Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 148
Like Tree22Lubią to

Wątek: Kaha-Grubaha w wersji wycietej..part 2 - Część 1

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Domyślnie Odp: Kaha-Grubaha w wersji wycietej..part 2

Schudłaś 40kg, ciężko żeby się od razu domyśliła, że mogłaś oszaleć, schuść i wpaść na nią! ahah
    No mój chłopak jak szukał pracy to myślał o przedstawicielu handlowym chwilę, ale to ciężka praca jest...
    Lepiej może, żebyś się w to nie pakowała.
    Taaa znam takich ludzi, którzy Tworzą sobie swoje historie i potem wierzą w nie tak głęboko, że każdą próbę podważenia jej traktują jako atak na nich samych...

Czyli już dostałaś tą pracą? SUPER!

Awatar ranka81
    ranka81 jest nieaktywny Znany na forum

Olej Barana! I powodzenia w nowej pracy
    Dziwisz się, że Cię ciocia nie poznała? Mnie koleżanka nie poznała przy -17 kg a gdzie przy prawie 50!!!

Awatar kaha81
    kaha81 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    krakow

absolutnie nie jestem zdziwona ze mnie nie poznala..w koncu widuje ja bardzo sporadycznie... mnie ciesza takie sytuacje bardzo bo to fajne jest;d
    a w sumie ja sama sie jeszcze nie ogarnelam z moim nowym wygladem..czesto sie lapie na tym ze stoje gdzies np w sklepie gdzie sa wielkie lustra patrze i sie zastanawiam kto kto;d w glowie sie jeszcze nie pozmienialo ze tak wygladam..sama siebie inaczej widze.. co tu duzo pisac, ja nawet sobie co chwile dlonie sprawdzam i ramiona gdzie najbardziej czuje kosci..nie pamietam kiedy taka kosciasta bylam..i przestaje sie dziwic M ze marudzi;d inna sobie bral teraz ma w domu inna;d musi sie przyzwyczaic ;d

Ola tak..podpisalam umowe i musze sie wyrejestrowac z urzedu Pracy ...ja sie nei stresuje ze ciezka praca bo dalej mam w perspektywie swoja firme tylko nadal czekam na kase..biore sie za ta prace bo chce cos kolwiek robic i sie czyms zajmowac inaczej zwariuje z nudow i bezsensu..
    Ostatnio edytowane przez kaha81 ; 21-11-2013 o 11:25

AnnaMaria1987 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

ja też się nie dziwie że Cię nie poznała) i witaj w klubie bo ja też się nie ogarnęłam ze sobą nową ....

UMOWA?? CUDOWNIE))))

Zostawiam piątkowe pozdrowionka przy zielonej herbatce udanego weekendu - bez wielkich obżarstw u mnie standardowo BRAK CZASU ((

Awatar kamuska_eselu
    kamuska_eselu jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Kasieńko no dawno nie czytałam Cię tak wesołej, radosnej i pełnej energii. Aż normalnie czuje się w tym co piszesz że jesteś szczęśliwsza- cieszę się Też przyłączam się do dziewczyn że cioteczce się nie dziwię. Ponad 40 kg Ja schudłam 20 a pacjentka ostatnio poznała mnie dopiero jak się odezwałam- i masz rację, to jest cholernie nakręcające. Nie ma nic milszego Powodzenia na szkoleniach- czerp z tego jak najwięcej wiedzy i radości.

Awatar agusiaczek789
    agusiaczek789 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

kochana i bardzo dobrze jak tak cię traktuje nawet teraz jak nie jesteś już jego pracownikiem to niech spada
    wiesz co ja bym dała żeby ktoś z rodzinki mnie nie poznała ja narazie nie widzę różnicy i ciekawa jestem czy mój jak wróci to coś zauważy bo w sumie 7 kilo mnie już niema od jego wyjazdu
    aktualny cel

​cel ostateczny

tu mnie znajdziesz https://forum.jestemfit.pl/xxl-2...nac-50-kg.html

AnnaMaria1987 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

Kasia CO TAM U CIEBIE>? co sie nie odzywasz

Zostawiam środowe pozdrowionka... niestety u mnie mroźno i zimno... ale cóż ZIMA pozdrawiam GORĄCO z nad kubka gorącej kawy... i sterty papierów) Buziaki życzę siły i wytrwałości SYLWESTER CORAZ BLIŻEJ))

Awatar kaha81
    kaha81 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    krakow

no i co? no i doooopa..nadal czekam na te 7 z przodku...jakos mnie nei lubi..wciaz sie wacham o 200/300 gram i czeeeekam i czekam.. ogolnie spoko bo sie ucze tych prezentacji do pracy i sie szkole ostro..i jezdze na spotaknia z potencjalnymi klientami..generalnei duzo sie dzieje ale nie z waga;d ale co mi tam i tak jestem laska.. aha..mialam dzis rwanie;d musze sie pochwalic bo to dosc nowa sytuacja dla mnei ze ktos tak konkretnie sie za owe rwanie zabiera;d gosc na szkoleniu sie lekko napalil i polowal kiedy i jak mnei zagadac..a na samym szkoleniu kilka razy go przyfilowlaam na przygladaniu sie mnie ;d udalo mu sie przypolowac przy ladzie w bufecie;d i nawet sie dosiadl do stolika gdzie siedzialam z kolezankami..lekko sie pozniej spoloszyl ale generalnei mile to bylo jak tak podazal za mna wszedzie i probowal zagadywac;d troche sie udalo ale no przeciez ja nie szukam wrazen;d ale bylo smiesznie;d

Awatar ranka81
    ranka81 jest nieaktywny Znany na forum

Kasieńko najwidoczniej dla Twojego ciała przejście z 8 na 7 to jest mega wydarzenie. Musi trochę więcej czasu na przygotowanie
    Nie obejrzysz się a spadnie! Tylko troszkę musisz jeszcze wytrwać

buziak!

Awatar agusiaczek789
    agusiaczek789 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

hehehe
    kochana wiadomo nie szuka się wrażeń ale fajnie tak i miło jak ktoś zabiega też tak bym chciała
    a nie ma się co dziwić że masz branie jak zajebis..... laska z ciebie
    a 7 się nie przejmuj przyjdzie w końcu
    aktualny cel

​cel ostateczny

tu mnie znajdziesz https://forum.jestemfit.pl/xxl-2...nac-50-kg.html

Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów