Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 78
Like Tree45Lubią to

Wątek: Wredna waga...zmienna jest jak baba!!

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Wredna waga...zmienna jest jak baba!!

Wiesiu no słuchaj dziewczyn za mało pijesz wody jak nie lubisz wody to dodaj sobie cytryny i imbiru lepszy smak ma
    I pomierz sobie obwody bo może cm ci spadły
    A i czerwoną herbatkę to ja uwielbiam piję kilka kubków dziennie
    Pozdrawiam i życzę samych spadków

Awatar wieslawa70
    wieslawa70 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez ewelinawarchol Zobacz posta
    Picie wody w samym procesie odchudzania też jest bardzo ważne i pomocne, bowiem pomaga nam wypłukiwać toksyny z organizmu i inne niepotrzebne śmiecie, które nam tam zalegają
    Wzielam sobie do serca Twoje radyi dzisiaj juz zaczynam to wszystko pomalu zmieniac.Pije poprostu wiecej herbaty zielonej i dolozylam rozne owocowe bez cukru masie rozumiec.
    Dziekuje za rady Ewelinko.

Awatar wieslawa70

Cytat Zamieszczone przez Meta86 Zobacz posta
    I pomierz sobie obwody bo może cm ci spadły
    Mierzesie wobwodach i juz to pisalam ,ze mam mniej po 2 cm.......i to mnie cieszy.A z piciem tez staram sie juz poprawic.Ciezko to idzie ,ale rozsadek musi byc górą!!!!
    Moje disiejsze menu:
    1 śniad.-owsianka z zurawiną,orzeszkami(kilka sztuk utłuczone)
    2 śniad.-2 kromki wieloziarnistego +1 plasterek drobiowej szynki +bialy ser platerek
    obiad -zupa ogorkowa+pol piersi z kurczaka+wielowarzywna surówka
    podwieczorek-kawalek arbuza+ 1 jablko
    kolacja-2 kromki(male)żytniego +2 plastrki szynki drobiowej
    Herbaty:zielona czerwona,czarna z cytryna,i woda okolo 1,2 l
    Kubki z herbatami kazdy po 300ml
    wiecej nie jestem wstanie w siebie wdusic......

Awatar wieslawa70

Cytat Zamieszczone przez dolinalotosu Zobacz posta
    co tam dzis bedziesz porabiać??
    Wczoraj dolinko praktycznie caly dzien mnie nie bylo...mialam troche "biegania"jak chodzenie z kulą można tak nazwać.......
    A dzisiaj odchorowuje wczorajszy dzien ,ale w koncu kiedys trzeba bylo pozalatwiac inne sprawy.Ja tak zawsze hurtowo,a potem.....ech szkoda gadac
    Pozdrawiam

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Hej Wiesiu

I ja CIe witam na forum, postanowiłam Cię odwiedzić, bo widziałam Ciebie na innych wątkach

Jak jesteś zbyt głodna w ciągu dnia, to postaw po prostu na jakieś drobne warzywne przekąski, w szczególności teraz kiedy mamy takie przepyszne świeże roślinki. Chrup marchewkę, jabłko czy chociazby pomidorki. Ja nawet czasami sięgam po zwykłego zielonego ogórka, żeby czymś tam sobie uzupełnić żołądek, kiedy jeszcze nie pora na posiłek, a już mi coś powoli świdruje w żołądku Ewentualnie właśnie dobrym rozwiązaniem jest sięgnięcie po kilka łyków wody mineralnej. Jeśli chodzi o soku, to najlepiej jesli wyciskałabyś je samodzielnie ja ze swojej strony na przykład mogę Ci polecić w szczególności sok o smaku burak-jabłko z małym dodatkiem soku z cytryny. Cudowne połączenie, tym bardziej jak jeszcze użyje się do niego chociażby jabłka antonówka, które dają fajnego kwaśnego smaku i przełamują mdły smak buraków.
    Moim faworytem jest również marchew, jabłko pomarańcza Jeśli tylko masz sokowirówkę lub wyciskarkę do cytrysów no to możesz kombinować na różne sposoby z takimi sokami
    Wypróbuj również koktajlne warzywne, na przykład szpinak, pietruszka, gruszka i pomarańcza, Świetnie sycą, a dodatkowo również nawadniają organizm
    Ja jednak uważam marchewkę za niezawodny sposób na pokonanie małego głoda

Życzę dobrej nocki i będę zaglądać częściej w Twoje nowe progi forumowe
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Awatar wieslawa70

Cytat Zamieszczone przez Marta_K Zobacz posta
    Jak jesteś zbyt głodna w ciągu dnia, to postaw po prostu na jakieś drobne warzywne przekąski
    I tak wlasnie robie Marto...
    Dziekuje za wizyte u mnie..ja jeszcze wszedzie nie bywam bo jakos trudno mi to wszystko ogarnac....
    Cytat Zamieszczone przez Marta_K Zobacz posta
    Ja jednak uważam marchewkę za niezawodny sposób na pokonanie małego głoda
    Jezeli marchewke to ucieram na duzych oczkach,mam bardzo slabe zeby ...poza tym zielony ogorek czasem seler naciowy.....
    Uporalam sie dosc znosnie z piciem...dzisiaj np. przeszlam samą siebie bo mam w sobie okolo 2,3l.....a efekt jest taki ze latam "tam i z powrotem"
    Odchudzalam sie juz w swoim zyciu trzykrotnie,ale zawsze z takim samym efektem ...szybko i bardzo skape to moje zarelko bylo.a jak konczylam diete to z zastraszajacym tempem "puchlam".
    Totez sprobowalam raz jeszcze ,ale nie trzymam sie kurczowo zadnej konkretnej diety.Wspomagam sie jedynie w 1500kcal,ale tylko po to zeby jakos rozpoczac to wszystko.N i widze ze efekty sa calkiem niezle.
    Nie chce szybko gubic kilosow,ale pomalu i z dobrym efektem i jak widze jak narazie udaje sie .Nic mnie nie goni zeby byc szczupla.A jak juz gubie to chce zeby to nie wracalo.No zobaczymy na ile mi sie to uda.
    A moje dzisiejsze menu:
    1 sniadanie-1 kromka wieloziarnistego +jajeczniczka z 2 jajek
    2 sniadanie-duze jablko
    obiad-piers z kurczaka w sosie chraznowym+2 male ziemniaki+surowka wielowarzywna
    podwieczorek-tarta marchewka z sokiem z cytryny(troche)+kawalek jablka
    kolacja- 2 kromki chleba z pasta z awokado.......moglabym tego zjesc cale mnostwo)
    Plyny...okolo 2,3 l.jak na mnie to cale mnostwo.....
    Ostatnio edytowane przez wieslawa70 ; 17-08-2016 o 19:57

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

No to przyszłam odwiedzić Cię w twoim domku
    to prawda picie dużej ilości wody wymaga niewychodzenia z domu ,bo ciągle trzeba biegać do toalety no ale pić trzeba
    Widzę że piękne raporty piszesz ,kaloryczność liczysz na oko czy korzystasz z jakichś tabel ,ja korzystałam z tych
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ,czasem korzystam z tych [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Z tą dietą to jest tak że trzeba zmienić trwale nawyki żywieniowe aby utrzymać osiągniętą wagę a to jest bardzo trudne bo organizm domaga się pyszności które pamiętają nasze kubki smakowe.
    Pięknie Ci idzie i jesteś konsekwentna więc efekt murowany ,
    awokado też bardzo lubię ,mogę całe zjeść dla mnie pycha ,ja generalnie lubię jeść i raczej wszystko mi smakuje ale ze względu na cukrzycę mam ograniczenia
    Dobrego spokojnego wieczoru

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Dzień dobry , pozdrowienia zostawiam

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Wiesiu, bardzo dobre jest twoje podejście, żeby gubić kilogramy wolniej, a "pewniej" nie narażając się tak bardzo na ten upiorny efekt jo-jo.
    W diecie ograniczającej kalorie fajne jest to, że jeść możesz właściwie wszystko, oczywiście bez "świństw", a nie tylko konkretne produkty. Jest większa różnorodność komponowania posiłków
    Awokado to strzał w dziesiątkę. Taka pasta do chleba jest ekstra, mnie najbardziej smakuje, jak jeszcze położę na nim dojrzałego pomidorka Próbowałam robić kiedyś swoje, meksykańskie guacamole, jednak smakowo wychodziło mi zawsze albo zbyt mdłe, albo zbyt kwaśne. Guacamole świeże bardzo dobre jest w Biedronce i nie zawiera sztucznych dodatków. Znaleźć je można praktycznie na samym wejściu, tam gdzie mają lodówki z surówkami, świeżym szpinakiem i sokami świeżo wyciskanymi, warto spróbować
    Zresztą tak samo hummus z Biedry w trzech smakach, jest przepyszny

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry

Marchewkę to i ja bardzo lubię tartą, a w szczególności w formie surówki z dodatkiem jabłka, oliwy z oliwek i soku z cytryny Często nawet nie tylko jakos dodatek do obiadu, ale i świetnie nadaje się na 2 śniadanie albo podwieczorek
    Selera naciowego kiedyś bym nie zjadła, a teraz zajadam się i na prawdę bardzo mi smakuje Próbowałaś dodawać go do zup krem? Fajnie nanosi jej charakterystyczny aromat
    A widzisz, przyzwyczajenie do picia dużej ilości wody, przychodzi z czasem i warto się przemóc, żeby za jakiś czas się nauczyć spożywać tą odpowiednią ilość

Szybko nie znaczy zdrowo, więc bardzo dobrze, że teraz starasz się wolniej, ale na stałe
    Ja Ci w tym bardzo kibicuję !
    Pozdrawiam i miłego dnia życzę
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów