Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
Like Tree2Lubią to

Wątek: Małymi kroczkami po mniejsze Ja

Awatar Squirrel_
    Squirrel_ jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Małymi kroczkami po mniejsze Ja

Nie chcę wiedzieć jak wiele razy znikałam i się tutaj pojawiałam z coraz to wyższą wagą.
    Nie chcę wiedzieć ile razy sama sobie obiecywałam gruszki na wierzbie i nie dotrzymywałam słowa.
    Nie chcę też widzieć więcej tej trzy cyfrowej liczby na wyświetlaczu mojej wagi, tak... trzy cyfry! z jedynką z przodu.
    100.3 o zgrozo nigdy nie chciałam tyle mieć... nigdy miałam nie dobić do takiej liczby. Co za uderzenie w twarz od życia.

Może więc opowiem co się zmieniło w moim życiu w ostatnim czasie a mianowicie ukończyłam studia zamieszkałam z narzeczonym w obcym mi mieście, gdzie też znalazłam dobrą pracę (biurowa) w której mogę się rozwijać Tylko jedna rzecz niszczy mi te wspaniałe chwile... mój wygląd, zdrowie...

Muszę zadbać o siebie... zarówno dla siebie samej, dla swojej przyszłości i dla Niego bo jak tu układać życie z kobietą, która sama sobie szkodzi?

Muszę wrócić do endokrynologa i zacząć leczenie niedoczynności, tym razem na poważnie...

Jajadźka jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Małymi kroczkami po mniejsze Ja

Masz wspaniałego narzeczonego, który jest przy Tobie. Jest dobrze. Skoro jest z Tobą to mu się podobasz. Jednak dla samej siebie, jeśli czujesz się źle z kilogramami podejmij walkę. Nie ważne ile razy odniosłaś porażkę. Ważne, że próbowałaś. To się liczy. Teraz masz kolejną szansę. Zacznij od diety i ruchu. Chociażby mały być to małe kroczki. Ruch jest bardzo ważny. Zamiast jechać autobusem to warto podejść kilka przystanków, a zamiast windy skorzystać ze schodów. Sama praktykuję to od pewnego czasu i widzę efekty na plus. Dodatkowo stosuję www.trizer.pl. Od kiedy biorę tabletki Trizer to mam mniejszy apetyt i zaspokaja mój głód mniejsza porcja jedzenia. Nie mam też ochoty na słodycze. Ćwiczenia są dobrym uzupełnieniem zawsze, przyspieszają metabolizm i poprawiają nam humor.

Awatar Squirrel_

Witaj,
    tak, masz rację odnośnie narzeczonego. Wiem że mu się podobam i wiem też że będę mu sie podobała mniejsza przeszkadza mu jednak moje marudzenie o tym jak wielkim wielorybem jestem, a mimo to nie działam w tym dobrym kierunku.
    Śniadanie właśnie jem serek wiejski ze szczypiorkiem do pracy już sałatka składająca się z pomidorów cherry, sałaty lodowej i szczypiorku wpakowana:-) yerba-mate dopijamy i rzucamy się w wir pracy.

Ze specifików odchudzających wierzę tylko w pot i dietę, nie suplementy

dariiam jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Squirrel_ Zobacz posta
    Ze specifików odchudzających wierzę tylko w pot i dietę, nie suplementy
    Dobre

Będę trzymać kciuki aby Ci się udało .Nie odpuszczaj tym razem.A niedoczynności tarczycy nie lekceważ - wiem coś o tym bo sama się z tym borykam.Nieunormowane hormony potrafią sporo namieszać w odchudzaniu.

Awatar Squirrel_

Dziękuję kochana za kciuki jestem pewna że się przydadzą na obiad dzisiaj warzywka z rybka kochane czym zastępujecie olej? Co lepsze oliwa z oliwek czy może olej kokosowy? Nie znam sie na gotowaniu ponieważ póki co krótkiego czasu mieszkamy razem i nasze kulinarne podboje ograniczalismy do makaronów z pomidorami i innych takich łatwych daniach

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Awatar Squirrel_

Wróciłam z pracy, zjadłam obiad :-) mniam

-śniadanie serek wiejski+ szczypiorek+ pomarańcza
    -lunch: kapusta lodowa z pomidorkami cherry szcyzpiorkiem i przyprawą włoską+jabłko
    -obiad: warzywa na patelnie (bez oleju) rybka z folii, a to zalane serkiem wiejskim (tu doznałam szoku że takie dobre:P)

Właśnie staram się umówić do endokrynologa w celu podjęcia leczenia.
    Szukam też po internecie konkretnych wytycznych co powinno się jeść przy niedoczynności by uzupełnić braki występujące przy tym schorzeniu.

W pracy dzisiaj bardzo miło minął czas, jutro będzie troszeczkę bardziej stresująco więc prawdopodobnie będzie mnie ciągło do jedzenia :-)

Awatar Squirrel_

Waga z dzisiaj 99.5 wczoraj wypilam jeszcze smothie z simiem lnianym dzisiaj na śniadanie takze kubek siemia lnianego oraz smothie zrobiłam je z połówki grapefruita pomarańczy marchewki jabłka siemia lnianego oraz małego jogurtu naturalnego myślę że starczy mi jeszcze dziś po pracy i mówiłam się na dzisiaj do endokrynologa nie wiedziałam że tak szybko będzie, mam trochę stare badania. Mam nadzieję że będzie chciał mi pomóc

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Elliðaey

Cześć, Squirrel . Chyba wszystkie mamy w swoich historiach odchudzania, czy też marudzenia o odchudzaniu (jak w moim przypadku) wiele wspólnych punktów. Każda miała nigdy nie dobić do jakiejś magicznej liczby, miała się odchudzać ten ostatni raz i już... już, w lato, na weselu, na wakacjach, na ślubie, czy Sylwestrze paradować w obcisłej sukience. A potem wszystkie lądujemy tutaj ze stówą . Na szczęście "dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" i nigdy nic nas nie złamie . W końcu naprawdę damy radę i popłaczemy się z radości . Wierzę, że właśnie teraz jest nasz czas. Nie powinnyśmy się obarczać ciągłymi rozterkami, wyrzutami sumienia, tylko działać, działać. Jak coś się stanie, coś w nas pęknie i na tydzień rzucimy się w wir obżarstwa - w dupie z tym . Trzeba otrzepać kolana, a raczej półkę pod brodą , wstać i działać dalej. Tylko spokój nas uratuje . Czego Tobie i sobie życzę i obiecują kibicować i wspierać .

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Witaj, Squirrel Po pierwsze brawo dla Ciebie, że się zdecydowałaś coś zmienić. To już jest duży krok w stronę sukcesu. Oby motywacja nie spadała i doprowadziła Cię do upragnionej wagi. Bardzo mnie cieszy to, że już jest jakiś efekt w postaci spadku na wadze. To bardzo motywuje i pozytywnie nakręca nas na więcej. Z tego co piszesz, to jadłospis masz bardzo ładny. Smoothisy owocowo-warzywne z dodatkami takimi jak siemię lniane to istne eliksiry odchudzające i witaminowe i na prawdę brawo, że je sobie robisz
    A jak u Ciebie z ćwiczeniami ? Działasz już coś, czy dopiero planujesz wyruszyć na siłownię, bieganie? A może wolisz ćwiczyć w domowym zaciszu ? Przesyłam dużo dobrej energii i chęci do walki z kilosami

dariiam jest nieaktywny Znany na forum

Hej - gdzie się zapodziałaś
    Jak tam odchudzanie - chyba nie odpuściłaś ?

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów