Strona 269 z 269 PierwszyPierwszy ... 169 219 259 267 268 269
Pokaż wyniki od 2,681 do 2,682 z 2682
Like Tree374Lubią to

Wątek: Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22

moniqsan jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22

Hej Reniu.
    Jestem i trwam. W połowie lipca wyjeżdżam na wczasy więc dietuję. Zostało mi 2,5 tygodnia i tak ze 4kg chciałam jeszcze zgubić. W zeszłym tygodniu skończyłam cały post Dąbrowskiej. Spadło na nim prawie 11kg. Oczywiście to kropla w morzu. Około 20kg powinnam zrzucić.

Awatar Renia
    Renia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Schudnij - wygraj zdrowie! - Część 22

Czesc Monika. Fajnie ze sie odezwalas i gratuluje efektow
    Ja przeszlam 6 tyg post Dabrowskiej w styczniu i schudlam 20kg ale ja startowalam z duzo wiekszej wagi niz Ty. Czulam sie po nim swietnie obiecywalam sobie ze efekty za wszelka cene utrzymam. Kupilam i przeczytalam prawie wszystkie ksiazki Beaty Dabrowskiej i wierzylam ze bedzie dobrze.
    Niestety glowa swoje a cialo swoje. Odrobilam do dzisiaj polowe. Mialam ostatnie miesiace sporo problemow rodzinnych i udalo mi sie przetrwac ten trudny okres dzieki jedzeniu. W nim znajdowalam ukojenie na zszargane nerwy. Wiem, wiem, nie tedy droga, ze to sa wymowki i jak u kazdego grubasa znajdzie sie powod do obiadania ale nie umialam inaczej radzic sobie z emocjami.
    Zdalam sobie tez sprawe ze rozne emocje towarzysza nam w zyciu codziennym i jedzeniem ich nie zagluszymy.
    Musze poraz kolejny zdyscyplinowac sie i zawalczyc o siebie. Dam sobie troche wytchnienia w wakacje od myslenia o diecie (tak radzila psycholog) i wroce do Gacy od wrzesnia. Jestem ciekawa tych nowych propozycji jadlospisow.

Strona 269 z 269 PierwszyPierwszy ... 169 219 259 267 268 269

Uprawnienia umieszczania postów