Strona 122 z 269 PierwszyPierwszy ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 222 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 2682
Like Tree374Lubią to

Wątek: Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22

walczącaKat jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22

Melduję 2,5tygodnia za mną, -4,7kg , ćwiczę 4xbasen, 3grzechy były-to znaczy szarlotka .Próbowałam 2dni z karczkiem,ale wymiękłam .Dziewczyny jeśli któraś może wspomóc rozpiskami z witaminowego raju,metabolicznymi-to bardzo proszę.Muszę mieć różnorodność,bo inaczej tego nie przejdę.Piję hektolitrami pokrzywę,miętę i dziką różę.
    Gratuluję pięknych wyników kaska60,LALA28,maryska,monique.
    Pozdrawiam wszystkie walczące,wiosna za pasem ,potem lato...działamy

kaska60 jest nieaktywny Znany na forum

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Treningi są na platformie gacasystem.pl nie wiem czy są dostępne bez abonamentu
    Są tez opisane w książce Gacy i konsultanci na nią namawiają --> nie wiem czy ją kupować....
    Ten sprzęcik kupiłam za 100 zł Zobaczymy, gość ma wysłać w poniedziałek

Ale powiem, ze z treningiem mega mega daję ciała Brakuje mi motywacji i siły

walczącaKat ja witaminowego jeszcze nie miałam, metabolicznej też nie, gratuluję spadku
    Ostatnio edytowane przez kaska60 ; 12-02-2015 o 23:30
    walczącaKat lubi to.
    W poszukiwaniu motywacji....

Awatar maryska13
    maryska13 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Śląskie

Walcząca idziesz, jak burza:-)
    Kaska fajna ta kostka:-)
    Idę normalną dietą według rozpiski, nic nie zmieniam, tylke, że nabiał jest, więc nie wiem, jak
    będzie z wchłanianiem antybiotyku.
    Kaska ja z treningami, to jestem opóźniona rozwojowo, inaczej tego nie można nazwać.
    Suchy kaszel mnie wykończy, wystarczy, że szybciej pokonam odległość z pokoju do kuchni a już
    chce mi płuca wyrwać. No i ten katar, wryyyy
    Trzymajcie się dzielnie i kurczcie się w obwodach:-)
    walczącaKat lubi to.

17.01.2015r. Gaca

Cel I - 79,00

Awatar maryska13
    Mieszka w
    Śląskie

Piszę sama ze sobą
    Siedzę w domu i się nudzę, walczę z ostatnim dniem zupy kalafiorowej i stwierdzam jednoznacznie, że to jest okropność
    Dzisiaj gotuję z piramidką smaku, może będzie zjadliwa? Znacie Piramidki smaku, siostra wyczaiła w Lidlu na przyprawach
    w pudełku kwadratowym z firmy MIkado. Mam do rosołu i drugą do pomidorowej. Ta do rosołu ma w składzie:
    ziele angielskie, liść laurowy, lubczyk, cebula, pieprz czarny.
    Zapachem przypomina to już bardziej rosół.
    walczącaKat lubi to.

17.01.2015r. Gaca

Cel I - 79,00

Maryska, nie znam tej piramidki, ale zapewne pooglądam
    Zachwycam się czarnuszką z suszonymi pomidorami i czosnkiem niedźwiedzim zakupioną w Rossmannie
    Moja ulubiona przyprawa
    Podobno na antybiotyku nie wolno tłuszczówki aby nie osłabiać organizmu i jest bez treningu
    Na kaszel polecam syrop z porostu islandzkiego - niestety ma fruktozę
    albo jeszcze lepszy tussipect --- ooo i widzę, że nic niedozwolonego nie ma

bosz... idę z młodą na Dzwoneczka do kina, aż mnie wykręca na lewą stronę...nie lubię kina, tym bardziej 3 D

Awatar maryska13
    Mieszka w
    Śląskie

Islandzki znam jest dobry, teraz mam inny muszę kupić te suszone pomidory, choć
    wiem, że ich nie wolno. Na forum u Gacy
    dziewczyna pisała, że pytała konsultanta o to, jednak
    potrzebuję trochę odmiany smakowej.
    Miłego seansu

17.01.2015r. Gaca

Cel I - 79,00

moniqsan jest nieaktywny Znany na forum

Jakaś nie do życia dzisiaj jestem.Pochodziłam dzisiaj po mieście i normalnie czuć było wiosnę.Piękne słoneczko świeciło i cieplutko było.

Ja treningów pilnuje i staram się żeby było ich 4 w tygodniu.Chociaż w tym tygodniu przekładałam z dnia na dzień i 3 muszę wykonać do niedzieli dzień po dniu.
    Dziewczyny ,a jak u was ćwiczenia mięśni brzucha?Ja się zastanawiam kiedy ja te 4 serie po 15 powtórzeń zrobię za jednym zamachem.No tragedia.Pierwsza zrobię drugą od połowy męczę, a reszta szkoda gadać.

Ja znam piramidki z lidla.Tą do pomidorówki używałam,ale do rosołu nigdy nie brałam.Lidla widzę z okna i tam robię wszystkie zakupy.Często kupuje tam karkówkę w przecenie 25% z 2- 3 dniową datą ważności.Jak na tłuszczówkę to jak znalazł.Trochę przyoszczędzę .

moniqsan a prawidłowo robisz te brzuszki? Wiesz, że to mają być tylko spięcia a nie pełne brzuchy?

Przysięgam sobie, że zabieram się od jutra za ćwiczenia...

Maryska wiem, ze nie wolno, nie jestem w stanie być aż tak radykalna, mam na tej diecie spędzić ponad pół roku a masochistką nie jestem, więc muszę modyfikować od czasu do czasu. Staram się, pilnuję ale bez fanatyzmu. Dla mnie mięso pieczone czy parowane to jeden pies a parowanego nie zjem więc piekę, w cudownych przyprawach bez soli . Jest napisane, ze nie ma soli, to jej kurna nie ma, ani w czosnku granulowanym ani w tych pomidorach, pisałam maila nawet do producentów a jest to po prostu dobre. Nie znoszę suszonych moreli to daję suszone śliwki. Jak nie mam pomarańczy a sklepy zamknięte to zjem grapefruita czy nawet mi się zdarzyło jabłko w zastępstwie. Jak nie dam rady sałaty to zrobię sobie szpinak, to trawa i to trawa - nawet podobne wartości...
    Gaca ma parę paradoksów, staram się zachować jakiś zdrowy rozsądek w tym. Nawet kosztem tego, że będę miesiąc/dwa dłużej siedzieć na diecie.

Może to złe podejście ale dla mnie chyba lepsze, mam pewne granice (np parowane mięso), których nie jestem w stanie przekroczyć
    Wiem, że może być na zasadzie dać palec to weźmie rękę ale pilnuję się
    Do tej pory w swojej opinii nie zgrzeszyłam ani razu No trening za mało wody i jedno białko nadprogramowe

Teram mam gwoździa z tym słonecznikiem łuskanym 10 g.... nie wiem czy dam radę to zjeść, zatrułam się kiedyś strasznie słonecznikiem...a tutaj jeszecze z jogurtem... o matko...
    Ostatnio edytowane przez kaska60 ; 13-02-2015 o 23:09

Awatar maryska13
    Mieszka w
    Śląskie

Kaska ja też nie podchodzę fanatycznie do diety. Robiłam karczek z pomidorami z puszki, zamiast brokuła robiłam sałatkę. Nie rozumiem dlaczego w tej diecie są non stop brokuły i pomidory. Kupuję te droższe ale te pomidory o tej porze roku są niedobre. A przecież jest tyle warzyw z niskim indeksem. Przed chwilą zjadłam granulat z żurawiną i kefir, ochydztwo, nic mi nie smakuje w tej diecie, no może płatki kukurydziane z napojem sojowym. Jak pomyślę o filecie z kurczaka na obiad z pomidorem i papryką, to już mi słabo. Wczorajsza kalafiorowa smakowała tylko psu. Mnie już nawet nie motywują spadające kilogramy, jak czytam swoje menu, to wszystko mi rośnie w gardle. Dziewczyny ja Was podziwiam, że jecie to wszystko i jeszcze Wam to smakuje.

17.01.2015r. Gaca

Cel I - 79,00

moniqsan jest nieaktywny Znany na forum

kaska60-instrukcje jak robić brzuszki skopiowałam z jakiegoś postu Reni.Instrukcje dostała od konsultanta więc myślałam ,ze robię dobrze.Spięcia czyli powinnam pociągnąć tułów tylko do momentu poczucia mięśni brzucha?Lekkie uniesienie tułowia?

Ja tez podmieniam warzywka .Pomidory są teraz tragiczne w smaku i w to miejsce kupuje najczęściej paprykę.Mięso tylko piekę ,nie jem parowanego.Raz zrobiłam sobie chińszczyznę z piersi parowanej z warzywami to myślałam,ze z wymiotuje tym do pudełka.

Maryska dla pocieszenia powiem,że mi te dania typowo obiadowe w ogóle nie smakują.Jem je ,bo jem .Karkówka na śniadanie mi nie wchodzi.Wkładam pierwszy kęs i już mam odruch wymiotny.Ostatnie dwa dni tłuszczówki świadomie z niej zrezygnowałam i zjadłam same warzywa z olejem rzepakowym.Olej na łyżce szybko popiłam wodą, a warzywa same zjadłam.Ja nie przełknę warzyw polanych oliwą ani olejem.

Kaska60,jednak źle robię te brzuszki.Tak to ma wyglądać,prawda?
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uprawnienia umieszczania postów