Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 78 z 78
Like Tree45Lubią to

Wątek: Wredna waga...zmienna jest jak baba!!

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Domyślnie Odp: Wredna waga...zmienna jest jak baba!!

Witaj Wiesławo, fajne menu Ja też baaardzo lubię chlebek żytni i często go jem.
    Macchiato, masz rację, żeby najlepiej odchudzać się w oparciu o normalne, naturalne produkty, bo niestety często te "light" mają tyle sztucznych dodatków, że prędzej chyba byśmy świecili w nocy, niż na nich zdrowo chudli. Powiem Wam, że kiedyś miałam w lodówce ser żółty "light". Zachciało mi się takich zapiekanych kanapek z serem, z piekarnika, więc wzięłam rozkrojoną bułkę, położyłam na każdą z połówek po plasterku tego sera, a właściwie to seropodobnego wyrobu i włożyłam do pieca. Jakież było moje zdziwienie, gdy po kilku minutach, "ser" zamiast topić się - wyschnął na wiór i zrobiła się z niego taka nieprzyjemna, twarda skorupa. Musiało być w nim sporo wody i cholera wie czego jeszcze innego, a mleka znikoma ilość :/ W smaku okropne były te zapiekanki. Sto razy wolę kupić od czasu do czasu dobrej jakości, zwykły żółty ser i położyć na kanapkę...
    A z Lux Medu też korzystam, przydatna rzecz Miłego dnia i udanego dietkowania

Awatar wieslawa70
    wieslawa70 jest nieaktywny Znany na forum

"Troche mnie malo na forum,ale nie moge siedziec....kregoslup wysiada na calego......
    Pozdrawiam serdecznie niedzielnie.Moje menu mniej wiecej bez zmian,ale poki co nie pisze narazie...nie mam jakos cierpliwosci tak mi dokucza ten moj kregoslup....wpadlam jedynie na momencik zeby przywitac sie z Wami.
    Zycze milej niedzieli dziewczynki i do "usłyszenia".
    adziam lubi to.

Awatar Macchiato
    Macchiato jest nieaktywny Sławny na forum

Kochana, w takim razie życzę mocno, aby kręgosłup odpuścił ...
    Trzymaj się cieplutko

Awatar dolinalotosu
    dolinalotosu jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    opole
    Wpisy na blogu
    6

hej Wiesiu
    co z tym kręgosłupem Twoim??
    pozdrawiam!!

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Chwaliszewo

wpadam z rewizyta i znam to wszystko ze swojego doświadczenia !!!!ja też lubie sama sobie zrobic dietkowe jedzenie bo się sama przekonałam że kupne to tylko sie nazywają dietetyczne !!!!!pozdrawiam i życze zdrowia i samozaparcia w odchudzaniu!!!
    Ewa_KM lubi to.

Awatar Ewa_KM
    Ewa_KM jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Środkowe Mazowsze

Co tam, Wiesiu kochana, u Ciebie? Ból odpuścił? Może ultradźwięki? - mnie kiedyś pomogły, albo jakaś inna rehabilitacja?
    Nie znikaj, nie ma Cię już cały tydzień... Z forum zawsze łatwiej
    Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów. A czymże jest dieta, jeśli nie tym?

Beti83 jest nieaktywny Nowy na forum

Kochane zapraszam Was na mojego bloga zrzucamykilogramy.wordpress.com Wyjaśniam tam na czym polega zdrowe odchudzanie i zdrowy styl życia. Strona powstała w związku z licznymi pytaniami do mnie jak się zdrowo odchudzać, bez żadnych diet cud, tabletek cud itp. Przez wiele lat pracowałam z otyłą młodzieżą, sama schudłam kilkadziesiąt kg. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzielę się na blogu. Zapewniam też dużą dawkę motywacji. Są i przepisy na szybkie, niskokaloryczne, wysokobiałkowe przekąski, obiady itp. Dla tych co to dopiero zaczynają przygodę z odchudzaniem polecam tekst motywacyjny Odchudzamy się. Ale jak zacząć? 10 przykazań zrzucamykilogramy.wordpress.com/2016/07/28/odchudzamy-sie-ale-jak-zaczac-10-przykazan/

Awatar Macchiato
    Macchiato jest nieaktywny Sławny na forum

Zostawiam gorące pozdrowienia i czekam na wiadomości

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8

Uprawnienia umieszczania postów