Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
Like Tree29Lubią to

Wątek: 109 kg, 39 kg do...wytrzymać tylko jeden dzień. Tu i teraz. Niech się spełni... ;)

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: 109 kg, 39 kg do...wytrzymać tylko jeden dzień. Tu i teraz. Niech się spełni...

Bestetka współczuję utraty zęba wiem przez co przechodzisz Ja jak miałam wyrywany to 3 dni nic nie jadłam bo się bałam że coś mi tam wleci bo mi pani nie zaszyła tej dziury aa jeszcze mnie wszyscy nastraszyli że można jakiegoś suchodołu dostać więc jak z moja hipochondryczną naturą już na samą myśl o tym prawie mdlałam

Jeszcze pamiętam jak taka strasznie głodna wracałam z pracy bo nic nie jadłam a kolega obok mnie usiadł w autobusie i zjadał jakąs megaśną kanapkę z KFC miałam ochotę mu ją wyrwać z rąk masakra

bastetka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: 109 kg, 39 kg do...wytrzymać tylko jeden dzień. Tu i teraz. Niech się spełni...

Hej Kochane. Wracam do walki. Wróciłam do zdrowia prawie. Szału nie ma ale sądzę, że mogę zacząć walkę znowu.

Karinka, Ewelinka, Meta, dziękuję, ze zaglądałyście. Wiem jak to jest jak chce się jeść a nie można. Jadłam zupę dyniową. chce mi się ciepłego. Zimne jedzenie mi nie wchodzi. I ja lubię konkretne w sensie nie słodkie .....

Usiadłam, żeby napisać a moje dziecko z płaczem że ją ucho boli. No oszaleję..... chyba na dyżur jedziemy.

Buziaki i trzymajcie się.

Awatar cortney
    cortney jest nieaktywny Nowy na forum

Witaj, to i ja pokibicuję co tu tak sama będziesz walczyć
    Zdrowe odżywianie od lipiec 2016

Mój Wątek
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...ko-dziala.html

Awatar misssun
    misssun jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

hej i ja wpadam się przywitać, chociaż ostatnio cierpię na niedoczas to kibicuję mocno...
    ech tak to jest że wracamy sobie jak te córki marnotrawne
    jak z Dzieciem?

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów