Strona 23 z 52 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 518
Like Tree210Lubią to

Wątek: Nowy wątek- nowa ja :)

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Domyślnie Odp: Nowy wątek- nowa ja :)

O, fajnie, Glorio, że podsunęłaś ten pomysł z kurczakowymi nuggetsami. Ja co prawda mięsa nie jem, ale przyrządzam je często dla narzeczonego i synka. Podejrzewam, że takie w jogurcie i płatkach kukurydzianych będą im smakowały. Tak się zastanawiam, by takie nuggetsy zrobić z piersi indyka. Indyk jest dosyć suchy, a jak dzięki temu jogurtowi mięso jest soczyste, to chyba warto spróbować
    Fajnie byłoby jeszcze zrobić do tego jakiś dip. Jogurtowo czosnkowy na przykład, albo taką domową salsę No i koniecznie jakaś fajna surówka

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Hejo !

Seler naciowy to też jest super opcja, jako dodatek do zup krem Nadaję fajnego charakterystycznego smaku i przełamuje taki mdły warzywny smak. W szczególności rewelacyjnie pasuje do kremu z dyni czy pomidorowej z soczewicą. Rewelacja.

Kokosowa bita śmietana, to moje odkrycie tego lata. Robiłam mnóstwo ciast i tortów na tej bazie i wszystkim bardzo smakowało. Dodawałam też do owocowych deserów czy lodów z zamrożonych owoców. W smaku jeszcze lepsza niż tradycyjna bita śmietana.
    Super, że na diecie odkrywasz nowe smaki, bawisz się nowymi potrawami i nie idziesz nudą jaką jest kura, ryż i brokuł A jednak często na diecie dużo osób właśnie tak komponuje swoje posiłki niestety.
    A Twoje ciasto wygląda przesmacznie
    Z Ciebie to musi być jednak dobra kuchareczka, taką kobietkę w domu mieć to skarb
    Karinabe lubi to.
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

GloriaDei89 jest nieaktywny Znany na forum

Ewela, dip czosnkowy byłby fajny. No to danie bardzo mi odpowiada. Jest smaczne, soczyste i mało kaloryczne . Wprost idealne.
    Cel I- osiągnięty

Cel II

Zapraszam do mnie Nasze podróże-->mdpodroze.blogspot.com/

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

Karinko???? nie rób sobie jaj, bo nakopie!!!
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

15 kg do pogonienia w diabły, czyli nowy start, nowy dom, nowa Ja

Awatar Karinabe
    Karinabe jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Hej dziewczyny
    Monia bez stresu hihi
    Jak mnie nie ma to pracuje.Wczoraj M pracował cały dzień a ja nie miałam co z dzieciaczkami zrobić bo szkoła w środy do 12.10
    No i pojechaliśmy na drugi koniec miasta na rowerach ,gdzie na ogródku do prawie 21 szalały u znajomych- ja pracowałam do 20.15
    Co do nuggetsów to ja w blenderze rozdrabniam bazylię, dodaję płatki kukurydziane i taką panierką obtaczam piersi i wstawiam do piekarnika na 20min w 180stopniach .... Kurczę bardzo dobre
    Martusia ja nie lubię nudy w kuchni ,bo od razu się zrażam i zaczynam jeść śmieci
    Dzisiaj przyrządziłam sobie taką potrawkę z marchewki, papryki czerwonej,cebuli,cukini i passaty pomidorowej-na koniec dodałam ciecierzycę- przyprawy kminek koniecznie,sól,papryka czerwona słodka- jem z ryżem na obiad- dziewczyny zakochałam się w tym daniu- jest wyśmienite- a ten kminek daje tej potrawce orientalności- bardzo jest dobre

Awatar Karinabe
    Mieszka w
    Częstochowa

Monia dziękuję za bounty ja pojadaczka kokosu na pewno zrobię tylko czekam na kokos jak mi siostra przywiezie - bo tu cena kosmos.
    Ja zrobię batoniki to ciasto to będzie za dużo jak dla mnie
    Przepis super dziękuję :*

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Mam tak samo jak Ty Jak mam zjeść byle co to czasem wolę w ogóle nic nie zjeść. Lubię dobrze zjeść i pewnie dlatego muszę ćwiczyć, żeby utrzymać swoją figurę, bo co z tego, że jem zdrowo, jak lubię zjeść dużo i niekoniecznie niskokalorycznie. Kocham węglowodany, chleb żytni na zakwasie, domowy, fit ciasta, ciasteczka owsiane, owoce, owsianki, banany, ziemniaki, makarony, dupki chlebowe Jestem węglowodanowa dziewczyna jak się patrzy
    Kochana i co takie nuggetsy są chrupiące tak samo jak smażone? Serio? nie wiedziałam, że tak się da Myślałam, że wtedy zrobią się kapciaki. A te płatki mielisz razem z tą bazylią??
    Właśnie, chodzi za mną jakaś potrawa z ciecierzyce, ale sama nie wiem co to mogło by być. Bardzo lubię ciecierzycę w sosie pomiodorowym, więc może coś takiego dobrze będzie przyrządzić
    Fajnie wpaść do Ciebie po małe kulinarne inspiracje
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Awatar Karinabe
    Mieszka w
    Częstochowa

Dziękuję Ci Martusia
    Sama przeglądam Twojego bloga i "ściągam" przepisy czasami coś modyfikuję pod siebie
    Chyba sama zacznę prowadzić bloga jak wygram walkę z otyłością
    Nuggetsy są chrupiące i bardzo soczyste
    Płatki rozdrabniam z bazylią-razem aha i dodaję przyprawę do kurczaka- taką bez cukru - wiele gotowych mieszanek zawiera cukier, więc trzeba uważać

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

Też lubie ciecierzyce, tylko mój żołądek nie bardzo:/ i to jest najgorsze.. potem chodzę i zdycham... z ciecierzycy też robie chrupki dla dzieci... mój młody jest zachwycony
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

15 kg do pogonienia w diabły, czyli nowy start, nowy dom, nowa Ja

Awatar Karinabe
    Mieszka w
    Częstochowa

Monia jakie chrupki z ciecierzycy?

Strona 23 z 52 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów