Strona 2 z 362 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 3616
Like Tree1466Lubią to

Wątek: Witam:) - Część 8

Awatar dolinalotosu
    dolinalotosu jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    opole
    Wpisy na blogu
    6

Domyślnie Odp: Witam:) - Część 8

hej Monia!
    cieszę się,ze wakayjny wyjazd udany he,he..ja też jedziłam na plazę mniej zadeptaną
    pozdrawiam

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

Hej
    Nie ma to jak jedzenie domowe zdrowsze lżejsze, dziś o 700gr jestem lżejsza i lepiej się czuje... Ciężki dzień przede mną, bo zaraz jadę do mojej cioci do szpitala.. boję się bo ja taka miękka jestem, a powinnam płakać, aby ciocia się nie denerwowała... chyba wezmę coś ziołowego na uspokojenie...
    Pogoda troszke poluzowała, więc jutro z rana muszę wskoczyć do ogródka i poplewic bo lebioda az do kolan, masakra... roboty mam na tydzień ale dam radę chociaż łeb nie będzie myślał o żarciu... a i ogórki mam do zebrania, trza by było coś zakisić..

Miłego dnia życze
    Jolinkaa lubi to.
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

15 kg do pogonienia w diabły, czyli nowy start, nowy dom, nowa Ja

Awatar fruktelka
    fruktelka jest nieaktywny Sławny na forum

Monia, super, że wróciłaś już z wakacyjnych wojaży!
    Napisz, co u Ciebie.
    Mam nadzieję, że Ciocia czuje się lepiej.
    Miłego dnia!
    Odezwij się koniecznie!

początek odchudzania kwiecień 2012

Awatar Monika_D32

Fruktuś witaj kochana wróciłam ale kurde czasu mało na kompa, w weekend miałam gosci, a dzisiaj zebrałam w swoim ogródku 10 kg ogórku i teraz robię sałatki, kiszę i ogolnie zarobiona jestem... ale dziękuję, że mnie odwiedzasz, bo wsparcie cały czas potrzebne, zisiaj na słodkie mnie bierze, bo @ z drzwiami i walcze cały czas... pokusiłam sie na małe kawałki ciasta drożdzowego, ale już dzisiaj nic wiecej słodkiego nie planuje.. tylko kolację o 18...

Ciocia właśnie ma operację i oby wróciła do pełni zdrowia, jak byłam u niej w czwartek to ładnie wyglądała.. uściskałam ją mocno... teraz tam jest moja mama i czekam na wiadomości ze ściśniętym żołądkiem..

Spadam do roboty...

Miłego dnia życzę
    Jolinkaa lubi to.
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

Awatar dolinalotosu
    Mieszka w
    opole
    Wpisy na blogu
    6

Awatar Monika_D32

Dziewczynki u cioci wszystko dobrze, może dzisiaj już ją przewiozą do szpitala w mieście w którym mieszka... tak bardzo się cieszę...
    u mnie kocha, spadło póltora kg i wiecej nie chce... dzisiaj czekam na @/// brzuch boli, humor siadł...na obiad dzisiaj placki z cukini i maślankę sobie serwuję a na kolację zrobie sobie doradę z patelni grillowej... Dzieci pojechały do mojej mamy wiec mam dzisiaj totalny luz ale zaraz biorę sie za porządki...

co do mojego multikookera... to polecam go z całym sercem... kurczak w nim przyrządzony, czy piersi z kurczaka z suszonymi pomidorami i ziemniaki z koperkiem ugotowane na parze to coś tak pysznego, że nawet moje dziatki jedza i prosza o więcej... wypieki tez super... Chleba nie piekłam bo jakoś wolę z foremki keksowej niz okrągły..ale na razie desek nie pożeram tylko piekę sobie żytni na zakwasie.

MIłego dnia dziewczynki... myśle o Was ale rakuje mi juz sił... bo co zjem to zaraz kg więcej... chyba bym musiala znów jesc wiecej białka jak warzyw.. ale znów nery będą cierpiec..

Awatar dolinalotosu
    Mieszka w
    opole
    Wpisy na blogu
    6

Monia
    nie wiem ile wązysz ale z tego co pamiętam masz ładne bmi i dużo zrzuciłaś
    Trzeba przetrwać zły czas i jesć dalej po swojemu... jak rytmie dobrego jdzenia pojawią się zakazane produkty waga wzrośnie,ale na chwile,przecież wiesz
    inny temat,że czasem niepotrzebnie chcemy od organizmu więcej niż on może nam dać
    sama pisałaś jakiś czas temu,że teraz skupisz się na utrzymaniu ładnej wagi
    to najwaznijesze
    niepotrzebne nam flustrowanie się brakiem spadków gdy czas utrwalania jest

@ minie i nastój się poprawi
    pozdrawiam i ściskam

Awatar ranka81
    ranka81 jest nieaktywny Znany na forum

zostawiam sobotnie buziaki i zmykam ogarniać dom. Po prawie 3 tygodniach nieobecności nie jest to łatwe...

Awatar Monika_D32

Aniu mi to zajęło tydzień po powrocie ale z myciem okien i sprzątaniem szafek moich dzieci oraz ogrodem... byłam wykończona.. ale wszystko mam zrobione... Mam ochotę rzucić się na leżak i poleżeć troszkę jeszcze na słońcu i chyba zaraz to zrobię chociaż na pól godz się jeszcze powygrzewać.. tym bardziej że coś w krzyżach mnie łupie...
    Miłego weekendu życzę...
    ranka81 lubi to.

Awatar nikitka36
    nikitka36 jest nieaktywny Sławny na forum

Monia co tam słychać kochana ??
    Jakie dobre przetwory robisz w tym roku :-) ?
    Ja piorę, sprzątam i ogarniam chatkę.Do tego badania córci robię bo w przyszłym tygodniu czeka nas operacja i mam dużego stresa.

Wakacje były cudne :-) buziaki i dobrego dnia !

Strona 2 z 362 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów