Strona 5 z 24 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 237
Like Tree65Lubią to

Wątek: 86kg_------> moja meta w otyłości :)

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: 86kg_------> moja meta w otyłości :)

Marta no właśnie nie mam A ja zawsze kupuję na ostatnią chwilę
    Ewelinka a werthersy bez cukru to mam bo moja mama miała cukrzyce to jej siostra z Anglii pełno przywiozła ale nie sa takie dobre ogólnie to ja bardziej za czekoladą jestem mleczną z bakaliami
    Idę poćwiczyć bo wieczorem to mi sie nie będzie chciało

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Hej

W takim razie musisz się porządnie zacząć rozglądać za jakąś kreacją Masz już coś na oku albo wiesz w jakim stylu sukienki chcesz szukać ? Na mlecznną czekoladę to chyba nie ma zbyt dobrego, zdrowszego zamiennika. Powiedziałabym oczywiście, że gorzka jest świetna, no ale wiadomo, wtedy nie będzie już mleczna Ja kiedyś też byłam zwolenniczką słodkich czekolad, a w tej chwili wybieram czekoladę, która ma jak największy udział kakao w składzie, a najlepsza w ogóle to dla mnie czekolada gorszka wawel, która ma aż 90 % kakao Próbowałaś ?
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Marto, ja ostatnio znalazłam mleczną czekoladę bez dodatku cukru w Tesco. Dałam kawałek Sewkowi i bardzo mu smakowała, w ogóle nie odkrył, że nie ma w niej cukru. Tylko jaka to firma, czy opakowanie było, to na śmierć zapomniałam :P
    W ogóle Tesco teraz bardzo się poprawiło, jeśli chodzi o zdrową żywność. Maja na prawdę niezły wybór fajnych produktów, jak na przykład mielone tofu, wyglądające jak mięso mielone, na przykład do spaghetti, albo deser z twarogu i ciecierzycy o smaku ananasa, słodzony miodem - też ekstra. Małe opakowanie, a jak syci Ciekawe dostają też pasty do pieczywa, na przykład pasztet gryczany, albo pasta z ciecierzycy i buraka. Ten pasztet z gryki, smakuje normalnie, jak mięsny, tak fajnie są dobrane przyprawy
    Istnieje też dość duży wybór czekolad Cavalier, które słodzone są stewią i nabyć je można w ekologicznych sklepach, bardzo dobre, lecz niestety drogie. Ale mają szeroką rangę różnych smaków.
    A czekolada Wawel 90% jeszcze gdzieś u mnie figuruję w szafce, ale nie biorę się za nią przy moim obecnym stanie :P
    Meto, ćwicz, ćwicz, jak masz motywację, nie odkładaj na później, bo właśnie zazwyczaj tak to jest. Zaplanuje się ćwiczenia na wieczór, to jak ten wieczór przychodzi, to się już nie chcę. Sama mam często straszne opory przed ruszeniem tyłka na siłownię wieczorem :P
    Ja bym już chciała na trening. Ale organizm dalej mówi nie i reaguje bólem brzucha ...
    Babcia do mnie przyjechała pomóc mi w opiece nad Sewciem i ugotowała mi pyszna zupę. Co prawda taką trochę "szpitalną", z samych warzyw, zagęszczoną kaszą jęczmienną, zblendowaną. Ale smak dobry, czułam się trochę jak dzidziuś, jedząc to

no i nie poćwiczyłam wczoraj ale bardzo mało zjadłam więc spoko
    A co do sukienki to nie mam żadnej upatrzonej wezmę taką jaka będzie na mnie dobra A najlepiej to pożyczę od siostry to za oszczędzę kasę
    A ja nie lubię gorzkiej czekolady

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hej hej
    No to może dzisiaj się do ćwiczeń zmotywujesz ? Taka ładna pogoda, sobota, luzik. Każdy ostatnie dni wakacji wykorzystuje jak może Ja już dzisiaj po treningu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że dziś to dobry czas, by się ruszyć, tyłkiem, nogami i rękami trochę pomachać
    Jak sobie solidnie poćwiczysz, to zjeść też będziesz mogła więcej Ja na przykład lubię odwalać solidne treningi w weekendy, we wczesnych godzinach, bo potem mam spokojne sumienie, że mogę po południu, czy wieczorkiem zrobić sobie jakiś cheat meal W zeszłym tygodniu tak miała, w niedzielę. Przyjeżdżam z siłowni, a tam sernik w lodówce
    Ja znowu przy wyborze sukienki, to jestem wybredna, jak nie wiem co :P Zdecydowanie wolę, jak idę zupełnie przypadkiem do sklepu i nagle nawinie się coś "wow", niż nastawiać się, że jadę po sukienkę, mając w głowie jakiś konkretny fason, czy kolor i udenerwować się, bo albo żadna nie pasuje do moich oczekiwań, albo jak już jest jakaś ładna, to cholernie droga :P Zazwyczaj te, które mi się najbardziej podobają, wiszą w tych ekskluzywnych sklepach i zakupy kończą się albo bezradnym westchnieniem, albo sporym wkurzeniem :P
    Meta86 lubi to.

Awatar Marta_K

Mi się ostatnio bardzo udał zakup sukienki, bo trafiłam akurat na sukienkę w moim rozmiarze na promocji, gdzie zapłaciłam za nią 40 złotych, a na internecie znalazłam identyczną za prawię 200 zł, więc różnica kolosalna, a sukienka mi się na prawdę bardzo podoba

Meta to może jakieś inne zdrowe przekąski Cię uratują przed podjadaniem, ciasteczka zbożowe własnej roboty, albo sałatki owocowe lub zmiksowane mrożone owoce, które smakują o niebo lepiej niż zwykłe lody kupione w sklepie, a są milion razy zdrowsze i bardziej wartościowe odżywczo, a mniej energetycznie Ale wiadomo, że każdy ma swoje ulubione smaki i musi odnaleźć coś co najbardziej będzie mu odpowiadało

U mnie dziś pogoda marna, znowu pada, a już się zapowiadało na taką wielką poprawę, słońce i ciepłe dni. Może następny tydzień przyniesie nam coś lepszego
    Meta86 lubi to.
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek

NO może podratują ogólnie chyba muszę zwalczyć to w sobie i będzie gitara
    Ostatnio nic nie ćwiczyłam jednak lepiej mi się z rana ćwiczy bo wieczorem nie mam siły ale teraz mam na rano i bym musiała wstawać o 3:30 żeby coś poćwiczyć z rana a to jest awykonalne więc muszę się bardziej zmotywować żeby wieczorem dupkę ruszyć

Ewelina mi też zawsze to co najdroższe w sklepie podoba po prostu z dobrym gustem nie wygrasz
    A muszę sobie jakąś kurtkę na jesień kupić ale jak kupię teraz a później schudnę to na wiosnę będę musiała nową kupić dlatego pewnie najbardziej lubię kupować buty bo stopa mi nie tyje i chociaż tu mam rozmiar 38

Awatar Marta_K

Tobie się lepiej ćwiczy z rana, a ja właśnie więcej siły mam wieczorem. Nawet jak sobie porównuję czas jaki mam na bieganiu, to dużo lepiej idzie mi wieczorem po porządnym posiłku, niż lekkim śniadaniu. A jak na śniadanie zjem więcej to nie jestem w stanie porządnie się rozbiegać Często też jestem bardzo zmęczona póżniej przez cały dzień Wiadomo, każdy organizm jest inny i trzeba się słuchać swojego ciała
    Hihi, z dobrym gustem nie wygrasz, idealnie powiedziane
    Meta fajna z Ciebie babka wiesz ?
    Meta86 lubi to.
    Mój domek

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Ale wiesz, że mi po schudnięciu stopa jakby "zmalała" o jeden rozmiar ? Jestem wysoka, więc noszę rozmiar butów 40. Gdy byłam gruba, nosiłam 41, a i tak nie zawsze był dobry. Może to dlatego, że ogólnie zeszczuplała mi kostka i stopa, dlatego rozmiar buta też jest mniejszy. Chociaż czasem kupię 41, bo rozmiar rozmiarowi nierówny.
    No, to w takim razie koniecznie zmotywuj się do poćwiczenia wieczorem. O 3:30 wstawać, by poćwiczyć ? Ech... chyba nawet mnie by się nie chciało :P Kurczę, o za tydzień równy będę nad morzem. Mają być wypogodzenia i super pogoda na przyszły tydzień, na pożegnanie lata, więc zaciskam kciuki Wiesz, ja na zachciankę na słodkie odkryłam bardzo prosty patent - jogurt, naturalny, najlepiej grecki, z dodatkiem łyżeczki miodu Ewentualnie do tego jeszcze pokrojone owoce, na przykład dojrzała brzoskwinia. I mamy domowy, słodki jogurt i to z ekstra dużymi kawałkami owoców Można też zrobić sobie migdały, albo orzechy w miodzie. Podprażyć orzechy na suchej patelni, potem dodać miód, wymieszać, wyłożyć na jakieś płaskie naczynie, wystudzić, trochę rozkruszyć i mamy przekąskę na przykład na film A jak cudnie pachnie w całej kuchni. Możemy jeszcze dodać cynamon, achh ...
    Albo domową, superzdrową czekoladę, tylko musimy ją przechowywać w lodówce. Rozpuszczamy w garnuszku nierafinowany olej kokosowy, z 2 łyżki, dodajemy dużo, około 3 pełne łyżki surowego, ciemnego kakao, mieszamy, tak, aby masa była tak gęsta, jak roztopiona tabliczka czekolady, dosładzamy trochę ksylitolem, lub miodem. Możemy też jako słodzika użyć drobno posiekanych, suszonych daktyli, które dosypujemy do masy i mieszamy. Bierzemy sobie brytfankę, na przykład taką jak do pasztetu, dajemy na nią papier do pieczenia. Na papier wylewamy czekoladową masę. Na górę możemy dać oczywiście co chcemy, suszone owoce, bakalie, wiórki kokosowe. Dajemy do lodówki na jakieś 15 minut, by stwardniała. Pałaszujemy Kurczę, uwielbiam tę czekoladę i chyba jutro znów ją sobie zrobię, bo tak jak o niej pisze, to mi ślinka cieknie
    Meta86 lubi to.

Ewelinka z tą czekoladą to nie głupi pomysł muszę sobie kupić tylko ten olej kokosowy i coś podziałać Ja się nie dziwie że ci ślinka cieknie jak ty już jadłaś więc znasz smak a ja tylko czytam i już mi się chce

Marta a mi się w ogóle nie ćwiczy dobrze mi się tylko dobrze leży i je czekoladki no ale coś trzeba z tym zrobić Bo dupa rośnie
    Ogólnie się muszę ogarnąć bo nawet jednej dziesiątej nie osiągnę z mojego zamierzonego celu w akcji to co schudłam to przytyłam ehhh

Strona 5 z 24 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów