Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 236
Like Tree65Lubią to

Wątek: 86kg_------> moja meta w otyłości :)

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Domyślnie Odp: 86kg_------> moja meta w otyłości :)

Aaa, no to masz odpowiedź, dlaczego masz taki stan. Ja w tym miesiącu podczas pms-u dosłownie myślałam, że eksploduję :/ Bo i byłam nadmuchana jak balon i wściekła jak osa, też mi się chciało przez dwa dni wyć i w ogóle czułam się do kitu :/
    To poćwicz, poćwicz, póki możesz, może ruch rozładuje to napięcie, endorfiny trochę skoczą i lepiej się poczujesz. Mi nawet siłownia trochę pomogła na to opuchnięcie. Bo wypociłam się na maxa, nawet bardziej niż zwykle, bo już po 15 minutach na bieżni lało się ze mnie ciurkiem :P Więc ta nagromadzona woda miała gdzie sobie ujść i świadomość odbytego treningu dawała do zrozumienia, że jednak nie, nie jestem "grubą krową, buuuuuu ! " :P
    Meta86 lubi to.

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Hej Kochana

Też czasem zwalam na @, no ale jak już ewidentnie czuję, że moje piersi już ledwo wyrabiają, bo strasznie bolą przed @, to jak mam nie zwalać Dobrze jak to tylko woda zatrzymana, gorzej jak jeszcze dochodzi złe samopoczucie no i marudzenie mojemu M

Pozwól sobie w takim razie na małą porcję gorzkiej czekolady, wtedy być może trochę Ci się poprawi nastrój Badania naukowe nawet potwierdzają, że zwiększenie ilości węglowodanów w diecie w okresie przed miesiączkowym pozwala zwalczyć uciążliwym PMS Coś chyba w tym jest, bo mi przeważnie pomaga chociaż odrobinkę Ratuję się czasem zbożowymi batonikami z mussli własnej roboty Spróbuj może i Tobie pomoże

Dobrego po południa !
    Meta86 lubi to.
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

Wczoraj to u mnie masakra była brzuch mnie tak bolał że nic nie mogłam zrobić a o ćwiczeniach to mogłam sobie pomarzyć
    dzisiaj nadal jestem trochę rozbita ale przynajmniej brzuch mnie już nie boli
    Za to spać nie mogę o 5 wstałam i nie mogę się ogarnąć
    może zaraz coś poćwiczę
    A jutro włosy ścinam i farbuję zrobię sobie ombrę

przez te 2 dni wody prawie nie piłam masakra muszę się zmuszać za to piję moja ulubioną czerwoną herbatkę ja ją uwielbiam a wszyscy mówią że ona cuchnie dla mnie ładnie pachnie

No to poćwiczyłam dzisiaj 37 minut hula-hop i to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    a się zmachałam że masakra
    Chyba się wyrabiać zaczynam bo zaczyna mi to przyjemność sprawiać

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Hej Meta

Szacuneczek za trening podczas @.. Ja szczerze mówiąc przeważnie musze postawić na rest day podczas miesiączki, w ciągu pierwszych 2 dni. Czasem decyduję się na jakiś relakcujący trening rozluźniający i dzięki niemu czuję się nawet nieco lepiej, ale czasem nawet i to nie wchodzi w grę. Najgorsze, że prawdopodobnie wypadnie mi podczas półmaratonu w tym miesiącu.. Mam nadzieję, że to zbyt mocno nie pokrzyżuje mi moim marzeń.

A widzisz, sport to jest przyjemność i to jest pewne Człowiek się po pewnym czasie tak uzależnia, że nie jest w stanie normalnie funkcjonować bez aktywności fizycznej. Ja na przykład miałam mieć dziś dzień wolny od treningu, jednak suma sumarum zdecydowałam się na ćwiczenia Szkoda tylko, że od paru dni strasznie pada i nie mogę sobie pozwolić na ukochane bieganie

U Ciebie pogoda również taka paskudna ??
    Meta86 lubi to.
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Ale dzisiaj się źle czuje jak by jakaś zaraza mnie sie przyczepiła albo mam wstrząs mózgu bo dziecko mojej siostry upadło głowa na moją głowę i uderzyło mnie w skroń swoją roczną główka ale tu bym bardziej o małą się martwiła niż o mnie aczkolwiek gwiazdy zobaczyłam

A dietowo to w sumie tak średnio wyszło może coś poćwiczę jeszcze dzisiaj zobaczę ale jeść już dzisiaj nie będę
    I wody mało wypiłam

Martunia a pogoda u mnie taka średnia trochę padało ale głównie przeważą słońce a ja jestem fanem pogody jesiennej

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hej Meto
    Oj, to musiał być feralny wypadek z tym dzieciątkiem. Mam nadzieję, że z małą wszystko ok, no i z Tobą też
    Nie martw się, jak poszło średnio, odrobisz straty następnego dnia, jeśli bardziej się postarasz
    No widzisz, ty lubisz jesień, a mnie zawsze na jesień łapie cholerna chandra. Nawet wolę nie myśleć, że lato będzie zaraz powoli odchodzić Tym bardziej, że w tym roku tak mało go było Mam nadzieję, że poczuję jeszcze wakacyjny klimat, bo jadę jeszcze na kilka dni nad morze końcem sierpnia, a 1 września wracam. Kiedyś, jako dziecko byłam na wakacjach nad morzem właśnie na początku września i akurat pogoda na wybrzeżu była cudowna, więc nadzieja jest
    Powodzenia w dalszym dietowaniu !
    Meta86 lubi to.

Ewelinka no nic się nie stało ani dziecku ani mnie po prostu mam siniaka na skroni mało widocznego na szczęście

Dziś jest dzień mierzenia cm no to przedstawiam mój marny efekt z miesiąca psęłdo odchudzania

szyja -37 ( -0,5)
    biust-117(-4 )
    pod biustem -90 ( bz)
    talia- 93 ( bz)
    brzuch -112( -2)
    biodra 105 (bz)
    udo-64 (bz )
    No to mam nadzieje że za miesiąc będę miała się czym pochwalić

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Meto, no ale spadki jakieś są ! I to jest ważne Tak, czy owak, brawo, bo chociażby jeden centymetr to zwsze jakaś pozytywna zmiana. A pomyśl sobie, że jak się tylko porządniej przyłożysz to następny miesiąc może być o wiele bardziej owocny w wyniki Najwięcej spadło z biustu, kurczę, czemu to musi być takie niesprawiedliwe, że z biustu leci najszybciej i najwięcej :P Jak po odchudzaniu miałam takie małe cycki, że aż mi wstyd było i szkoda. Bo jako grubasek przynajmniej miałam solidny balkon. Teraz po urodzeniu dziecka i karmieniu, piersi są przeciętne, ani małe, ani duże. Mogłyby być trochę jeszcze jędrniejsze, ale nie jest źle. Nie wiszą mi "flaki" :P
    Ech, te dzieciaki, mój dwulatek co chwilę się gdzieś przewróci, bo jak biegnie to nie patrzy pod nogi, albo biega po ogrodzie na bosaka i obetrze sobie paluchy u stóp o jakiś kamień.
    Meta86 lubi to.

Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów