Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80
Like Tree12Lubią to

Wątek: Nie ma wyjścia, trzeba spróbować raz jeszcze......

Awatar mk1313
    mk1313 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Nie ma wyjścia, trzeba spróbować raz jeszcze......

Cześć wszystkim

Postanowiłam, wrócić i jeszcze raz spróbować z moją ogromną otyłością.
    Nie jest to już tylko ze względów estetycznych, ale zaczęły się problemy zdrowotne.
    Byłam tu już wcześniej i nawet udawało mi się chudnąć, ale potem ze względów mało ode mnie zależnych
    musiałam zrezygnować.
    Przyszedł ten moment i nowa determinacja, aby spróbować raz jeszcze.
    Mam problemy ze stopami, codziennie bardzo mnie bolą. Byłam z tym u lekarza, okazało się, że mam zapalenie ścięgien
    i tak naprawdę jedynym bezinwazyjnym lekiem jest utrata wagi. Do tego oczywiście zadyszka, wypryski skórne, rozstępy itd.,
    wszystko związane z moją wagą.
    Nie chcę żadnych specjalnych diet, postanowiłam odchudzać się z głową, więcej się ruszać i bilansować posiłki.
    Poprzednio odchudzałam się z Dukanem, ale to właśnie po tej diecie zaczęły się moje problemy z nogami.
    Poprostu nie dostarczałam wszystkich potrzebnym do życia minerałów.
    Teraz chciałabym znaleźć receptę na całe dalsze życie, wprowadzić nawyki, które mogłabym stosować już po osiągnięciu sukcesu.
    Nigdzie mi się nie spieszy, dlatego nie zamierzam się strasznie katować, nie chciałabym aby zostały mi zwisające wszędzie kawałki skóry,
    dlatego wolałabym chudnąć wolniej, ale przy tym zdrowo i smacznie się odżywiać.
    Tym razem rozumiem, że trzeba myśleć co się je, żeby nie tylko chudnąć, ale także dbać o wygląd skóry, włosów czy paznokci.
    Mam nadzieję, że będziecie mnie dopingować bo jest to dla mnie bardzo ważne.
    Chciałabym osiągnąć sukces, tak jak udaje się to większości z Was.
    Narazie moim celem jest 10kg.
    Z góry dzięki.
    Ostatnio edytowane przez mk1313 ; 23-04-2014 o 11:30
    Rashmi and Tessa81 like this.

Od 23-04-2014, cel długoterminowy
    Nie ma wyjścia, trzeba spróbować raz jeszcze......

Awatar gosikmt
    gosikmt jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Nie ma wyjścia, trzeba spróbować raz jeszcze......

Witaj na forum ponownie. Fajnie, ze podjęłaś kolejną decyzję o walce z kilogramami. Trzeba próbować do skutku. Ja też mam wiele prób za sobą. Dobrze, że bardzo rozsądnie myślisz o diecie. Uważam, że zbilansowane posiłki i ruch to najlepsza droga. No i motywacja w postaci zdrowia jest chyba o wiele bardziej skuteczna niż myśl o estetyce. Będę trzymać za ciebie kciuki, powodzenia.
    Po upadku próbuję znów odbić się od dna - start 4/01/2016

Tu jestem:
    https://www.jestemfit.pl/tylko-zalog...m-naprzod.html

Awatar mk1313

Dzięki gosikmt za szybką odpowiedź :-), ja też będę trzymać za Ciebie kciuki. Widzę, że bardzo dobrze Ci idzie. Mam nadzieję, że będę czerpać z Ciebie inspirację :-)

Awatar saphe
    saphe jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lublin

Witaj Najważniejsze, że się zmobilizowałaś do działania Ja niestety też wróciłam na to forum z moją nadwyżką... Ale trzeba w siebie uwierzyć i działać to pożegnamy się z naszym sadełkiem Powodzenia życzę.
    Zapraszam do śledzenia moich zmagań: Słoneczne odchudzanie z widokami na Sylwestra

Awatar kulka79
    kulka79 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Witaj,

dobrze, że wytyczyłaś sobie na razie rozsądny cel. To mobilizuje

Awatar mk1313

Dzięki za odpowiedź Wam wszystkim :-)

Dziś
    Rano musiałam zjeść żurek z biała kiełbasą bo został ze świąt ;-), później jabłko. Po godzinie ćwiczenia z Chodakowską, ale dużo oszukiwałam bo nie dawałam rady, tak czy siak pot się lał :-).
    Teraz jest już bardzo głodna, więc zjem sobie sałatkę rybną z czerwoną parpryką, później planuję jogurt, ale to się jeszcze okaże ;-).
    Na kolację zrobię pewnie sałatkę z pomidorów.
    Niestety nie mam narazie za dużo dietetycznych składników bo planowałam zacząć odchudzanie jak zjemy wszystko ze świąt,
    ale postanowiłam zrzucić ten obowiązek na męża :-) i dłużej nie przeciągać struny....

Awatar Rashmi
    Rashmi jest nieaktywny Znany na forum

witaj mk1313 wpadam życzyć powodzenia w gubieniu kilosków każda z nas tutaj temat zbędnego tłuszczyku i co się z tym wiązem czyli 1000 problemów różnych chyba ma w jednym paluszku i wie jak to jet fizycznie i psychicznie dźwigać te problemy dlatego najważniejsze że się zdecydowałaś zawalczyć czyli pierwszy krok zrobiony teraz konsekwętnie trzymać się planu pisać często i o wszystkim i sukces będzie jak nic pozdrawiam
    26.01,2014r - zaczynam swoją walkę....i wygram...wiem to
    To ty dajesz moc demonom, które zwalczasz....czyli25kg do pokonania - Część 1 - Strona 3 - ZAPRASZAM

30min stepper skrętny,15min zumba,20min Mel B,10min boczki Tiffany

Awatar mk1313

Tak, wiem, że każda ma milion problemów związanych ze swoją nadwagą..... aż pozazdrościć tym szczupłym dziewczynom, które nie wiedzą co to znaczy ;-).
    Ja, trzymam się planu. Zjadłam sałatkę z papryką, makręlką i dodałam sałatę. Pyszne było. Potem zjadłam jogurt, coś jak fantazja.
    Ale wyszło mi dzisiaj coś ok 800 kcal chociaż wcale się nie starałam :-( i wiem, że to niezbyt dobrze. Zjem jeszcze coś niedługo, bo zamierzam jeść ostatni posiłek 2-3 godziny przed snem, a chodzę spać ok 24.
    Zamówiłam już sobie zakupy przez internet :-) same zdrowe smakołyki.
    Boję się jutra, bo mam do pracy i nie wiem jak tam będę jeść......ale muszę dać jakoś radę.
    Dziś przed snem jeszcze jakieś brzuszki zrobię ;-).

Dzięki jeszcze raz

Majka741 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Polecam dietę owocowo warzywną. Dzięki 3 tyg turnusie odchudzającym straciłam 10 kg, dieta smacznie dopasowana pozwala nie tylko schudnąć ale zmienić nawyki żywieniowe. Szczerze polecam! z takiego turnusu można korzystać w Pensjonacie Amelia w pięknym Iwoniczu Zdroju. Ja z całą pewnością wrócę tam jeszcze tego lata.
    Dla zainteresowanych: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tessa81 jest nieaktywny Znany na forum

Witaj to ja też ci pokibicuje
    No ja tez jestem za powolnym odchudzeniem ( w sumie inne mi nie wychodzi nawet jak sie starał ale ja mało kiedy sie staram :P )
    więc życze ci dużych spadków

Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów