Strona 103 z 154 PierwszyPierwszy ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 1534

Wątek: Moj cel: zwalczyć nadwagę!

Awatar Majussia
    Majussia jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Gießen

Domyślnie Odp: Moj cel: zwalczyć nadwagę!

Boziuuu glodna sie zrobilam jak tak was czytam
    Roladki sery plasterki uhhhhh

Ewus
    Stoje sobie dzisiaj w kuchni i czekam az mi sie woda na kawke zagotuje, patrze a w zlewie torebki po herbacie, (bo moje dzieweczyny robia sobie caly dzbanek taki termos a te torebki wkladaja do zlewu coby obeschly) no i patrze Millford to z ciekawosci sie przyjrzalam a to ta Twoja Sternenglanzen
    To byl roiboos z opiekanymi migdalami?

Bo jesli tak to znalazlam I to we wlasnej osobistej kuchni - Tylko ona jest okazjonalna czyli pewnie bedzie przed Bozym narodzeniem
    "W konfrontacji strumenia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę , ale przez wytrwałość" Budda
    21 kg za mna - 21 kg przede mna - Strona 1484 - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar emkr
    emkr jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Witam w środę!

Jakoś tak mi szybko dzień zleciał... nawet nie wiem kiedy.
    W pracy trochę za mało zrobiłam... i przez to jeszcze teraz musze posiedzieć, więc tylko raporcik wstawię i uciekam.

Dzień 116 - środa 29.10.2008
    10:30 - kawa z mlekiem 2% 50g, chleb pełnoziarnisty ze słonecznikiem 64g, serek figura 14g, polędwica sopocka 14g, pieczeń cieleca 22g, pomidor 146g - 273 kcal (B=16, T=11, W=29)
    15:30 - pół kawy 2w1, chleb pełnoziarnisty ze słonecznikiem 66g, serek figura 14g, polędwica sopocka 28g, papryka 58g, galaretka drobiowa 180g - 429 kcal (B=38, T=18, W=30)
    20:00 - roladka zapiekana z piersi kurczaka 124g, surówka: kapusta pekińska 42g, pomidor 90g, papryka 46g, dressing jogurtowy 17g - 259 kcal (B=31, T=12, W=10)
    20:30 - kawa czekoladowo-waniliowa z mlekiem 2% 50g- 28 kcal (B=2, T=1, W=3)
    21:00 - pomelo 220g, orzechy laskowe 25g- 259 kcal (B=5, T=16, W=24)
    Razem: 1248 kcal (B=92, T=58, W=96) --> B - 29%, T - 41% , W - 30%
    Raport ruchowy: znowu brak

W sumie trochę za duzo zjadłam na wieczór i teraz czuję się przeżarta niestety. Ale udało się dobić do limitu (po obiedzie i kawie okazało się że nadal jest ponizej 1000, a przecież miało być 1200-1300). No i orzechy załatwiły sprawę, a to pomelo juz za długo czekało w lodówce aż ktoś je wykończy. Zresztą specjalnie dziś nie wzięłam do pracy jabłka, żeby pod wieczór wszamać pomelo.
    Ale godzinowo jakoś za blisko siebie te ostatnie posiłki wyszły - bo ja myślałam że obiadek ok. 18:30 wyjdzie a tu dopiero o 20 zjadłam.

Czasem się zastanawiam czy rzeczywiście powinno się tak na siłę do tego limitu dobijać czy raczej sobie odpuścić?
    No tylko jakbym tak sobie odpuszczała to pewnie byłoby jak we wrzesniu co drugi dzień koło 1000, a co drugi ledwo 800 a to stanowczo za mało i na pewno niezdrowe.

Lunko, te roladki na pewno warto zalać sosem, ale ja robiłam na szybko w mikrofali i nie wiedziałam jak taki sos się zachowa.

Bes, Bebe - ciesze się że przpisik się podoba, sama zgapiłam na forum zdaje się że od Kasi

Majuś, jeszcze troszkę eurodietki i też będziesz mogła sobie taie cuda pichcić. Miesko zdaje się już wprowadzasz, a do środka można dać ogóreczka kiszonego (lub konserwowego) i musztarde na początek. Też może wyjść niezłe zwłaszcza z grzybkami, które też możesz już dodawać do menu. A herbatki wypatruj - będe czekałą na info.

Buziaki
    Start dietkowania (reaktywacja): 11.05.2011 cel 1 -> 99 kg

// TU JESTEM //

agggniecha jest nieaktywny Znany na forum

Wszystko ładnie pięknie, prócz jednego:
    znowu brak ruchu!!! Czekam na poprawę zatem !!!
    Buziolki !!!

Pozdrawiam deszowo...

Zapraszam do siebie: Tak! Mogę! Potrafię! Uda mi się! (czyli ze 130kg na 75kg)
    Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz! Mark Fisher

Awatar bes_xyfki
    bes_xyfki jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

ja myślę, że powinnaś dobijać jednak - chociażby na siłę, żeby uniknąć zagrożenia kompulsami (ja się właśnie wykładałam parę razy na niedojadaniu - zazwyczaj nie z mojej winy). no i orzeszki to myślę dobry pomysł bo warzywkami jakbyś miała dobijać to byś do rana jadła

a powiedz mi Słońce - Ty kawkę pijasz bez cukru, prawda? i jak jest z mlekiem to chociaż troszkę markuje słodką? bo się zastanawiam nad zakupem jakiejś smakowej kawy na próbę. może na bóle głowy coś pomoże :/
    STARY WĄTEK | NOWY WĄTEK --> PODSUMOWANIE ROKU 2008
    "Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Awatar ziutkaa
    ziutkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Singapore

Ja tam jestem przeciwniczka dopychania sie na sile, ale u mnie te roznice to max 200kcal, a to prawie nic i na ogol jednak nie mam tak, ze tygodniami lece na nierownej diecie

Awatar waszka
    waszka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Ursynów / Kołbiel
    Wpisy na blogu
    1

Ja też czasem dobijam kalorie - ale stararam się liczyć rano wg planu, bo potem nie chcę tego robić na wieczór
    zwykle dojadam orzechy lub rodzynki swoje ukochane
    Jestem tutaj: Surrender
    75.6-->-- 68,5-->58
    obecnie spadło 7,1kg. do końca zostało 10,5kg
    BMI: 25,78 - Nadwaga. 2,34 kg do wagi prawidłowiej

Awatar Majussia
    Mieszka w
    Gießen

Bede sie rozgladac Ewuniu
    sprawdze w przyszlym tygodniu moze juz sa
    Jak tak to ile bys ich chciala?
    Ty w wawie mieszkasz? bo ja chyba bede w wawie w pierwszych dniach stycznia
    "W konfrontacji strumenia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę , ale przez wytrwałość" Budda

bebe13 Guest

Ewa dobijaj dobijaj choćby zdrowymi orzeszkami

Awatar emkr
    emkr jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Witam!

Ależ śpiąca jestem dzisiaj. Za mało spałam. Musiałam jeszcze wczoraj posiedzieć i przygotowac coś na dzisiaj i wogóle mi nie szło skończyłam po 5 i teraz moje oczy wołają o zapałki

Na dodatek siedze dziś w robocie do jakiejś 19-19:30 (mam nadzieje ż enie dłużej) a jak policzyłam zabrane zesobą jedzonko to jest tego coś koło 750 kcal ze sniadaniem, które zjadłam w domku jeszcze. MAŁO!!! Niby coś mam w szafce, ale obawiam się że nie bedzie nawet czasu zjeść coś więcej.
    Niby teraz mam czas, ale włąsnie zjadłam spore II śniadanie. Za godzinkę zjem jeszcze mandarynkę, a kolejną okazję będę miałą dopiero po 17.

Mąż dostał zadanie: ma upolować na obiad "zwierzynę" i przyciągnąć do "jaskini" Znaczy się dzisiaj on robi jedzonko - ciekawe co wymyśli

Aga, planuję czas wygospodarować na ćwiczenia, ale jak mam wybierać między snem 3 godz a 2,5 + 30 min ćwiczeń to zgdnij co wybiorę. "Wczoraj" (już dzisiaj) się położyłam po 5, a wstałam koło 8 więc gdzie czas na ćwiczenia?

Bes, mi kompulsywne jedzenie nie grozi bo nawet jak nie jem 6 godz to głodna nie jestem tylko mi sie słabo robi i zaczyna trzasc. jem z rozsadku, żeby mnie coś głupiego nie złapało.
    A orzeszki dobre są bo nie zapychają a kalorie uzupełniają.
    Tylko sporo tłuszczu niestety zawierają (ale mi się rymuje ).
    Kawę słodzę słodzikiem - 1 tabletka na filiżankę, ale na konferencji pijam tylko z mlekiem i ujdzie. A smakowa to zależy jaka - np. czkoladowo-miętowa wymaga więcej i słodze ją 2 tabletki, a inne 1. Ja lubię słodką kawę, ale jak musze to i gorzką wypiję, ale koniecznie z mlekiem. Czarnej nie ruszę wcale niezależnie czy słodka czy gorzka.

Ziutko, no własnie niedobrze że wyszło na wieczór wszystko (trochę czasu mi zabrakło żeby większe przerwy zrobić, no jakbym obiad zjadła o 18:30, a orzechy i pomelo o 20:30 to byłoby ok.
    A jak nie dobijam do limitu raz to zaczyna się to niestety p[owtarzac i trwa i trwa - sprawdziłąm w moim kajecie jak wygladała II połowa wrzesnia... 800-850 i 1050-1100 na zmianę. A przeciez mam jesc wiecej 1200-1300 kcal na dobe.

Waszko, problem w tym że ja nie zawsze mam czas policzyć wcześniej. Dopiero przed obiadem albo nawet po i potem jak wychodzi za mało to zastanawiem się czy coś jeszcze zjadać czy sobie darować.

Majusiu, chyba zależy trochę od ceny, ale jak są tylko na Boże Narodzenie to wezmę chyba 8-10 (takich po 40 torebeczek w pudełku). No i nie wytrzymam do stycznia!!! Jak bedą to prześli już odbieduję za ta przesyłkę
    Koniecznie daj znać wczesniej kiedy będziesz w Warszawie to zrobimy spotkanko

Bebe, no właśnie dobijam, dobijam, ale mam wątpliwości czy powinnam się tak dopychac na wieczór.

A teraz wracam do pracy.

Buziaki
    Start dietkowania (reaktywacja): 11.05.2011 cel 1 -> 99 kg

// TU JESTEM //

Awatar Majussia
    Mieszka w
    Gießen

-Niunia
    ja nie chce nic truc
    ale raz - dieta wymaga tez przynajmniej 6 ciu godzin snu

2 wiem ze myslicie o dzidzi
    Musisz przygotowac swoje cialko do tego
    a 3 h snu tak czesto na pewno nie jest dobre

niunia dbaj o siebie

Herbatki jak tylko znajde nadam ci cene

Strona 103 z 154 PierwszyPierwszy ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 ... OstatniOstatni