Strona 67 z 72 PierwszyPierwszy ... 17 57 65 66 67 68 69 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 715
Like Tree564Lubią to

Wątek: By to co porażką było w sukces się zmienilo....

Awatar asiawoj1974
    asiawoj1974 jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: By to co porażką było w sukces się zmienilo....

nieciekawa sytuacja ,chore układy jakieś
    Trzymaj sie Tysiek ciepło
    Tysiiaaa lubi to.

Awatar PokakulkaPlus
    PokakulkaPlus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rybnik

siły dla Was i Ciebie ech

Tysiiaaa lubi to.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Sił, sił, jeszcze raz dużo sił i dystansu do sytuacji, Tysiu Sama też czuję coraz częściej, że mimo, iż pozornie w moim życiu jest wszystko ok, to coś, gdzieś tam po troszku szwankuje i się sypie i muszę tak tym wszystkim pokierować, żeby utrzymać wszystko w kupie ...
    To wszystko potrafi być tak cholernie przewrotne, że jednego dnia jest wszystko pięknie, cacy, a wystarczy sekunda i pojawiają się na drodze góry, które wydaja się nie do przejścia ... ale prawda taka, że każdy z nas te góry napotyka i koniec końców każdy je jakoś pokonuje

Awatar novaya
    novaya jest nieaktywny Znany na forum

Trzymaj się Justyś. Widać, że masz trudny czas - gdzie się podział Twój wrodzony optymizm??

Wracaj do nas, ja właśnie wracam po miesięcznej przerwie i z nadbagażem, więc nie tylko Ty popłynęłaś. Proszę się ładnie zważyć, przyznać się ile przybyło i walczyć dalej! Kto jak nie Ty? Jesteś silną babką, dasz radę. Koniec smucenia się.

Sytuacja z kuzynem faktycznie nieciekawa, ale tak jak radzi Ewelina, powinnaś się troszkę zdystansować. Nie można brać na siebie problemów innych ludzi a z tego co piszesz jesteś chyba bardzo empatyczną osóbką.

Nos do góry - wszystko się ułoży, zobaczysz.

P.S. Chciałam się też tortem pochwalić - w końcu jesteś moim forumowym guru. (tort jest w moim albumie).

Mój wątek: Forum JestemFit.pl - ZAPRASZAM!

Tysiiaaa jest nieaktywny Znany na forum

no gór i górek to mamy bbeczki w swoim życiu mamy! ale mówią że nudno by bylojakby ich nie było...zważyłam się na nowej wadze...i generalnie chyba źle waży...wszyscy się aż zważyli i raz pokazuje mi 70 raz 120 hhaha mojemu bratu 150..:P no 100 to on może ma ale coś patrzy żeby wyregulować ją bo jakieś pokrętełko tam jest więc może się uda..
    lece szykować na imprezkę nosem wciąz ciągam, chyrlam jeszcze troche alee już lepiej jak było na szczęście...
    novaya lubi to.

Awatar PokakulkaPlus
    PokakulkaPlus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rybnik

no takie wahania to chyba wasza waga była dzień wcześniej na imprezie całonocnej

dość chyrrlania i pociągania nosem-czary maryTysiaczku!!!!
    Tysiiaaa lubi to.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

oczywiście torcicho zobaczymy?

jak się udała imprezka? rodzice wzruszeni pewnie i przeszczęśliwi

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Cześć, Tysiu . Przyczłapałam na Twój wątek i postanowiłam zostać na dłużej kiedy tylko zorientowałam się, jaką fajną i urokliwą osóbką jesteś .

Wielkie brawa za to, ile kilosów pognałaś! Jestem pod wrażeniem, naprawdę . Chciałabym wiedzieć jak to się robi .

Przykro mi z powodu kuzyna. Nie pojmuję, jak można być tak okrutnym jak jego żona... Ja bym nie potrafiła tak potraktować menela spod sklepu, a co dopiero człowieka, którego sama wybrałam, mam z nim dzieci. Rozumiem, że miłość może się wypalić, ale choćby z szacunku do samego siebie i do drugiej osoby, przez wzgląd na te wszystkie lata powinno się to zakończyć delikatniej i choć z odrobiną empatii. No nic, życzę mu dużo zdrowia, bo to najważniejsze. Reszta na pewno się poukłada. Może nie z tą kobietą, ale wierzę, że jeszcze będzie mega szczęśliwy .
    Tysiiaaa lubi to.

Awatar asiawoj1974
    asiawoj1974 jest nieaktywny Sławny na forum

hej Justys
    jak po weekendzie?

Tysiiaaa jest nieaktywny Znany na forum

oh imprezka była Oj była.. aaaaaa ja już nie chyrlocham.. Kuleczka poczarowała i jest lepiej, kuzyn już wyszedł do domu pomagałam i wspierałam na ile mogłam ...teraz już musi sam reszte zrobić tak jak będzie uważał za stosowne ...ja wracam do swoich obowiązków, życia itd...i od jutra ruszamy dalej zapuściłam się jak cholera a po imprezie to już totalnie dziś jeszcze na zakończenie winko sobie popijam aaaa co jutro II zmiana więc na spokojnie można zapomnieć o wszystkim....a jutro , jutro mam nadzieje że będzie słońce że w końcu wyjdzie zza chmur i humor się poprawi...i wyjdę na spacer długi i zacznę znów to co jakiś czas temu zaprzestałam ..komunia niedługo..ojć....
    PokakulkaPlus lubi to.

Strona 67 z 72 PierwszyPierwszy ... 17 57 65 66 67 68 69 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów