Strona 19 z 154 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 1534

Wątek: Moj cel: zwalczyć nadwagę!

Awatar emkr
    emkr jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie

Sylwuś, bylismy w Reducie w weekend. Oprócz Decathlonu (potrzebowałam bojówki w góry - kupilam w koncu meskie) byłam w KappAhlu i H&M - potem miłam dośc i weszlismy tylko po spozywczedo do Carefura.
    Miałam pojsc jeszcze do Marks&Spencer (Blue City), ale z zakupami juz mi sie nie chciało. Dzis powinnam jeszcze gdzies zajrzec, ale jestem chora na sama myśl. Na piknikowy spacer i ognisko bojówki moga być, ale na uroczysty obiad to przydałaby się jednak jakas kiecka

Mirielko, ja tez kupuję ciuchy jak juz moje sie nie nadaja do noszenia. Ale czasem sytuacja wymaga czegoś więcej, tak jak teraz.

Kasiu, jakbym miała Twoją figure i rozmiar tez bym kochała takie zakupy. Ale na razie jest to dla mnie katastrofa
    Start dietkowania (reaktywacja): 11.05.2011 cel 1 -> 99 kg

// TU JESTEM //

Awatar Rewolucja
    Rewolucja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie

Mirielko -Jak miło Cie widzieć. I jak cudownie czytać to co piszesz. Strasznie mi tego brakowało. A gdzie Cię znajdę?
    Gdzie masz swój wątek?

Ja nie prowadzę dzienniczka,
    bo jeszcze się za siebie nie wzięłam do końca

Ewuś - pytałam o te sklepy, bo byłam ciekawa,
    czy odwiedzasz inne niż ja, ale widzę, że te same

W sprawie kiecki niestety Ci nie doradzę.
    Nie noszę takowych, więc nie wiem gdzie się je kupuje

Tu byłam Tu jestem
    PODZIEL SIE Z NAMI SWOIMI PRZEPISAMI
    Pamiętaj że ciacho to tylko minuta w ustach, godzina w żołądku, a całe życie w biodrach...

Awatar emkr
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie

Sylwuś, a już miałam nadzieje że rzucisz tu mi jakimś adresem sklepu i poratujesz koleżankę ja tez normalnie sukienek nie nosze, ale to wyzsza koniecznosc - jakoś w jeansach czy bojówkach nie wypada wystapic, ale i bardzo elegancko też nie musi być, wiec myslalam o kupnie jakiejs letniej sukienki i już. Od biedy wezmę spodnie, w których do pracy chodziłam - jest tylko mały problem... ostatnio udało mi się je zdjąc bez rozpinania było to co najmniej tydzien temy wiec jeszcze je zgubie na tym obiedzie

Mirielko, ja również nie prowadze na dietce dzienniczka. Z tego co tam zagladałam to przy produktach nie ma wpisanych wartości białka i węgowodanów (tłuszcze też nie przy wszystkich są) - pewnei dlatego wyszło Ci zero.
    A odnośnie jajecznicy - dostajemy jajka od rodzinki ze wsi, cabulkę trawię tylo cukrową (teraz wrzuciłam szczypiorek i pomidora), więc ta jajecznica smakowała jak prawdziwa

Buziaki

// TU JESTEM //

Awatar Mirielka
    Mirielka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie

HA !! Czyli Twoje dane tłuszczykowo-białkowe są z innego niż dzienniki źródła .. ok .. A swoją drogą: czy jest jakaś wskazana czyli JedynieSłuszna proporcja kcal/smalec/białko/węgle ?

luna64 Guest

Domyślnie Witaj :)))

Nareszcie znalazłam na tyle czasu,żeby przeczytać cały Twój nowy wątek

Trochę to potrwało zanim do Ciebie dotarłam,ae nie zawsze mogę dopchać sie do kompa Strasznie się cieszę,że tak pięknie idzie Ci teraz dietkowanie -przyjmij wyrazy podziwu !!! Po badaniach wiesz "na czym stoisz" i na pewno łatwiej będzie Ci teraz zrzucać kilogramki.Trzymam mocno kciuki

Ale uśmiałam sie czytając " bielizniano-ciuszkowe" posty Rewolucji i Mirielki Mam tak samo - nie cierpię takich zakupów i...ogólnie we wszystkim wyglądam koszmarnieMoze byłoby inaczej jakbym zgrabną laską była..kto wie ??

Awatar emkr
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie

Joluś, jak mi miło że znalazłaś dla mnie chwilkę. Wiem że masz teraz sporo obowiązków na głowie.
    Odnośnie zakupów ciuszkowych - może jak bedziemy tymi laskami to polubimy te zakupy, ale z butami chyba nigdy tak nie bedzie - też mam szeroką stopę i polubiłam turystyczne sandały sholla (mają chyba z 7 lat ) i meskie półbuty

Buziaki

// TU JESTEM //

Awatar emkr
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie

Forum mnie wciągnęło i zapomniałam zjeść coś A wczesniej absobowało mnie pilnowanie pralki podczas wirowania - uff udało się tym razem! mam nadzieję że jutro też wytrzyma, bo musze poprac rzeczy przed wyjazdem.

Dopiero przed chwią zjadłam lunch (bo na II śniadanie za pozno). Ale nawet nie poczułam kiedy się głodna zrobiłam tylko od razu to nieprzyjemne uczucie trzachania i osłabienia (minęło 5 godz od śniadania - stanowczo za dużo). Ale już zjadłam fure sałaty z pomidorem i mozzarella - tylko moj głupi organizm ma spozniony zapłon. Jeszcze nie przesłał sygnału że już zjedzone Grrr

Jak mi trochę przejdzie to się zbieram gdzieś do sklepu popatrzec moze jednak coś trafie.

Buziaki

// TU JESTEM //

luna64 Guest

Domyślnie

Szkoda tylko,że męskie półbuty nie psują do spódnic,a spodni nie znoszę -tylko zimą je zakładam.

Teraz jest olimpiada ,wiec Mateusz ma co oglądac-inaczej to on kompa okupuje.A ja...no cóż mam dużo zaległości w domowej robocie,ze już o ogródku nie wspomnę

Ewuś wiesz co??Marzy mi sie spotkanie ...może uda sie jeszcze w tym roku..może jesienią...fajnie by było -stęskniłam się !!!

Awatar emkr
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie

Joluś ja tez sie stęskniłam i to bardzo
    Ale jeszcze nie wiem co będzie jesienią - tzn wiem: pod koniec wrzesnia egzamin końcowy z podyplomowych, na początku października konferencja i zajecia... trudno będzie, ale myślę że się uda coś zorganizować

// TU JESTEM //

Awatar animka001
    animka001 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie

Wpadłam do Ciebie się odstresować ,bo właśnie zeżarło mi posta ,
    a tak się cieszyłam ,że mam zaległości odrobione ....
    Twój wątek strasznie leci do przodu i miałam co nadrabiać .
    Oczywiście problem ciuszkowy dotyczy chyba wszystkich "troszkę większych'' , na wstępie ceny z kosmosu i jeszcze te spojrzenia ... a tu chciałoby się jakoś zaakcentować choć niewielki spadek.
    buziaki !

Strona 19 z 154 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... OstatniOstatni