Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 160
Like Tree8Lubią to

Wątek: Ladymama kontra kilogramy

Awatar novaya
    novaya jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Ladymama kontra kilogramy

Fajnie, że znalazłaś czas na koncert. Często przy małym dziecku zapomina się o bożym świecie i o sobie. Czasami brakuje mi czasu, który mogłabym poświecić sobie albo mężowi.

Awatar ladymama
    ladymama jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

No i po imprezce. Wszystko sie udalo, wszystko smakowalo, synus dostal super prezenty, czyli na plus. Jesli chodzi o dietke, to zjadlam dwa dania, ale zupe o 14, a drugie o 17, rozbilam to na dwa posilki, wiec chyba tragedii nie ma. Tortu nie tknelam

Awatar novaya
    novaya jest nieaktywny Znany na forum

Twarda jesteś. Ja bym pewnie zjadła tort. Wytlumaczylabym sobie, że roczek to poważna okazja i dieta nieobowiazuje. A tak na serio, to najważniejsze, że impreza udana i fajne prezenty. Ja się zastanawiam, co mojemu urwisowi kupić. Już mam w domu tyle zabawek, że nie mam gdzie ich trzymać.

Miłego poniedziałku!

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

ja teym tort zjadła mówiąc wszystkim że jak sie je w weekend to nie tuczy

Awatar molly89
    molly89 jest nieaktywny Znany na forum

To ja dołączam do przeciwników tortów na diecie. Gdybym zjadła kawałek, trudno byłoby mi się powstrzymać od następnego, bo wmówiłabym sobie, że już i tak zawaliłam.

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

Ja tam tortów nie lubię za bardzo ogólnie nie przepadam za ciastami z kremem wiec bym zjadła kawałek i stykło by za to jak by ktoś przed mną postawił drożdżówkę bądz kruche z marmolada i kruszonką to bym postąpiła jak molly

Awatar misssun
    misssun jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Meta zgadzam się w stu procentach, suche ciasta... mniam no i jeszcze jakiś dobry sernik czasem lepiej nie zaczynać
    Ladymama brawo że dałaś radę ech ja to się już boję świąt
    Meta86 lubi to.

Awatar ladymama
    Mieszka w
    Warszawa

Dzieki dziewczyny, ja uwielbiam torty, wiec bylo to dla mnie duze wyrzeczenie.

Waga z dzis 103,5 kg, kilogram mniej. Ale nie potrafie sie cieszyc, moj maz ma problemy zdrowotne i bardzo sie martwie. W ostatnim czasie dwa razy stracil przytomnosc, wczoraj karetka zabrala go do szpitala. A ten glupek na wlasna prosbe wrocil do domu. Jest uparty jak osiol, twierdzi, ze nic mu nie jest, zamiata klopoty pod dywan. Boje sie, ze to cos powaznego... Teraz pojechal z bratem do lekarza, bedzie trzeba zrobic tomografie glowy pewnie, a my kasy nie mamy, bedzie trzeba kombinowac. Zdrowie najwazniejsze.

Awatar misssun
    misssun jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

trochę słabo że się wypisał bo co jak co ale w szpitalu badania by zrobili kompleksowe...
    z drugiej strony mu się nie dziwię bo ciężko tam wytrzymać...
    trzymam kciuki żeby było dobrze ale do badań go przymuś wszelkimi sposobami, bo z omdleniami nie ma żartów wiem bo przechodziłam...

Awatar ladymama
    Mieszka w
    Warszawa

Misssun, no wlasnie, mialby stala opieke i kompleksowe badania, a tak trzeba sie bujac po lekarzach. A jaka byla u Ciebie przyczyna omdlen?

Maz byl u lekarza, zlecili mu badania, ma zalozony 24 h holter ekg. Zwolnienia nie dostal, wiec idzie do pracy na druga zmiane. Boje sie, ze powtorzy sie ta utrata przytomnosci...

Waga 103 kg. Juz 7 kg poszlo. Nie moge sie doczekac dwucyfrowki. Docelowo chcialabym dojsc do 69 kg, ale juz przy 80 kg bedzie niezle.

Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów