Strona 22 z 52 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 32 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 518
Like Tree210Lubią to

Wątek: Nowy wątek- nowa ja :)

GloriaDei89 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Nowy wątek- nowa ja :)

No i po co ja tu weszlam o 23... żeby takie widoki oglądać przed snem . Nie zasnę teraz, wygląda obłędnie .
    Dobrej nocy.
    Karinabe lubi to.
    Cel I- osiągnięty

Cel II

Zapraszam do mnie Nasze podróże-->mdpodroze.blogspot.com/

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

też już 2 razy chyba robiłam to ciacho fasolwe
    pierwszy raz miałam przepis z aromatem migdałowym-nie polecam
    drugą wersję zrobiłam z przyprawą do piernika i pycha
    Goście wcale nie domyslali się że to jest ciasto bez maki a co najlepsze z fasoli
    Karinabe lubi to.

Awatar Karinabe
    Karinabe jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cześć kochane
    Ciasto było obłędne chociaż ja pozwoliłam sobie tylko na jeden kawałek wszystko w nadmiarze szkodzi- nawet te zdrowe produkty
    Dzieciaczki to zrobiły oczy jak 5zł jak powiedziałam że ciasto bez cukru i z fasoli szkoda,że zdjęcia im nie zrobiłam
    Teraz zmykam do pracy.Miłego dnia

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Karinko a to próbowałaś?? ciekawe jakie będzie w smaku, chyba dzisiaj kupię czekoladę i mleko kokosowe i spróbuję jutro zrobić takie deserek. Do kawki na II sn super sprawa A Twoje ciasto wygląda obłędnie, pożyczyłam tacie młynek i nie mam jak zmielić kokosu, bo chętnie bym wypróbowała. Kiedy Ty znajdujesz czas na to pichcenie.. ja wczoraj to nawet czasu na zrobienie obiadu nie miałam a zaznacze, że nie pracuje, tylko cały dzień w biegu żyje. Dobrze, że już dzisiaj spokojniej będzie... może troszkę dychne..
    Miłego dnia Słonce..
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

15 kg do pogonienia w diabły, czyli nowy start, nowy dom, nowa Ja

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Cytat Zamieszczone przez Karinabe Zobacz posta
    Dzieciaczki to zrobiły oczy jak 5zł jak powiedziałam że ciasto bez cukru i z fasoli
    Rozumiem, że jadły i smakowało.
    Ja chyba źle robię, że na początku mówię, że z fasoli i nikt jeść nie chce.

Zaraz ruszam do kuchni i piekę (tylko muszę się od kompa oderwać).
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hej hej
    Widzę, że tu same smaczne tematy Ja dzisiaj zasmażyłam sobie jabłek na szarlotkę z ksylitolem, stewią i odrobiną miody gryczanego. Jakoś nie chce mi się stać przy cieście, ale z drugiej strony, tak mi się chce zrobić ciasto, haha Może zwlokę ten tyłek do sklepu dzisiaj :P Bo od siłowni mam reset day, bo trening był wczoraj
    Muffinka, następnym razem nie mów nic, że zdrowe, z fasolki i bez cukru, bo u mnie tak samo. Jak powiem, że zdrowe, to z automatu wszyscy myślą, że będzie fe i nie słodkie Ale grunt, że my wiemy lepiej
    Monika, łaaaaaaał, jakie to bounty super <3 Chyba zrobię takie przy okazji moich urodzin, które w sumie za niedługo. Może nawet uda mi się zrobić takie w formie tortu. Dietkowanie z takimi przysmakami, to sama przyjemność

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

Dzisiaj miałam zamiar zrobic to bounty ale mleko wyszło już ze sklepu buuu, a do lidla mam kawałek. Może na weekend wymodzę.
    Karinko jak tam dzisiaj u Ciebie, u mnie dzisiaj okropnie śpiąco:/ masakra piję sobie kawkę i ona nic mi energii nie dodaje.
    Miłego wieczoru.
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

15 kg do pogonienia w diabły, czyli nowy start, nowy dom, nowa Ja

Karinko, same pyszności u Ciebie się przewijają. Ja też dziś w kuchni ale przy papryce z miodem. No z cukrem niestety też... Słoiki już włożone teraz czekam aż przestygną i zostanie pasteryzacja. Rozmyślam czy nie zrobić sobie jakiegoś dżemu fit np. do naleśników. Mam sporo jabłek, może coś wymodzę.
    Miłego wieczorku.
    Cel I- osiągnięty

Cel II

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Gloria, jak najbardziej Dżem można bardzo szybko zrobić, jak mamy pod ręką dobre, słodkie owoce. Ja zrobiłam taki szybki z brzoskwiń i bananów z odrobiną ksylitolu. Z jabłek ci na pewno tez wyjdzie. Koniecznie dodaj do nich cynamonu, pasuje też wanilia, rodzynki Takie jabłka, podobnie robiłam dziś zasmażane, do szarlotki, ale na dżem, podejrzewam, że trzeba by je dłużej smażyć, czy tam gotować
    Też mam dziś wielkiego nie -chce-misia :P Trzy kawy dzisiaj wypiłam, a ruszyć tyłka nawet do sklepu za bardzo mi się nie chciało :P
    Osładzam sobie życie dzisiaj słuchając pięknych dźwięków rodem z lat 80-tych
    GloriaDei89 lubi to.

No właśnie o dżemie tylko z ksylitolem myślałam. Potem na naleśnik będzie jak znalazł. Robota praktycznie zerowa, funkcję dżem mam w maszynie do chleba. Jedynie obrać i zetrzeć jabłka. To już nie problem. Dzisiaj robiłam ciasto bo mi ser został z poprzedniego sernika na którym tak popłynęłam. Gości już nie ma, więc ciasto jest miniaturowe. Większa jego ilość będzie przeznaczona dla mężusia. A ja ewentualnie jutro do cappucinko sobie kawałeczek ukroję i po jutrze i tyle. Ser ma niewiele kcal, ksylitol też. Ale herbatniki nabiły kalorii. Bo robiłam budę. Taką biedną. Bez niczego. Tylko serek, jajko, ksylitol i herbatniki. Gdyby nie te herbatniki naprawdę byłoby mocno fit. A tak wyszło w 100 gramach około 270 kcal. Za jakieś 2-3 tygodnie spróbuję tego ciasta z mąki kokosowej co Karinka stronki podawała.
    Na obiady natomiast ostatnio ciągle mam fazę na nugetsy z piersi. Fajne są bo obtoczone w jogurcie i panierka jest z pokruszonych płatków kukurydzianych. Przez ten jogurt są takie soczyste jakby w ogóle nie były w piekarniku robione. Wiem, że nie jadasz mięsa więc Ciebie to nie zainteresuje ale ogólnie tak piszę bo to dobry obiad a ma niewiele kcal. Jednak gotowanie z głową może być naprawdę fajne .Nie sztuka upichcić coś tłustego i powiedzą że dobrze. Sztuką jest zrobić coś dobrego, zdrowego i mało kalorycznego. Jak znajduję takie danie i mi naprawdę smakuje to jestem z siebie dumna. Moja książeczka fit zapełnia się powoli. Marzę, żeby kiedyś zawierała tyle przepisów ile moje pozostałe książki z tymi wymyślnymi ale jednak kalorycznymi przepisami.
    Cel I- osiągnięty

Cel II

Strona 22 z 52 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 32 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów