Strona 4 z 24 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 237
Like Tree65Lubią to

Wątek: 86kg_------> moja meta w otyłości :)

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: 86kg_------> moja meta w otyłości :)

Hej Kochana

Może coś Cię pobiera, taka pogoda to w sumie nic nie wiadomo, u mnie dziś o 6 rano było zaledwie 5 stopni na plusie :O Szok, żeby w sierpniu takie temperatury, normalnie anomalie pogodowe.
    Kurde ja nie cierpię jesieni. Jak dla mnie to mogła by być od razi zima, a później wiosna i piękne lato Jesień to dla mnie taka plucha i nic więcej. Co innego jeśli jest ładna, ciepła i kolorowa Wtedy jeszcze może być

No kochana z brzuszka spadły 2 centymetry więc wcale nie jest tak źle jak mówisz, tym bardziej, że jeśli faktycznie mocno się nie starałaś to pomyśl co mogłać osiągnąć gdybyś faktycznie wzięła się porządnie za siebie :> Może w tym miesiącu spróbuj tak na 100 % ?
    Meta86 lubi to.
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

No dziewczynki dałam dupy w tym miesiącu ale następny będzie lepszy tak sobie wmawiam
    we wrześniu idę na ślub cholera jak by nie mogli pół roku wcześniej powiedzieć że ślub biorą a nie miesiąc wcześniej za mało czasu na super efekt :PD uratują mnie majtki wyszczuplające jak by co

Ewelinka ja się ciesze że mi z biusty spada bo mam zdecydowanie za duży dzisiaj w sklepie fajną bluzkę przymierzałam i wszystko fajnie ale jakoś tak jak ruszałam rękoma to pod pachami uwierało co było efektem za dużego biustu bo cały luz jaki był zaplanowany zajęły mojej piersi

Ale w sumie to była bluzka 44 za 80 zł więc taka kasę wydam na 40 jak schudnę

Awatar Marta_K

To nie ma co sobie wmawiać, tylko trzeba postanowić, że tak będzie i po prostu tak ma być Nie ma, że coś nie wyjdzie Musi wyjść, tak sobie postanowiłaś i nie możesz zawieść siebie w tej sytuacji
    Dasz radę, bo tak na prawdę to przecież nie jest to takie trudne No dobra może odrobinę trudności w tym jest, ale pokaż nam Kochana, że Ty dasz sobie z tym wszystkim radę

Ja mam też mały problem z piersiami, bo czasem nie mogę dopasowac góry i dołu z jednym rozmiarze albo sukienek, bo ma dosyć duże piersi no i generalnie jestem szeroka w barkach, mimo że nie ważę jakoś strasznie dużo, ale jestem wysoka. Mi po schudnięciu zmalał obwód, miseczka została ta sama, no ale wiadomo że 65 F, będzie miało mniejszą miskę niż 75 F :P Tak mi się wydaję przynajmniej

Meta a kiedy dokładnie to weselicho ?
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek

No ok to postanawiam sobie że schudnę
    Marta 10 września ten ślub więc dupa blada

Ogólnie powinnam iść na jakieś mitingi dla uzależnionych bo ja nie potrafię nie jeść słodyczy prędzej z obiadu zrezy7gnuje niż z cukierków
    jem ich mniej niż zawsze ale nadal jem

Poćwiczyłam mam 3 filmiki na YT i sobie wymyśliłam że codziennie będę je robić bo to w sumie tylko 35 minut więc nie ma dramatu

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Myślę że jak będę je robić codziennie przez miesiąc to trochę sadła mi spadnie
    A hula-hop wioślarz i brzuszki będę robić dodatkowo w zależności od mojej weny
    No i chyba zacznę tu pisać co jem bo może wtedy przestanę tyle jeść
    Tylko jak będę tu pisać co jem to weźcie pod uwagę fakt że nie stosuje żadnej diety i nie zamieniam mojego jedzenia w mega zdrowe produkty bo ja stawiam na MŻ i nie będę się oszukiwać że pewnie jak schudłabym to znowu bym jadła to wszystko co do tej pory bo lubię i jojo wraca

Awatar Marta_K

O widzisz Kochana i ja również mam wesele 10 września I też chciałam troszkę schudnąć do neigo, ale to zaledwie 2 kilogramy Już 1 kg udało mi się zrzucić, został tylko jeden, więc myślę, że się uda, a jak nie to też tragedii nie będzie, bo sukienkę i tak już mam kupioną no i jest akurat rozmiarowo

W takim razie ustal sobie cel do wesela 3 kilogramy na minusie, to na pewno jest w zasięgu Twojej ręki, więc myślę, że to dobra motywacja Na pewno będziesz czuła się bardziej komfortowo w krótkiem sukience i przyjemniej będzie Ci się nawet stroić na to wesele A przede wszystkim poweselne jedzenie i ewentualny nadprogramowy kilogram nie będzie Ci aż taki straszny

Gratki na treningii Mam nadzieję, że weekend dobrze Ci minął

Dobrego wieczorku życzę
    Mój domek

No drugi dzień zaliczony
    Ale mam po tym zakwasy niby proste ćwiczenia a wykryły moje zaginione mięśnie
    no i dobrze że nie jest to strasznie obciążające dla moich stawów bo mi moje stare kolano siada
    Dzisiaj do pracy idę jest mi z tego powodu smutno ale z drugiej strony przez to moja dieta będzie idealna bo tam nie mam okazji do podjadania i mam jedna przerwę o 17 a jak wrócę po 22 to ju jeść nie będę

Marta a mi weekend leniwie upłyną ja z tych co najlepiej by leżeli i filmy oglądali
    A co do celu 3 kg to wesela to w sumie dobry pomysł jak go osiągnę to będę miała lepszy nastrój

Awatar Marta_K

Zakwasy to jak dobra nagroda po porządnie wykonanym treningu Więc nie masz co się martwić, oznacza to jedynie, że dałaś z siebie wszystko co mogłaś Gratuluję samozaparcia teraz tylko pamiętaj, żeby się z powrotem nie "zastygnąć" musisz się ruszać. Wbrew pozorom zakwasy lubią rozruszanie i delikatny trening, gorzej jak się wtedy zasiedzimy i nic nie będziemy robić
    Ewentualnie jeżlei masz wannę to mogę Ci polecić gorącą kąpiel, a później rolowanie albo masaż obolałych mięśni, ale do tego to już będziesz potrzebowała pomocy, ale myślę, że możesz znajdziesz chętnego na masaż pośladków
    Bardzo dobrze jest właśnie też zmieniać formę ćwiczeń, żeby organizm nie zapomniał o niektórych mięśniach Ja jak na przykład po dłuższej przerwie wrócę do siłowego po bieganiu albo odwrotnie to czuję zupełnie inne mięśnie pracujące

A nie wiem, czy doczytałam, sukienkę i dodatki wszystkie już masz na wesele ?
    Mój domek

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hej Meto !
    Widzę, że u Ciebie aktywnie
    Na zakwasy faktycznie, lekki trening i rozruszanie się jest najlepsze.
    A jak ćwiczenia dzisiaj ? Już coś robiłaś, czy dopiero masz w planach ?
    Ja mam w planach trening, ale cholerka, tak mnie brzuch boli, że nie wiem, czy dam radę, jak na razie nawet no spa max nie pomogła.
    Ech, trzeba było tylu węgierek nie jeść :P
    Meto, a jak byś znalazła sobie jakąś zdrowszą alternatywę dla cukierków ? Na przykład suszone owoce, albo takie cukierki słodzone ksylitolem na przykład ? Wiem, że istnieją w eko sklepach takie, nazywają się Ksylitolki
    A w internecie da się znaleźć nawet Werther's Original w wersji bezcukrowej, ale akurat tutaj bym obstawiała, że będzie aspartam, albo jakieś inne dziadostwo.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Taką stronę z bezcukrowymi słodyczami znalazłam. Niektóre opcje są fajne i ceny nawet ujdą. Taki krem czekoladowy ze stewią na przykład. Sama się zastanawiam, czy mojemu dziecku czegoś tam nie zamówić, na przykład galaretki bezcukrowej. Ech, ten to ma teraz szał na gumę Mambę. Ciekawe czy jakaś bezcukrowa zdrowa wersja takiej Mamby istnieje :P

Strona 4 z 24 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów