Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 139
Like Tree77Lubią to

Wątek: Co, ja nie dam rady?:) :):) Setne zmagania Elli:)

Awatar EllaElla
    EllaElla jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Co, ja nie dam rady?:) :):) Setne zmagania Elli:)

Witam
    Nowy początek, po raz setny czy kto by tam liczył który.... Nie chcę wracać do tego co było, a że jestem tchórz, więc wracam pod nowym imieniem. Wymarzone 78, matko, tak niedaleko było do 8-mki i zażarłam wszystko co wywalczyłam. A tak już ładnie mi było... a że jestem w fazie złości na swój wygląd, to każdy powód jest dobry, żeby zacząć, prawda? Zaplanowałam, że do sierpnia - początku lub końca, to nie ma znaczenia, ma być moje wymarzone 78kilo. 22 do zrzucenia to kosmos, ale dziewczyny nie raz pokazały, że to mały pikuś może być, jeżeli naprawdę się chce i korytko daleko się odsunie.
    Nie mam planu, zamierzam liczyć kalorie i ćwiczyć po trochu, bo wiek już nie ten i gibkość też Zawsze miałam bardzo niską samoocenę, którą przez lata jeszcze zachwiano, a że jestem uczuciowiec, więc w trudnych chwilach trzeba było się pocieszać. Dlatego bardzo liczę na wsparcie - bezcenne na forum. Czasem na pogłaskanie i poużalanie się nade mną a czasem na kopa w zadek
    Zapraszam serdecznie na mój wątek i do znajomych jak najbardziej też

Chcę się znaleźć na drugim brzegu tęczy...
    Tutaj jestem

happymom jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Co, ja nie dam rady?:) :):) Setne zmagania Elli:)

Zawsze jest dobry czas żeby zacząć jak to mówią, nie ma nic gorszego niż użalanie się nad wałeczkami z którymi się nic nie robi będę wspierać i zaglądać, motywować i oczywiście dawać przykład
    EllaElla lubi to.
    Cel do 21 marca 2019

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Ella życze powodzenia ja też chciałam zrzucić 22 kg udało mi się do tej pory 5 ale to było gibanie się wkołko od ponad roku wiec też zaczęłam z nowym wątkiem
    EllaElla lubi to.

Awatar EllaElla

Dziewczyny dzięki za wsparcie Ja też się gibię i może wreszcie się dogibię, bo ile wreszcie można - u mnie jak na razie 17lat w różnych konfiguracjach Już nie będę pazerna - siódemka z przodu wystarczy Żeby zmarszczki nie straszyły za bardzo

Tutaj jestem

Awatar EllaElla

Nie wiem co się dzieje, ale ciągle mi coś zżera, może jeszcze nie do końca mnie zaakceptowało
    Ostatnio edytowane przez EllaElla ; 08-04-2015 o 19:07

Tutaj jestem

Awatar nala77
    nala77 jest nieaktywny Znany na forum

Trzymam kciuki i życzę dużo wytrwałości w dążeniu do wymarzonej siódemki z przodu
    EllaElla lubi to.

Awatar Paranojaa
    Paranojaa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Hmm która z nas nie zaczynała setki razy.. ale jestem pewna że za tyms któryms razem musi się udać!!

Ja również zaczęłam od nowa w zeszły poniedziałek. Troszkę mniej do życzenia bo 7/8kg ale mam nadzieje ze uda się do lipca. Do sierpnia chciałabym mieć wymarzone, wycwiczone ciało bo wybieram się wtedy do Polski bo hmmm ponad 2 latach. Wiec mam nadzieje ze będziemy się do tego czasu wspierać!!

Powodzenia :*

Awatar EllaElla

Może wreszcie zacznie działać,co? Długo mnie nie było ale jak już jestem i mnie odcięło to trochę smutno.
    Paranojciu, jak nie jak tak? Wsparcie z mojej strony murowane, chociaż Ty szczypioreczek jesteś Ja coś jakby dynia

Tutaj jestem

Awatar Paranojaa
    Paranojaa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

EllaElla, dla niektórych może duża nie jestem ale źle się czuje z tym wszystkim co mi się zwija jak usiade nie dążę do jakiejś wielkiej chudosci ale chcę ubrać prosta sukienkę i nie mieć nic wystającego - to napwawde poprawi mi samopoczucie w sumie teraz nie jest najgorzej, na 75kg czułam się fatalnie. Dziwne jak stracenia kilku kilo może poprawić samopoczucie i człowiek odrazu staje się dużo pewniejszy siebie.

Skalpel za mną, pierwszy raz pojechałam rowerem do drugiej pracy - jestem z siebie dumna.

A jak u was z ćwiczeniami? Mi jest ciężko na nie znaleziono czas ale zawsze mi się wydaje ze wtedy nie ma sensu dieta. Udało się komuś bez dużego ruchu ładnie chudnąć?

Miłego wieczoru!

Awatar EllaElla

Skalpel dawałam radę, ale mnie wykańczał. Tak jak pisałam gdzieś, kupiłam sobie piłkę rehabilitacyjną do ćwiczeń na kręgosłup, a teraz korzystam z niej we wszystkich ćwiczeniach. Chętnie siadam i ćwiczę, bo bardzo odciąża, ale czuje się mięśnie następnego dnia, choć nie bolą i o to chodzi Ja mam już 40 dawno za sobą i czuję inne ograniczenia niż po 30 I ciało nie to i dietce się tak nie poddaje i wracać do formy nie chce, ale powoli do celu, byle było lepiej Pod koniec wakacji mam wesele i mam nadzieję na ładną sukieneczkę, żeby wreszcie wyglądać ładnie, zwiewnie, i w ogóle cudnie
    Gratulacje za ruch Ciężko się zebrać to fakt, ale potem endorfinki działają

Słonecznego weekendu
    Ostatnio edytowane przez EllaElla ; 10-04-2015 o 06:39

Tutaj jestem

Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów