwagą i albo Ci pomogą albo doprowadzisz się do zawału serca które teraz musi wykonywać o wiele większą prace

malenstwo773_2 Guest

fajnie, że do nas wpadłaś!
    w grupie - łatwiej i raźniej!

trzymam kciuki za pierwsze sukcesu

Awatar kacperka1994
    Mieszka w
    Warszawa

dziekuję wam Nie sądziłam że przyjdzie do mnie taki odzew Eh, weszłam na wagę-97,8 kg. Ale dobrze. Przynajmiej wiem od czego zaczynam. Jakieś rady co ile się ważyć? Co tydzień?

Na śniadanko zjadłam dziś 2 kromki ciemnego pieczywka i sałatke z pomidora,ogórka, cebuli i połowy małego jogurtu naturalnego. Moją dietą będzie chyba po prostu ,,oggarnięcie się" czyli zdrowa MŻtka i do tego mój ukochany rowerek Na drugie śniadanie planuję pomidor+ogórek+kromka ciemnego pieczywa. Chyba dobrze... Juz sama nie wiem. Tyle sie człowiek nasłuchał o zdrowym żywieniu a co jest ,,dobre" sam nie wie

Awatar PaniGosia
    PaniGosia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Morasko

staraj się jeść węgle i białko w podobnych proporcjach nie zapomnij o kilku orzechach siemieniu lnianym lub oliwie do warzyw Co do rowerka lepiej zamienić go na szybkie spacery rusza sie całe ciało a rower jako dodatek
    a co do wagi ja muszę codziennie jak tylko na nią nie wejdę czuję że mogę sobie szaleć bo waga nie urośnie ale wszystko zależy od człowieka

Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów