Strona 267 z 269 PierwszyPierwszy ... 167 217 257 265 266 267 268 269 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,661 do 2,670 z 2685
Like Tree374Lubią to

Wątek: Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22

Awatar Renia
    Renia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22

Witam poniedzialkowo
    Postanowilam ze nie bede sie wazyc, bo te wachania wagi bardzo mnie demotywuja. Bede zyla w blogiej nieswiadomosci az do konca postu i wtedy sie przekonam jak poszlo.
    Tak wlasciwie to juz teraz nie odchudzam sie dla zbicia wagi ale dla zdrowia i cyferki juz nie maja dla mnie znaczenia.
    Czuje sie duzo lepiej niz tydzien temu. Nawet jak to tylko woda zeszla ze mnie to i tak moj organizm przyjal to z ulga.
    Monika a jakie soki warzywne pijesz?
    A robisz sobie jakies salatki?
    Tylko nie podjadaj za duzo truskawek Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22-serduszko.gif

bezglutenowanarzeczona jest nieaktywny Nowy na forum

Ja ze swojej strony mogę polecić spalacz tłuszczu Fast Burn Extreme.
    Testowałam kilka i chyba ten przyniósł najlepsze efekty..
    Zamawiałam poprzez te strone: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

moniqsan jest nieaktywny Znany na forum

Sok z buraków,pomidorów i sok z kiszonej kapusty.Kupuje w lidlu.Masz tam u siebie lidl? Sok z kapusty rewelacja.Jak sobie gulniesz po południu to pod wieczór masz czyściutkie jelita. Sałatek nie robię ,bo jestem leniwa.Kroję sobie na talerz warzywa i owoce i tak jem.
    Truskawki jem i to nawet sporo.Jak kupię kg to staramy się w domu je zjeść jednego dnia,bo na drugi dzień marnie wyglądają.Stosuje zasadę,że nie od razu pół kilo na jeden posiłek tylko po troszku.Tak cukier się nie podnosi i organizm dalej w odżywianiu wewnętrznym trwa.
    Nie mam zaparcia na ten post.Chociaż jutro będę wiedziała czy spotkam się z braciszkiem.Być może przelotem będzie w Polsce 10 czerwca.Jeśli tak to będę miała jaką mobilizację.Poza tym w piątek wieczorem zgrzeszyłam i poleciałam tak przez weekend.Od poniedziałku znowu weszłam na dobre tory i mam nadzieję,że uda mi się pociągnąć.

Zaczyna spadać.Najniższa waga po ostatnim poście 79,2kg, a dziś 79 kg.Jutro mam urodziny syna i mam nadzieję,że tort mnie nie ruszy.Miękka jestem .

Jak tam,Reniu?
    U mnie znowu grzeszny weekend. Od poniedziałku znowu walczę.Zostały mi 3 tygodnie i 3 dni.Nie mam wytrwałości.

Awatar Renia

U mnie niestety to samoSchudnij - wygraj zdrowie! - Część 22-a-masz.gif
    Poleglam rowniez. Walcze z uzaleznieniem od chleba. Ze slodyczami daje sobie spokojnie rade ale chlebus dla mnie to jak kokaina
    Nic to. Dalej walcze. Moze uda mi sie wytrwac chociaz 3 tygodnie bez grzeszku.
    Na wage nie wchodze bo boje sie zdemotywowac.
    Kurde, jak to jest ze walczysz tak ciezko o zbicie kazdego kilograma i trwa to tygodniami a jak zjesz cos zakazanego to pojawiaja sie spowrotem blyskawicznie.
    Normalnie "walka z wiatrakami"
    Do tego ciagle jestem zmeczona i wszystko mnie boli. Nie mam sily nawet wyjsc na spacer z psem.
    Gdzie ta energia co miala sie pojawic????? Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22-placze-z-husteczka.gif

Ja od poniedziałku bezgrzesznie,ale szybkimi krokami nadchodzi weekend.Trzyma mnie myśl,że jak teraz dam du..y to już nie będzie czasu na poprawki. Do założonej wagi nie dam rady dobić,ale będę robić wszystko żeby była jak najniższa.
    Co do energii.Masz cukrzycę?Ja mam i jak za dużo sobie pozwolę to też jestem nieżywa.

No i droga Reniu znowu klops.Ty razem dopadł mnie niedzielny wieczór.Poprawiam koronę i biorę się dalej za robotę.
    Co u ciebie?

Awatar Renia

U mnie przez weekend tez bylo nie najlepiej. Tesknie tez za kawa. A wlasciwie to rytualem jej picia Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22-herbatka.gif
    Niczym nie moge jej sobie zastapic. Choc polubilam koktajle warzywne. Staram sie je robic na gesto zeby byly bardziej syte.
    W sobote i niedziele skusilam sie znow na ryz z mlekiem na gesto a potem chlebek z maslem i serkiem, wedlinka.
    I wiesz co. Poczulam blogosc ale doslownie po 10 min ona zniknela i pojawilo sie uczucie ciezkosci i bol glowy.
    Kurcze, jaki czlowiek jest durnowaty Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22-a-masz.gif
    Dla tych kilku chwil przyjemnosci wpedza sie potem w zle samopoczucie na dlugo i ogromne poczucie beznadziejnosci.
    Przeciez ja naprawde dobrze sie czuje jedzac tylko warzywa. Tak lekko na ciele i duszy, choc nie powiem zebym miala nadmiar energii. Ale to chyba dlatego ze nalapalam tych dodatkowych kg sporo i cialo juz nie daje rady dzwigac tego balastu.
    Dlatego daje sobie teraz czas. Nie szarpie sie zeby jak najszybciej pozbyc sie kg (np.cwiczac dodatkowo) tylko ciesze sie kazdym dniem bez wpadki.
    A taki byl wlasnie wczorajszy Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22-slonce.gif
    Jestem z siebie dumna

To ja ci powiem,że ja kawę piję.Ba,nawet 2, a czasem trzy.Dla mnie post Dąbrowskiej w tych czasach nie jest postem oczyszczającym.No chyba,że przeprowadzony na eko warzywach z pewnego źródła. Nie doszukuję się w nim niewiadomo jakich właściwości leczniczych, bo wprowadzamy do swojego organizmu tyle nawozów z warzyw , że mózg się lasuje.Na pewno ma plusy bo utrata wielu kilogramów jest dla organizmu z otyłości to zbawienie, ale cudów nie oczekuję.
    Ja po niedzielnych grzeszkach też się tak czułam.Człowiek durny na wpierdziela się, a potem żałuję.
    Za niecały kg wejdę w nadwagę.To co, że w górną granicę, ale i tak się cieszę, że to już nie będzie otyłość.

Nie myślałaś o jakieś opasce na żołądek lub baloniku?

Uprawnienia umieszczania postów