Strona 103 z 269 PierwszyPierwszy ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 2685
Like Tree374Lubią to

Wątek: Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22

kaska60 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22

Maryska a kozie mleko możesz? Jak możesz kozie to znaczy, że problemem jest kazeina
    Jak po krowim i kozim Cię skręca to ewidentnie laktoza
    Spróbuj się ka kozy przerzucić - w Lidlu jest biały ser kozi ricotta, trzeba by było sprawić skład białek/węgli/tłuszczy do tego co Gaca proponuje w białym serze

Możesz mieć problem z piciem białka

Poczytaj:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez kaska60 ; 21-01-2015 o 12:11
    W poszukiwaniu motywacji....

Awatar maryska13
    maryska13 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Śląskie

Mnie na samą myśl, że kozie to już odrzuca, choć heheheh serek lubię
    Przeczytałam ten artykuł i mam właśnie takie objawy. A białko już zamówione. No nic może nic nie będzie się działo.

17.01.2015r. Gaca

Cel I - 79,00

moniqsan jest nieaktywny Znany na forum

Właśnie dostałam sms ,że meal drink do mnie jedzie.Później jak już zobaczę skład ,to spróbuje sobie porównać z jakimś zamiennikiem.

Właśnie się nastawiam na godziną jazdę na rowerze.Strasznie to nudne.Tv , jakiś seriali i do przodu.No,a przy okazji zapytam w jakim tętnie jeździcie?

Patrzę właśnie z ciekawości w necie na nabiał bez laktozy.Widzę jakiś w sklepie frisco.pl.Jogurt 150g-3.79 zł.

Ja jeżdżę z tętnem ok 120, kupiłam pulsometr bo mój w orbitreku nie działa i zamierzam go czynnie wykorzystywać
    Ponadto przyda mi się bo dla mnie aeroby to aeroby i jak np zabraniają pływać na basenie a koniecznie jeździć na rowerze to jest dla mnie trochę śmieszne
    Podobnie na wiosnę - rolki, rower, kijki - będę stosować zamiennie

Aż taka ortodoksyjna gacowiczka nie jestem, ponadto mam rodzinę, przyjaciół i już zrezygnowałam ze wspólnego jedzenia teraz jeszcze z wspólnych aktywności mam rezygnować? Nie wiem stać przy basenie? Albo nie ubrać rolek...

Trochę mnie rozśmieszyło jak na ostatniej konsultacji gość się przyczepił do rozciągającej jogi, którą robię od pół roku - ze względu na dyskopatię kręgosłupa i kazał mi z tego zrezygnować...bo Pan Gaca uważa...albo z basenu, gdzie po prostu jestem z młodą i ja przepycham w kółku z jednego końca na drugi i się z nią wygłupiam

Ta sfera jest akurat w gacowaniu dla mnie nie do przyjęcia, na razie są kompletnie nieelastyczni

Na razie zamiast chodzenia - bo nie bawi mnie łażenie w deszczu - jeżdżę na orbitreku, ale jak mam basen to też daję przez godzinę na pulsie aerobowym i nie zamierzam rezygnować z tego tylko zaliczyć jako trening

Nie wiem czy później coś się zmienia, dają jakąś dowolność w treningach?

Na wewnętrzne forum gacowe jakbym weszła z takim tekstem to głowę by mi ścięły hehehe

No ale wylałam z siebie frustrację, sory, nie bijcie...
    Ostatnio edytowane przez kaska60 ; 21-01-2015 o 19:14

Generalnie jeżeli chodzi o konsultanta to się spotkała ogień i woda
    Gość jest pedantyczny ja chaotyczna
    On spokojny, metodyczny ja spontaniczna i narwana
    Z drugiej strony potrzebuję aby ktoś ten mój chaos ogarną
    Ale się wściekam
    No i mam problem w grzecznym podporządkowywaniu się, tak z założenia (wstyd)

No ciekawa jestem tego prowadzenia

Generalnie dużo piszę bo chodzę koło sałatki a mam jeszcze 30 min do jej zjedzenia
    Cały dzień pracowałam, skończyłam prawie wszystko, małż z dziećmi u babci i mi jedzenie w głowie
    Ostatnio edytowane przez kaska60 ; 21-01-2015 o 19:21

Awatar maryska13
    maryska13 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Śląskie

Nie mam pulsometru, ten w rowerku nie działa.
    Kaska też zbliżam się do kolacji:-) spiłam dużo wody, jest w miarę ok
    Jutro napiszę do Gacy, czy można zamienić nabiał na te wyroby kozie.
    Wiem, że w Lidlu są jakieś małe jogurty kozie po 1,60 ale to zobaczę na spokojnie, bo siostra widziała
    ale nie wczytała się w to dobrze.

17.01.2015r. Gaca

Cel I - 79,00

moniqsan jest nieaktywny Znany na forum

Ja też jeżdżę z tętnem 120,a w ostatnich 15 minutach podkręcam do 150.Schodzę z rowerka w ogóle nie zmęczona i zastanawiam się czy tak ma być.
    Rower to chyb najbezpieczniejsze urządzenie dla otyłych ludzi.Pozwala na dłuższy wysiłek bez większego zmęczenia i utrzymanie tętna.Wydaje mi się,ze chyba dlatego został wybrany.Choć może tylko mi się wydaje .
    Dopóki się nie rozkręcę będę na nim jeździć , a później będę kombinować.Myślałam o 30minutowej jeździe , a resztę właśnie dopełnić jakimiś ćwiczeniami aerobowymi.

Ja bym z tej jogi nie zrezygnowała.Pan chyba sam nie wie do końca dlaczego jej zabronił.

Każde forum ma takie grono fanatyków.Czasami lepiej się nie odzywać.Ta grupa na FB to tylko legalnych Gacowiczów?

Smacznego dziewczyny.Moja kolacja o 19 była.
    Dla mnie masakrą są śniadania ,które wcześniej dla mnie nie istniały.Pierwszy posiłek zawsze jadłam ok 12, a ostatni o 1 w nocy.

Widać,że u nas odchudzanie trwa i trwa ,bo u każdej jakiś pojazd do ćwiczeń na stanie.

a......i zrobiłam sobie dzisiaj test ile lat ma teraz mój organizm(nie pamiętam jak to się nazywa) i lekko się podłamałam.Mam 37 , a wyliczenia wskazały 53. Czujecie to/

Jak ja jestem rozgadana.Nie mogę skończyć.

walczącaKat jest nieaktywny Nowy na forum

Cześć wszystkim Gapowiczkom!Postanowiłam do Was drogie dziewczyny dołączyć,bo niestety po sukcesie w diecie/Gaca na Gapę/ rok temu- dopadła mnie porażka-wróciły w sporej ilości kilogramy.Frustracja i żal tej pracy,wysiłku który w to włożyłam.Poratujcie!Drugi raz na Gacy nie dam rady sama,a Wasze wsparcie tu na forum jest budujące.Podczytałam ,ze są nowe rozpiski-jeśli możecie podzielcie się przepisami,moze będzie bardziej różnorodnie.Jak ustawić suwak z wagą?Ze względu na kręgosłup moje ćwiczenie to aquqaerobic i pływanie.Pozdrawiam ciepło i dziękuję za pomoc,Kat
    Ostatnio edytowane przez walczącaKat ; 21-01-2015 o 20:50

Awatar Merithy
    Merithy jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Melduję się po drugim dniu tłuszczówki z totalną porażką!
    Dzień babci mnie przerósł i zjadlam obiad i czekolade
    Nie jestem z siebie zadowolna. Ale trudno, jutro lece dalej.
    Ciężko tak kolo tego jedzenia przejsc obojętnie, nawet jak głodna nie jestem.

Dziewczyny z tym jogorurtem i nabialem generalnie to ja bym tak mocno nie wnikała.
    Nawet jeżeli w składzie jest mleko w proszku to nic. Mi na konsultacjach nigdy nie zwrocili uwagi na to zebym wybierala jakies specjalne jogurty czy sery, chyba ze macie inne doświadczenie.
    Ja zawsze brałam te co mi najbardziej smakowały i schudlam juz kolejne 10 kg, wiec chyba nie jest to tak istotne.
    Oczywiscie nie chce nikogo nie zniechecac, jesli macie siłę to przebierajcie.

Czy ktorakolwiek trafila gdzies na odtluszczone mleko w proszku?
    walczącaKat witaj!
    kaska60 oni są bardzo nieelastyczni, lepiej jakikolwiek ruch niż żaden!
    _Lenkaa_ jak ci idzie? powolutku cię gonie moze dogonie? uciekaj dziewczyno uciekaj
    Ostatnio edytowane przez Merithy ; 21-01-2015 o 21:44
    cel 1:75 kg cel 2:65 kg cel 3:55 kg start:21.10.14 restart 1: 9.03.15 73,8 restart 2: 12.10.15 73,5 restart3 02.05.2016 72,5

LALA28 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kielce

Dziewczyny dziękuję bardzo bardzo za dietkę. Zaczynam jutro
    Dziewczyny ile Wam spada na tłuszczówce 4 dniowej z karczkiem????
    Lekko się przyłamałam po trzech dniach spadł mi 1kg
    Moniqsan, co to za test, podlinkujesz?

Uprawnienia umieszczania postów