Strona 1 z 42 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 416
Like Tree91Lubią to

Wątek: schudnąć 50 kg - Część 1

admin jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: schudnąć 50 kg

To jest kontynuacja wątku: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar agusiaczek789
    agusiaczek789 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

Domyślnie schudnąć 50 kg

musze i chce schudnąć 50 kg troche mnie przybylo i nawet sama nie wiem kiedy . Fakt żę w czasie ciąży przytyłam 35kg ale po urodzeniu dziecka spadło mi odrazu 10 najlepszy spadek wagi w życiu :) potem sama nie wiem jak przytyłam aż tyle.Nie rzałowałam sobie niczego ale tez nie przesadzałam a teraz jak przekroczyłam 100kg coś we mnie pękło powiedziłam dość ....dieta i tak sie męcze ale mam cel wrucic do wagi z przed ciąży a jest to 53 kg na poczatek nawet i 70 mnie zadowoli ale dąże do mojego dawno zapomnianego rozmiaru 36
    syrfina lubi to.
    aktualny cel

​cel ostateczny

tu mnie znajdziesz https://forum.jestemfit.pl/xxl-2...nac-50-kg.html

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

agusia, spróbuj może odwiedzić mój wątek, mam tam sporo fajnych przepisów nie przekraczających na dzień 1500 kcal, czyli rozsądnej dawki energetycznej. Skoro ja na tym chudnę, to Ty na pewno też będziesz! :)

Awatar agusiaczek789
    Wpisy na blogu
    3

witam dziewczynki
    kochana mały mi samy zostaje a ja lece z pieskiem na dwór długo nie jestem jakieś z 10 minut
    kaguś a czego świństwo ?? ja myślałam że lepsze że chudsze
    allessa chętnie wpadne do ciebie i zobacze co tam ciekawego zajadasz

kochane byłam u mechanika bo mi się kontrolka świeci i nie wiem czemu ale nie miał czasu mi zobaczyć powiedział że zadzwoni do mnie kiedy mam przyjechać
    byłam u lekarza po skierowanie na badania bo po wpisie Ani trochę się przestraszyłam i jeszcze mi puścili program w telewizji przypadkiem na niego przełączyłam właśnie o tarczycy gadali i tak słucham i się przeraziłam myśle czy to jakiś znak żeby zrobić badanie ??? mówili o objawach niedoczynności i jak ktoś ma ze cztery objawy z wymienionych powinien zrobić badania a ja mam i dziś pojechałam po skierowanie może to i moja paranoja ale lepiej dmuchać na zimne jutro ide na badania i mam nadzieje że wszysko będzie ok ale się martwię
    aktualny cel

​cel ostateczny

syrfina jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

Agusiaczku ale czym ty się martwisz. Chyba tylko tym że Cię kłuć będą bo przecież wszystko inne będzie dobrze . Jak wyniki będą dobre to jest się z czego cieszyć, a jak niedobre to też się trzeba cieszyć, że się w porę wykryło i zaczyna się leczyć . Tylko pozytywnie być może .
    Mleko które pijesz nie ma w sobie nic . Ani flory bakteryjnej ( wyjałowione do cna podczas pasteryzacji) ani tłuszczu który jest nośnikiem witamin ani smaku.
    Jak już chcesz pić mleko ( czego od jakichś paru lat nie jestem) to pij najlepiej takie świeże od krowy bez żadnych termicznych przeróbek.Przynajmniej coś z niego będziesz mieć . Ja się prawie całkiem przerzuciłam na sojowe .
    Czysta karta.

Awatar _dinka_
    _dinka_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Ja też mleka krowiego nie pije

Ale zgadzam się, że jeżeli już to najlepiej świeże (co jest praktycznie niemożliwe w obecnym świecie. Chyba że masz jakieś dojście albo mlekomaty). Ale jeżeli takiego nie ma to w żadnym wypadku jakieś bzdety z serii light.
    Poczytaj jak się wielce reklamuje te wszystkie preparaty z CLA. Że spala tłuszcz, że ojojoj takie cudowne - jedzmy suplementy. A w czym jest CLA naturalnie? w tłuszczu produktów mlecznych
    Czyli z jednej strony producenci mówią żeby pić odtłuszczone to się będzie chudło, ale z drugiej strony żeby jeść tabletki z tym, czego nas w produkcie light pozbawili.

Poza tym to nie jest tak, że jak zjesz coś tłustego to Ci ten tłuszcz w boczki pójdzie. To węglowodany nam się tak pięknie odkładają. Oczywiście nie mówimy tu o jedzeniu kostek smalcu. Ale przecież tego mleka ile wypijasz dziennie?
    start: 14.11.2011 - FAIL!
    start II: 1.07.2013 - FAIL!!
    start III: 25.04.2014 .....

https://forum.jestemfit.pl/xxl-2...czesc-1-a.html

Awatar agusiaczek789
    Wpisy na blogu
    3

no niestety nie mam gdzie kupić mleka swojskiego tzn mam ale daleko trzeba jechać
    więc mi się nie opłaca ale jak jestem u rodziny to i zakupie sobie parę litrów mleka
    no tak ale produkty mleczne zawierają tłuszcz nasycony co jest on nie korzystny dla nas
    aktualny cel

​cel ostateczny

Awatar _dinka_
    Mieszka w
    Wrocław

bez przesady. Gdyby od tłuszczy zwierzęcych się umierało, to wyginęlibyśmy jako gatunek wiele tysięcy lat temu

Nie mówię, żeby wypijać 3litry mleka dziennie ale skoro już coś pić, to niech to będzie pełnowartościowe. Wszystko to kwestia ilości. Bo takiego pełnego dasz kapeczkę, a tej wody z farbką będziesz musiała dać więcej żeby cokolwiek poczuć

Awatar _dinka_
    Mieszka w
    Wrocław

i zwróć uwagę że to mówię ja: wegetarianka od 15lat

Awatar LenkaLenka
    LenkaLenka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Trójmiasto

Hej Aguś
    No ja też czytałam, że te wszystkie mleczne produkty light to nie są dobre. Dlatego teraz piję normalne mleko 3,2% albo od krowy zakupione na ryneczku od sprawdzonej pani albo moja ciocia ma krówki i od niej czasami też mam
    Co do tarczycy, to nie bój nic. Będzie dobrze Na pewno będziesz miała dobre wyniki. Ale dla spokoju własnego zrób sobie TSH i przy okazji ogólna morfologię
    W sumie ja mam niedoczynność tarczycy już ładnych parę lat i da się żyć tylko trzeba brać tabletki i częściej się badać
    buziaki maleńka!

Strona 1 z 42 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów