Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
Like Tree20Lubią to

Wątek: Spadająca gwiazda... Znów chce świecić i spełniac marzenia!

Awatar magwiazda
    magwiazda jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Spadająca gwiazda... Znów chce świecić i spełniac marzenia!

Ach. Pewnie sporo z Was mnie kojarzy z wątku "Słomiany zapał...". Nadal gdzieś tam sobie jest, ale chciałam chyba zacząć od nowa. Chcę znowu zapomnieć o moich porażkach, nie chcę mieć już słomianego zapału. Nie chce być już serdelkiem. Chcę osiągnąć swój cel, bez dołów, załamania i poddawania się...

Te z Was, które mnie śledziły do tej pory, bardzo przepraszam. Przepraszam ze zawaliłam, że nie udźwignęłam tego wyzwania. Skąd ja czerpałam moc na początku i dlaczego ją zgubiłam? Nie rozumiem, było tak pięknie... Przepraszam, że nie było mnie żeby Was wspierać, że tak uciekałam. Sytuacja wygląda dramatycznie, dziś weszłam na wagę. 94,8.............................................. ..

Chyba nic więcej nie muszę dodawać? Utuczyłam się znowu, nawet nie wiem kiedy... Na siłownie też chodziłam mniej. A bo po co, jak zaraz wyjdę i pewne coś zjem...

Teraz ma dwa tygodnie urlopu. Postanowienie: ćwiczyć przez ten czas CODZENNIE! Wczoraj spędziłam na słowni 3 godziny. Mimo zakwasów dzisiaj też oczywiście śmigam. Kolejnym postanowieniem jest brak pieczywa w diecie. Niestety, najlepiej chudłam jak go w ogóle nie jadłam. Także wczoraj już nie jadłam, dzisiaj drugi dzień. Zero słodyczy, zero coli, zero piwa. Ładne jedzenie i ćwiczenia...

W życiu generalnie jest pozytywnie Pamiętacie, był G. No to go nie ma. Nawet jakiś czas temu poznałam jego dziewczynę, no gdyby wzrok zabijał to już byłabym martwa. Bo ona wie kim jestem. A ja stresowałam się, nie powiem że nie.
    Teraz jest Marcin Spotykamy się, jest spoko. Bardzo o mnie dba, wkręcił się niesamowicie... Ja podchodzę nadal ostrożnie, ale lubię dziada Fajnie jest mieć z kim wyjść, wiedzieć że ktoś się do Ciebie odezwie, że ktoś o Tobie myśli. Że nawet jak jesteś serdelkiem, to ktoś chce ten gruby brzuch przytulać...Czasem mu nie pozwalam, jak źle się czuję sama ze sobą. I dlatego też nie wiem jak mogłam doprowadzić do takiego momentu. Ale też wiem, że z każdym spadającym kilogramem będzie lepiej, będę sie czuła lepiej sama ze sobą Teraz on wyjechał na dwa tygodnie, więc mam idealny czas dla siebie.
    Niestety i spotykanie się z Marcinem się przyczyniło do mojego wzrostu wagi. Chińczyk? No to chińczyk... Piwo do meczu?? No to jak piwo to popcorn. Kino? Popcorn i cola zero dla zmyłki. A może lody z mc? Po co takie bez polewy jak są McFlurry Mars... A dupa rośnie :| Jemu też nic nie brakuje, ale duży facet zawsze lepiej niż duża baba.... :P

W pracy powodzenia, wszystko się układa, często mam poczucie ze jestem niezastąpiona Szefostwo mnie docenia, jest fajnie. Brakuje mi tylko do pełni szczęścia osiągnięcia celu schudnięcia, tak mi na tym zależy a tu klops... Znowu to zrobiłam! Masakra. Ale już koniec tego użalania się nad sobą. Samo się nie zrobi.

Ach. Tak więc wracam z podkulonym ogonem. Szczerze mówiąc na początku mojej drogi nie sądziłam, że będe wracać z nadrobionym bagażem i wstydem na ramieniu.
    No ale kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem, prawda? Trudno mi się było do tego wszystkiego przyznać. Ale jak już ten krok mam za sobą, to będzie tylko lepiej prawda? Musi być

Proszę, nie zostawiajcie mnie. Wstałam dziś rano i pierwsze co pomyślałam, to "forum, bez dziewczyn jest cholernie źle". Gdybym stąd nie uciekła, to może nie byłoby teraz jak jest. Ale już trudno. Teraz będzie ok

Podsumowując:
    Ja, Katarzyna, 26 lat, 94,8 kg, 171 cm wzrostu, masakryczny wstyd na barkach i dużo diet za sobą. Wiem co robić, ale gdzieś w trakcie robienia się gubię nie wiem czemu.

A przede wszystkim, nie chcę żeby nadal było do bani
    Beverly, derika2, gabi_35 and 2 others like this.
    Spadająca gwiazda... Znów chce świecić i spełniać marzenia

NIGDY NIE POWTARZAJ, ŻE ZACZNIESZ OD JUTRA! DZISIAJ JEST JUTREM, O KTÓRYM MÓWIŁEŚ WCZORAJ!

Awatar magwiazda
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Spadająca gwiazda... Znów chce świecić i spełniac marzenia!

Ustawiłam sobie póki co jako cel -10kg. Może mniejszymi kroczkami lepiej mim pójdzie
    gabi_35 lubi to.

NIGDY NIE POWTARZAJ, ŻE ZACZNIESZ OD JUTRA! DZISIAJ JEST JUTREM, O KTÓRYM MÓWIŁEŚ WCZORAJ!

Awatar gabi_35
    gabi_35 jest nieaktywny Znany na forum

na dzien dobry Cie przytulam, dodam ze od zawsze wierzyłam i dlatego wiem ze dasz rade
    głowa do góry, piers do przodu i działamy Malenka
    magwiazda lubi to.

cel I - 111 kg do Wigili
    Tysiącmilowa podróż zaczyna się od jednego kroku -
    start 01.06.2014
    Forum JestemFit.pl

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

najważniejsze, ze znów jesteś z nami zrobiłaś już duzy krok teraz pracuj nad realizacja
    magwiazda lubi to.

Awatar Mar-za
    Mar-za jest nieaktywny Znany na forum

MAG nie Ty pierwsza i nie ostatnia w takiej sytuacji. spadki i wzrosty. tez mam z tym problem przez całe życie. Fajnie że jest ktoś kto lubi Ciebie z Twoim brzuszyskiem,prawdopodobnie mu to nie przeszkadza.nie musisz go tylko uświadamiać że masz brzuchol, cellulit- większość normalnych facetów nawet nie wie czym to się je. przez całe moje małżeństwo nie usłyszałam że jestem gruba chociaż waga 88 wzrost 170 wygląd pozostawia wiele do życzenia, jestem mięciutka i dobrze się łapie przytula, i tak sobie zaciskam zęby żeby nie przylać gdy mąż ucieszony kolejnym wałkiem wpędzającym mnie w złość.
    pomimo wszystko walcz walcz dla siebie, i swojego dobrego samopoczucia-to bardzo ważne.będę zaglądać i wspierać może i mnie uda się jakoś zmotywować po raz kolejny.
    magwiazda lubi to.

mikrokubek jest nieaktywny Znany na forum

Gwiazdko, nasze drogi znowu się splatają Ja też zaczęłam z nowym wątkiem i z nowymi celami! Trzymam kciukasy :*
    magwiazda lubi to.

Awatar monika603
    monika603 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kowale (Gdańsk)

Gwiazdko. dobrze ze jestes. Tez musze porzadnie wrocic na forum. Nie ma to tamto. Chyba pojde za Twoim przykladem i nowy watek otworze.

super ze jest ktos mowilam hihi.
    gabi_35 and magwiazda like this.

Awatar novaya
    novaya jest nieaktywny Znany na forum

Witaj wprawdzie nie kojarzę Cię z poprzednich prób odchudzania (które taż miałam, tu na forum pod innymi nickami), ale chętnie będę do Ciebie wpadać i kibicować. Mam nadzieję, że wytrwasz w swoich postanowieniach i spełnisz swoje marzenia. Ja staram się spełniać swoje, ale mam jakoś strasznie pod górkę z tymi kilogramami.

Powadzenia!
    magwiazda lubi to.

Mój wątek: Forum JestemFit.pl - ZAPRASZAM!

Awatar magwiazda
    Mieszka w
    Warszawa

Dziękuję za obecność! Jesteście kochane :-) teraz na szybko zaraportuję a jutro będę się rozpisywać :-)

ŚN: pół makreli, pomidor, jedna wasa
    II ŚN: arbuz, jogurt z otrębami
    OB: kasza gryczana, schab gotowany, ogórek kiszony
    PRZ: arbuz
    KOL: pół talerza ogórków zielonych, 5 plasterków szynki.

Szklanka mleka w międzyczasie jeszcze była.

Potem poszła do przyjaciółki i dzielnie przegryzałyśmy oliwki, marchewkę i orzeszki ziemne bez soli :-)

Ćwiczenia też na plus, samego kardio 40 minut - skakanka i hulanie dziś! Więc się wypociłam :-)
    gabi_35 lubi to.

Awatar gabi_35
    gabi_35 jest nieaktywny Znany na forum

Dobrego dnia trzymam kciuki za dzis i czekam na ładny raporcik wieczorem

cel I - 111 kg do Wigili
    Tysiącmilowa podróż zaczyna się od jednego kroku -
    start 01.06.2014
    Forum JestemFit.pl

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów