Strona 259 z 269 PierwszyPierwszy ... 159 209 249 257 258 259 260 261 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,581 do 2,590 z 2685
Like Tree374Lubią to

Wątek: Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22

kaska60 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22

Juleczka, wrzuć się na dietę paleo
    Jest sporo info w necie, Wierzbicka ostatnio książkę wydała (czekam kurcze na nią już 2 tydzień)...
    Idź w jakość jedzenia, a kg zlecą i będzie dużo zdrowiej
    Tylko dłużej to potrwa niż z Gacą i tyle

Pozwodzenia!
    W poszukiwaniu motywacji....

Awatar Juleczka
    Juleczka jest nieaktywny Nowy na forum

o nie ta dieta paelo napewno nie jest dla mnie to już wole gacę ja przejdę na gacę bo już to sobie postanowiłam. miałam chwilowe wachania bo wszystko jest przeciwko mnie , nawet córcia 2 letnia właśnie mi się wczoraj rozchorowała i wgl . chwilowa zalamka ale wole mieć taka załamkę przed dietą niż w trakcie. u mnie najgorzej zacząć jak już zaczne to pójde jak burza

porobie sobie badania na trzustke i wątrobe plus ogólna morfologia i jak będzie ok to przechodze na dietke

Jestem, trwam, od jutra metaboliczna...ufff
    Na obiad soczewica, bo odpocząć od mięcha muszę

Głod mi dzisiaj doskwiera bardzo

Beti83 jest nieaktywny Nowy na forum

Kochane zapraszam Was na mojego bloga zrzucamykilogramy.wordpress.com Wyjaśniam tam na czym polega zdrowe odchudzanie i zdrowy styl życia. Strona powstała w związku z licznymi pytaniami do mnie jak się zdrowo odchudzać, bez żadnych diet cud, tabletek cud itp. Przez wiele lat pracowałam z otyłą młodzieżą, sama schudłam kilkadziesiąt kg. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzielę się na blogu. Zapewniam też dużą dawkę motywacji. Są i przepisy na szybkie, niskokaloryczne, wysokobiałkowe przekąski, obiady itp. Dla tych co to dopiero zaczynają przygodę z odchudzaniem polecam tekst motywacyjny Odchudzamy się. Ale jak zacząć? 10 przykazań zrzucamykilogramy.wordpress.com/2016/07/28/odchudzamy-sie-ale-jak-zaczac-10-przykazan/

Chyba jestem sama na placu boju ...
    Trwam, I cel powinnam osiągnąć pod koniec tygodnia
    Czyli po 2 cyklach motywacyjnych - troszkę jednak grzesznych, ale tylko troszkę mam kilka ładnych kilo mniej...ile nie mam pojęcia, bo się nie ważyłam na początku
    Różnicę znaczną czuję i w samopoczuciu i po ciuchach, warto!!!
    Na razie do piątku metaboliczna
    Później kolejne 2 tygodnie program szybki i dalej mieszany
    Także plan na następny miesiąc jest

Dużo wyzwań mam przed sobą, dieta jest jednym z nich... mam nadzieję, że podołam

Awatar Juleczka

Witajcie!

Wybaczcie, że troche was zaniedbałam ale przeszłam na inną dietę. doszłam do wniosku ze po co mam się katować i czas wziąśc się za siebie ale powoli i do przodu. 20.09.2016r przeszlam na dietę z dziennikiem kalorii na stonie kalkulatorkalorii.net . jem sobie wszystko tylko pilnuje kalorii,białka węglowodanów i tłuszczy, jem 4 razy dziennie i nie myśle o tym żeby tego zmieniać. za abonament miesięczny płacę sobie 17 zł i pilnuje aby ustalać posiłki dzień wcześniej i tylko tyle. zaczynałam z wagą 135 kg a teraz mam 124,5 i wiem że to nie tylko woda jak w przypadku gacy miałam. czuje się świetnie i nie mam żadnych efektów ubocznych. pozdrawiam wam słoneczka

AniaTA3 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Witam wszystkich po dwóch latach przerwy. Niestety z wagą startową taką jak dwa lata temu...no cóż, ale ponieważ w moim mieście p. Gaca otworzył swój klub to od czterech dni jestem na legalnej stacjonarnej diecie. Teraz wygląda to trochę inaczej i menu i przede wszystkim mam dostęp do super wyposażonej sali treningowej - bez ograniczeń czasowych Na razie jestem bardzo optymistycznie nastawiona, no ale co będzie czas pokaże.
    Życzę wszystkim sukcesów w odchudzaniu
    Ostatnio edytowane przez AniaTA3 ; 13-10-2016 o 19:51
    Cel I - 8 z przodu, BMI poniżej 30 - nadwaga a nie otyłość - OSIĄGNIĘTY
    Cel II - 82 kg - do Świąt Bożego Narodzenia

Mieszka w
    Gdańsk

Tak swoją drogą mam nadzieję, że ten wątek odżyje - ogromnie potrzebuję wsparcia żeby tym razem wygrać i zdrowie i figurę

Mieszka w
    Gdańsk

Jutro mija tydzień i - 4kg na wadze. Tym razem przestrzegam wszystkich zasad i jak tylko coś mnie kusi powtarzam sobie "wszystko jest w głowie" więc nad wszystkim da się zapanować. Teraz jest mi zdecydowanie łatwiej bo na miejscu mam sztab ludzi, którzy w razie co pomogą. No i dopingujące są inne osoby, które walczą tak jak ja. Od poniedziałku zmiana diety - jogurcik i owocki więc byle do przodu

Awatar Juleczka

Witaj AniaTa3.

chce wam się moim malutkim lecz jak dla mnie wielkim sukcesem.
    Jestem na diecie od 900 do 1200 kcal i pilnuje węglowodanów białek i tłuszczy, nie słodze herbat itp.
    zaczełam dietę 20.09.2016r z wagą 135,2 w chwili obecnej 8.11.2016r ważę już 118,7 kg czyli prawie 17 kg mniej! najlpsze w tym że jestem szczęsliwa bo cały tydzień jestem na diecie która mi pasuje bo jem co jadłam tylko zmniejszyłam ilości i zestawienia czyli jak jednego dnia pozwalam sobie na kotlet z piersi z ziemniakami i surówką to już śniadanie i kolacje staram się jeść mało tłuszczową.zmieniłam chleb na chrupkie pieczywo a masło zastąpiłam cienką warstwą pasztetu profi i np na ten pasztet kłade plasterek polędwicy sopockiej no żesz wiem że dziwnie to brzmi ale paszettu jest strasznie malutko i cienniutko a przez to pieczywo nie jest takie suche. wiecie że jak smarowałam pieczywo masłem to nie potrafiłam się zmieścić w limicie tłuszczy na dany dzień?!szok! pozdrawiam cieplutko i walcze dalej

PS nie wiem czemu nie moge edytować strażnika ale trudno

Uprawnienia umieszczania postów