Strona 1 z 29 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 285
Like Tree72Lubią to

Wątek: Jojo precz! Malymi kroczkam do zdrowia.

Awatar ByebyeMaszkaro
    ByebyeMaszkaro jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Tu i ówdzie

Domyślnie Jojo precz! Malymi kroczkam do zdrowia.

Dziewczyny! Wybaczcie, ale nie moge zniesc tego spamu na forum. Poza tym, od pazdzierniak nie schudlam ani grama. Chce zamknac ten watek i miec go z glowy... Zycze wam wszystkim powodzenia i dziekuje wam za wsparcie, ktore od was dostalam. Pozdrawiam, Bye
    Ostatnio edytowane przez ByebyeMaszkaro ; 04-05-2016 o 21:21

Awatar dolinalotosu
    dolinalotosu jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    opole
    Wpisy na blogu
    6

Domyślnie Odp: Jojo precz! Malymi kroczkam do zdrowia.

hej!
    spotkałam Cie u Deriki na wątku!

będę zaglądać i wspierać!!!

tylko pisz

Dobrego dnia

ps moje jojo to 41kg
    z 72 na 113...

Awatar derika2
    derika2 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    9

zamiast bezmyślnie gapić się w telewizor przez cały wieczór
    O to to... mój wieczór jak co wieczór.... faktycznie trza to zmienić

Waga może się różnić…. 3 kg…niby sporo ale wiesz…najważniejsze że rano na czczo pokazała jak trzeba….
    Plan masz fajny…. Wygląda na przemyślany… i w sumie pachnie optymizmem… to rzedkie przy joju… to ścierwo niszczy ludzkie serca i umysły….

Dzięki za wizytę u mnie… trochę mnie dołował mała liczba wizyt ludzików…. Bardzo jestem uzależniona od wiary w siłę wsparcia forum…tylko po to tu jestem….będę wpadac i wspierać…oficjalnie dodaje wątek do subskrybcji

Awatar derika2
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    9

W narzędziach wątku jest opcja dodaj subskrypcję. Potem jak już masz wątki pododawane jeszcze wyżej masz taka opcję „szybkie linki” i tam się rozwija i jest opcja subskrybcje i wyświetlają ci się tylko te wątki, które dodałaś…w ten sposób wszystkie, które chcesz masz w jednym miejscu i nie latasz po forumie szukając wątku w którym chcesz odpowiedzieć

Co do wewnętrznego krytyka…. Strach go słuchać…oj strach….

Awatar derika2
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    9

hej hej hej... pół godzinny spacer... czemu ja wczoraj na to nie wpadła kiedy mój team poszedł na 1,5 h na lunch do pizzerii a ja została by zjeść sałatkę... zamiast się wściekać mogłabym pójść na te pół godziny... hm.... ale pomysł już jest to ściągnę sobie

a o jakim szicie mowa? Mi wczoraj wpadła szklanka HopColi

Awatar Bulletproof0001
    Bulletproof0001 jest nieaktywny Moderator
    Wpisy na blogu
    27

cześć! bardzo fajny plan i widać, że zabierasz się do tego z ogromnym zapałem!
    będę trzymać kciuki i śledzić Twoje poczynania

Cytat Zamieszczone przez ByebyeMaszkaro Zobacz posta
    Po powrocie do domu weszłam na swoją własną wage, która pokazała 122,3 (!) tego samego wieczora. Przestraszyłam się trochę więc ponownie weszłam na wage rano, i tu wskazówka pokazywała znów 119 kg. Czy to jest możliwe, żeby różnica między wieczorem a porankiem wynosiła aż 3 kg???
    tak sobie myślę, że skoro waga tak pokazała to jest to możliwe, ale warto zadać sobie pytanie... po co ważyć się tak często? i to jeszcze pod koniec dnia, kiedy waga naprawdę szaleje
    tak często ważenie się, na różnych wagach, o różnych porach dnia może tylko namieszać w głowie, polecam ważenie rano i najlepiej raz w tygodniu - nie dajmy się zwariować

pozdrawiam i powodzenia
    Zapraszam do siebie: BE FIT Bulletproof Diary

Awatar Bulletproof0001
    Wpisy na blogu
    27

uświadamiania sobie własnych błędów nie jest proste, ale pomyśl w ten sposób, że już wiesz gdzie leży problem i te nadmiarowe kg nie wzięły się z powietrza - wiedząc gdzie jest problem, można to zwalczyć czyli innymi słowy jesteś o krok bliżej do wyznaczonego celu - teraz czas na krok kolejny, więc głowa do góry i działamy

powodzenia!

happymom jest nieaktywny Znany na forum

hej, mialam zupelnie to samo. Na poczatku zapisywalam sobie pod koniec co zjadlam i to byla tragedia.. ale teraz na jeden posilek nie zjadam wiecej niz 300 g i tego sie trzymam nawet jakby to mialoby byc 300g salaty trzymam kciuki
    Cel do 21 marca 2019

Awatar Bulletproof0001
    Wpisy na blogu
    27

pozwolę się nie zgodzić z koleżanką powyżej, bo jednak jest różnica między 300g sałaty, a 300g czystego mięsa piersi z indyka, a co innego jest jeszcze 300g czekolady...
    taki przelicznik na masę produktu do niczego dobrego Cię nie doprowadzi, a to na pewno nie jest zdrowy sposób na zgubienie kg!!!

każdy posiłek powinien być tak skomponowany, aby zawierał odpowiednią ilość białka, węgli i tłuszczu, po to aby zapewnić odpowiednią dawkę energii potrzebną do funkcjonowania organizmu, bez tego pojawiają się kompulsywne jedzenie lub/i efekty jojo lub/i problemy zdrowotne, czyli innymi słowami wszystko wraca do "normy" i walka z kg rozpoczyna się od nowa

przygotowując posiłek postarajcie się aby zawierał wszystkie niezbędne do życia składniki i nie przekraczał 300-400kcal - takie 4-5 posiłków dziennie + trochę ruchu zapewni wam spadki wagi na bank! i to w sposób zdrowy

happymom jest nieaktywny Znany na forum

chodzilo mi o to, zeby nie rozpychac zoladka to w mojej diecie priorytet bo ja mam napady kompulsywnego jedzenia i psychiatra stwierdzil ze jak mam zly nastroj to rozpycham zoladek jedzeniem do bolu i czerpie z.tego przyjemnosc i smutki mijaja odchudzanie z depresja nie jest takie proste
    Cel do 21 marca 2019

Strona 1 z 29 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów