Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 160
Like Tree8Lubią to

Wątek: Ladymama kontra kilogramy

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Domyślnie Odp: Ladymama kontra kilogramy

Agatka witaj. Fajnie że znów jesteś już tym razem z małym brzdacem:-)
    pozdrawiam i spadających kilogramów :-)

Awatar novaya
    novaya jest nieaktywny Znany na forum

Co słychać? Jak tam dietka idzie?

Mój wątek: Forum JestemFit.pl - ZAPRASZAM!

Awatar inesiaa
    inesiaa jest nieaktywny Nowy na forum

Przy maluszku będziesz miała dużo roboty, więc na pewno pójdzie łatwo z kilogramami, jeśli nie będziesz sobie folgowała z jedzeniem wieczorem. U mnie to było gwoździem. Niestety podjadałam wieczorami, bo wtedy był najczęściej czas. Teraz wiem, że nie popełniłabym tego błędu. Aktualnie odchudzam się kolejny miesiąc z Trizerem i już jest w sumie minus dziesięć na liczniku. Lepsze samopoczucie i lepszy wygląd już mam zapewniony.

MatyldaStepien jest nieaktywny Znany na forum

oo to prawda, przy dziecku to kilgramy lecą, że hej, Chociaz tak naprawdę to dopiero pozniej bo poki dzidzia jestmala to jednak zwykle przez wiekszosc czasu spi Najgorzej wlasnie budzenie na karmienie, jesc sie chce, a do lodowki isc nie mozna, bo jak sie pojdzie, to kilogramy w gore. Inesiaa ile tygodni łącznie się już odchudzasz? Ja też walczę z Trizerem ale dopiero miesiąc i nei powiem - bo efekty też są i też jestem zadowolona

MatyldaStepien jest nieaktywny Znany na forum

raaanyyy.. ale dopiero DRUGI miesiąc miałam pisać a możet o już AŻ drugi

Awatar ladymama
    ladymama jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Czesc dziewczyny. Troche mnie nie bylo, oczywiscie wiaze to sie z faktem, ze nie trzymalam diety... Tyle dobrego, ze nie przytylam, waga z dzis to 103 kg. Od wczoraj z powrotem dietkuje, na razie jest ciezko, zoladek pewnie rozepchany, ale dam rade. Moja szwagierka schudla ostatnio ponad 20 kg i jest dla mnie ogromna motywacja.
    Mam takie dwa cele-schudnac i zapuscic wlosy Z jednym i z drugim mam problem, z waga to wiadomo, a z wlosami-jestem uzalezniona od fryzjera, a nie znosze swoich krotkich wlosow. Obiecalam sobie, ze nie zetne wlosow przez dwa lata. Do tego czasu chce tez byc laska, a nie wielorybem
    Dzis sprowadzilam do domu grilla elektrycznego, bede mogla grillowac miesa, warzywa i ryby bez tluszczu.
    Trzymajcie kciuki, jestem zdeterminowana i wierze, ze mi sie uda, licze na Wasze wsparcie

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hej Ladymama !
    Dobrze, że postanowiłaś z powrotem wrócić na dobre tory A że waga nie urosła, to jest tylko i wyłącznie dobry znak, że jak obetniesz kalorie i ogarniesz sobie zdrowsze jedzonko, to pewnie zacznie i spadać Ten grill elektryczny to super rozwiązanie. Z takim grillem, to można ogrom zdrowych potraw przygotować. I pierś z kurczaka, indyka, i rybki wszelakie grillowane w folii, i oczywiście warzywka jak cukinia, papryka, bakłażan, kukurydza wcześniej obgotowana, pieczarki, to fajne, lekkostrawne pokarmy, które smakują pysznie i są skarbnicą minerałów i wartości odżywczych
    No widzisz, skoro szwagierka dała radę to i Tobie na pewno się uda. Skoro masz z nią kontakt, to może możesz coś podpytać, co robiła, jak jadła, fajnie byłoby też, gdyby mogła udzielić Ci wsparcia podczas Twojej walki z kilogramami
    Powodzenia i wpadaj tu do nas pisać, jak idzie, bo to pomaga trzymać się w ryzach

Awatar ladymama
    ladymama jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ewelinka, dzieki Szwagierka ma diete od dietetyka i ma mi ja przekazac, wiec postaram sie bazowac wlasnie na niej. Poki co, wywalilam z jadlospisu wszystkie fast-foody, pieczywo zamienilam na ciemne, ograniczam ziemniaki na rzecz ryzu i wszelakich kasz. Wczoraj na obiad zjadlam piers grillowana bez tluszczu, ryz i surowke z bialej kapusty z jablkiem. Sycace i bardzo smaczne Jedyna wpadka to dwie czekoladki Merci (ale potrafilabym zjesc cale opakowanie, wiec tragedii nie ma).
    Dzis planuje zrobic salatke z kurczaka z czerwona fasola, kukurydza, ananasem i jogurtem naturalnym.
    A na sniadanko 2 kromki chleba zytniego z chudym bialym serem, dzemem niskoslodzonym i kawa z mlekiem, bez cukru.
    Milego dnia!

Awatar Groooooszek
    Groooooszek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Wpisy na blogu
    1

Ladymama, dasz radę, trzymaj się tylko dzielnie.

mnie za to teraz czeka, ta druga strona, czyli jednak przybierania na wadze, bo Buka we mnie zapuszcza korzenie.
    I boje się strasznie, bo z nadwagą walczę od zawsze z 80 kg, udało mi się zejść do 52, ale oczywiście mój organizm przy takiej niskiej masie ciała, zaczął fisiować i przestałam miesiączkować. Teraz mam wagę 63 i trzyma się tak od jakiś dwóch lat... teraz czekam aż spuchnę niczym bania. haha
    Moje żale i frustracje.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Ladymama, no to ładnie zaczynasz tę dietę. Ale na tej od dietetyka, dla twojej szwagierki, to może się tak nie wzoruj całkowicie, bo każdy organizm jest inny i jej na przykład taka dieta mogła służyć, a tobie mogą nie leżeć przykładowo jakieś produkty. Powoli wprowadzaj zmiany i obserwuj swój organizm i swoje ciało. Być może są jakieś szczególne produkty, które u Ciebie powodują wzrost wagi i będziesz musiała ich unikać, tak jak u niektórych na przykład chleb, czy ziemniaki. A ryż radzę Ci najlepiej wybierać brązowy, zamiast białego. Syci na dłużej, ma więcej błonnika usprawniającego przemianę materii oraz więcej cennych minerałów i składników odżywczych

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów