Strona 1 z 28 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 279
Like Tree138Lubią to

Wątek: nowy styl życia ranki

Awatar ranka81
    ranka81 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie nowy styl życia ranki

Witam. To jest mój ostatni wątek na forum. Więcej nie przewiduję!
    właśnie wróciłam z urlopu i od jutra zmieniam nawyki żywieniowe. Nie żadne diety, tylko nowy, zdrowy styl.

Postanowiłam zacząć nowy wątek bo w starym było za dużo powrotów i potknięć. Motywacji szukam jak zwykle na wątkach dorsis, margolki i devore - moich guru sprzed lat... Chcę zmienić swoje nawyki żywieniowe raz na zawsze! Ponad dwa lata temu przeszłam operację kręgosłupa i kluczową sprawą jest prawidłowa waga. Trochę o sobie dla przypomnienia:

Mam na imię Ania, lat 30+
    Po urodzeniu synka (10 lat temu) chodziłam na siłownie, trzymałam dietę niełączenia, liczyłam kalorie i nie jadłam słodyczy. Ważyłam ok. 62 kg. Wyglądałam i czułam się rewelacyjnie. Efekt jo-jo przychodził długo ale w końcu wygrał. Ważyłam ok 78 kg.
    Drugie odchudzanie (waga do ok.65 kg) dzięki diecie liczenia kalorii a raczej zdrowego rozsądku + masaż limfatyczny = efekt piorunujący. Cellulit zmniejszony znacznie. Nogi naprawdę zaczęły wyglądać dobrze i tak jak wyżej. Zaczęłam się obżerać jakby sama strzelając sobie w kolano. Waga 82kg...
    Dwa razy w życiu byłam na diecie polegającej na liczeniu kalorii i zawsze wychodziło to na dobre. Niestety stare przyzwyczajenie wracały Brak ruchu również nie pomagał w traceniu kilogramów...

Chodzę na masaże limfatyczne. Pomaga to na pozbycie się cellulitu, który jest u mnie ogromnym problemem. Mam cellulit chorobliwy, czwarty stopień. Nie dość, że mało apetycznie wygląda to jeszcze jest bolesny nawet przy zwykłym siedzeniu... ale opanuje i to Codziennie orbitrek 40 min.
    moja dieta będzie się opierać na owocach, warzywach, rybach, chudym mięsie, jogurtach, otrębach owsianych i limicie 1200 -1300 kcal. Ćwiczenia na orbiim codziennie 40 min i 3 razy w tygodniu masaż limfatyczny.
    Chcę to zrobić TYLKO dla siebie... choć liczę, że efektem ubocznym będzie podziw w oczach męża 

Na orbim nie jeżdżę szybko, żeby się nie zniechęcić. Wolę spokojnie ale codziennie i regularnie coś robić w kierunku ćwiczeń. Jestem uzależniona od samochodu i niestety nie mam za dużo okazji do sportu...

Trzymajcie kciuki, please

Aktualizacja suwaka na dzień 8.08 - 78 kg
    Tessa81 lubi to.

Awatar ranka81

Domyślnie Odp: nowy styl życia ranki

dziś dzień samolotowo-samochodowy... nogi (kostki) spuchnięte mam nadzieję, że do jutra minie.
    dietowo jest ok.
    w ramach ćwiczeń przewiduję powitanie z mężem po długiej (prawie 3 miesięcznej!) rozłące
    jutro będę próbować odgruzować dom po prawie 3 tygodniowej nieobecności. O ogrodzie nie wspomnę... tam będę musiała spędzić najbliższy tydzień!
    miłego wieczoru

Awatar magy_1984
    magy_1984 jest nieaktywny Znany na forum

Witaj

Aż mi się miło zrobiło, że podczytujesz moje wypociny Ja tez z moim mezem w sumie bedziemy mieli 3 miesieczną rozłąke (zakończy sie dopiero na początku września).

Założenia jak zawsze dobre i sport jest nic tylko czekać na sukces. Swoją drogą jak ja bym już chciała dojść do tych Twoich 78 kg... ehhh ale ale dojde. Kiedys na pewno

Trzymam kciuki i powodzenia
    ranka81 lubi to.

Awatar ranka81

Magy dzięki, że zajrzałaś Rok temu po takiej 3 miesięcznej rozłące mój mąż padł z wrażenia. Zobaczył mnie mniejszą o 14 kg! Niestety wszystko zaprzepaściłam... Teraz obiecuję sobie, że będzie inaczej. Muszę dać radę
    Ostatnio edytowane przez ranka81 ; 08-08-2014 o 20:53
    Surimii lubi to.

Awatar nicoletia86
    nicoletia86 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Merseyside, UK

Ranka dasz rade. Raz ci sie udalo to i nastepny osiagniesz to co zapragniesz
    ranka81 lubi to.

Sierpniowy fitness

Tu zrzucam oponke--->

Awatar ranka81

nicoletia dziękuję za odwiedziny i mam nadzieję, że będziesz zaglądać, kibicować i wspierać
    pomyśleć, że rok temu o tej porze ważyłam 65 kg... ehhh trzeba spiąć pośladki i do przodu!

Awatar magy_1984

Ranka nie ma co narzekać. JA nawet nie pamiętam kiedy ważyłam ostatnio 65 kg :P chyba pod koniec podstawówki albo początku liceum. A tak ciągle blisko 78 i więcej. Ale tak źle ze mną jeszcze nie było. Teraz walczę, a nóż się uda.

Udało się raz, to i uda następny. Głowa do góry i tak jesteś blisko celu trzeba tylko troche popracować i sama zobaczysz
    ranka81 lubi to.

Awatar ranka81

Cytat Zamieszczone przez magy_1984 Zobacz posta
    Głowa do góry i tak jesteś blisko celu trzeba tylko troche popracować i sama zobaczysz
    Nie przewiduję innej opcji! Dziś trochę dziwny dzień. Powrót z urlopu, długa podróż, powrót M (wciąż na niego czekam, nie mogą się rozstać z synkiem) jestem wykończona. Od jutra będą raporty co do wagi, diety i aktywności fizycznej. Nie spieszy mi się nigdzie. Chcę tylko (?) dojść do celu
    magy_1984 lubi to.

Awatar ranka81

Czyż można sobie wyobrazić lepszy początek? Nie!
    wiem, że to wszystko woda ale wynik zachwyca - 1,6 kg
    żeby tak tłuszcz się wytapiał z taką prędkością...
    monika603 lubi to.

Awatar magy_1984

I widzisz mówiłam, że jesteś blisko celu teraz jeszcze bliżej. Też bym chciała, żeby tłuszcz wytapiał się tak szybko jak woda, ale niestety to tak szybko nie działa zmień sobie suwaczek i trzymam kciuki za dalsze sukcesy.
    ranka81 lubi to.

Strona 1 z 28 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów