Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 237
Like Tree65Lubią to

Wątek: 86kg_------> moja meta w otyłości :)

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: 86kg_------> moja meta w otyłości :)

ale sobie dzielnie poradziłaś z M&-sami Brawo!!

z ćwiczeniami też nie możesz póki co przesadzać, najpierw może zacznij od dłuższych szybszych spacerów albo rower czy pływanie jak mówi Ewelina, świetne są też kijki
    Ja długo mówiłam że to takie byle co dopóki sama nie ruszyłam na spróbowanie z pożyczonymi kijkami. Po tygodniu kupiłam swoje
    polecam
    Meta86 lubi to.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Furaga, dokładnie. Kijki są fantastyczne dla początkującego, ale i nie tylko. Można w to wsiąknąć na dłużej. Jak się nauczy prawidłowej techniki chodzenia z kijami i trzyma się odpowiednie tempo, to można w bardzo przyjemny sposób spalić na prawdę wiele kalorii Taki rytmiczny ruch w kijami, po różnym terenie przypomina trochę ćwiczenie na orbitreku, gdzie też rytmicznie pracują ręce.
    Rower oczywiście też jak najbardziej wskazany U nas w Bielsku-Białej widuję sporo ludzi uprawiających nordic walking i to wcale nie śa wbrew obiegowej opinii tylko stare dziadki z kijami
    Meta86 lubi to.

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

No to wczoraj to nawet poćwiczyłam 45 minut dzisiaj mam zakwasy mega ale to nic
    dietowo dzisiaj mi dobrze poszło na wieczór tylko troche poległam i słodkie wpadło ale i tak jak na mnie to mało w porównaniu z tym co normalnie bylo

No to dzisiaj wcale nie było trak źle jakiś wafelek wpadł ale skończyło się na tym ze zjadłam 2, a nie jak zazwyczaj robiłam że tylko 2 szt. zostawiałam
    I poćwiczyłam nawet zrobiłam maskę na twarz i jeszcze się nabalsamuję a no i nie jadłam nic od 17 ale doszłam do wniosku że ten makaron z sosem z grzybków za bardzo mi smakował i poniosło mnie trochę więc pewnie jak bym liczyła kalorie to pewnie by się okazało że za dużo ich było ale jutro będzie lepiej

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Hej Meta

Widziałam, że jesteś również na naszej nowej akcji na czerwoną jarzębinę i postanowiłam do Ciebie wpaść

Chyba dobrze Ci idzie prawda ? Dobrze, że nie szukasz wymówek i znajdujesz trochę czasu na sport Zakwasy to jęk naszego tłuszczu, więc dobrze jest, okazuje się, że dałaś z siebie tyle ile miałaś siły w mięśniach

Coś dla ciała, coś dla duszy, piękna i człowiek od razu zadowolony i pełen energii

Oby tak dalej

Udanego weekendu życzę i mało grzeszków dietetycznych

A na zakwasy polecam gorącą kąpiel albo delikatny masaż Warto o to poprosić partnera na pewno się ucieszy, że musi rozmasować bolące pośladki
    Meta86 lubi to.
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Marto badzo mi miło że wpadłaś

na wtryniałam się arbuza i winogrona tak to jadłam i jadłam bo sobie przy tym myślałam że to takie zdrowe w końcu to to owoce
    Ale dość słodkie ale ile błonnika w nich później sobie pomyślałam że lepiej zjeść arbuza i winogron niż paczkę ciastek
    Dzisiaj zjem jeszcze tylko sałatę i koniec rozpusty rezerwuję sobie na jutro dzień rozpusty

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hej hej Meto
    Dobrze sobie w weekend zrobić cheat meal day, ale wiadomo, też nie należy przesadzać i nie zjeść całej fury ciastek i poprawić wiaderkiem lodów :P Dobrze, że ćwiczysz, a zakwasy są zawsze na początku, ale potem, jak organizm przyzwyczai się do ruchu, to już nie jest tak źle. Rozmasuj bolące miejsca i może zastosuj jakąś fajną maść na ból mięśni, bardzo dobry jest Bengay, ja go mam zawsze w apteczce, bo na siłowni już nieraz sobie coś naciągnęłam czy przesiliłam Winogrona faktycznie są dosyć słodkie, ale to już i tak lepiej zjeść winogrona, niż cukierki, jeśli najdzie nas ochota. Mają bardzo dużo witamin, przede wszystkim witaminę A, C oraz te z grupy B, a także potas, fosfor, magnez, wapń, cynk czy nawet jod A arbuz to już w ogóle samo zdrowie i mało kalorii, także na zdrowie
    Balsamowanie to u mnie teraz codzienność, a po jakieś fajne kosmetyki do twarzy właśnie dziś muszę się wybrać. Przy okazji kupię też sobie odżywki na siłownię, bo białko całe wyszło. Mamy w jednej galerii handlowej mega sklep z żywnością dla sportowców, wszystkimi odżywkami, syropami "zero kalorii", masłami orzechowymi 100%, witaminami i innymi takimi cudami
    Powodzenia dalej z dietą !
    Meta86 lubi to.

Dziś tak u mnie kiepskawo ale to nic jutro się ogarniam
    Nie ćwiczyłam za wiele dzisiaj ale w sumie cały dzień cośrobiłam więc nie jest źle

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hej hej
    No to ogarniaj się, ogarniaj. Taki dzisiaj dzień - poniedziałek, to trzeba się dopiero do kupy pozbierać.
    Ja zeszły tydzień miałam taki aktywny, przedwczoraj trening, wczoraj biegi, że dzisiaj też robię reset, żeby organizm zregenerować
    Jak cały dzień coś robiłaś to i tak nie jest źle, ja na przykład pól dnia załatwiałam sprawy na mieście Gorzej jak człowiek siądzie tyłkiem na kanapie, nic nie robi i dużo je :P Po takim dniu, to biłabym się w pierś, że nic nie zrobiłam produktywnego, ani z obowiązkami, ani ze sobą :P

Ewelinka no poniedziałek to faktycznie ciężki dzień niby sie pilnuję ale co chwile coś mi wpada do ręki i bezwiednie wędruje do mojej paszczy ale zwalę to na to że @ lada moment będzie i mam zachciewajki i czuję się taka ciężka i rozdrażniona że chyba tylko tabliczka czekolady mnie by uratowała

Ale jeszcze coś poćwiczę zanim brzuch mnie zacznie boleć

Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów