Strona 24 z 52 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 518
Like Tree210Lubią to

Wątek: Nowy wątek- nowa ja :)

Awatar Karinabe
    Karinabe jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Nowy wątek- nowa ja :)

Jak myślicie dziewczyny czy na kolację można placuszki bananowe czy za ciężkie i jeszcze banan :/ ....
    Nie wiem sama, dzisiaj dużo nie zjadłam ale pakować węgle na noc to też źle
    Albo serek wiejski ze szczypiorkiem

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Serek lepiej ale czy masz na niego ochotę. Jak kuszą cię placuszki to sobie zrób, kalorii dużo nie będzie, a z węglami dasz radę, jest jeszcze wcześnie
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar Karinabe
    Mieszka w
    Częstochowa

No i wygrały placuszki bananowe
    Biorąc pod uwagę, że córcia 3 zjadła z mąż jednego to i tak nie było tych węgli aż tak dużo za to mega smacznie
    Dobrej nocy kobitki idę spać bo jutro do pracy i dzieciaczki trzeba odprawić

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

Karinko, ja kiedyś nie jadłam wegli i faktycznie schudłam szybko i dużo... Ale dłuższą metę się to nie sprawdza. Jak tu byla jeszcze Marta to tłumaczyła ze wegle tez powinny byc na kolacje co prawda mniej jak na śniadanie ale powinno sie je jesc.
    Spokojnej nocy.

Awatar Karinabe
    Mieszka w
    Częstochowa

Dzień dobry dziewczyny
    Ja jak zwykle bardzo wcześnie
    Niestety nie mogę spać z powodu bólu w podbrzuszu..który nie jest raczej spowodowany tym,że za 4 dni mam mieć @
    Boję się ,że mam zapalenie przydatków, tak więc dzwonię dzisiaj do ginekologa trzymajcie kciuki proszę.
    Jak napisałam wczoraj na kolację wygrały bananowe placuszki i nie żałuję ,bo były naprawdę smaczne
    Dzisiaj 28 dzień odkąd zdrowo się odżywiam i wierzcie lub nie ,ale czuję się mega
    Wczoraj zmieniłam kolor włosów już nie jestem blondynka z pasemkami ,ale ciemną blondynką i też czuję się lepiej chyba taka zmiana wyszła mi na dobre.
    Dopiero na Komunię córeczki coś z włosami zrobię, a teraz po prostu dam im odpocząć od wiecznego rozjaśniania już rozjaśniam włosy 20 lat na przemian z farbowaniem, tak więc taka zmiana wyjdzie na dobre
    Teraz szykuję dzieciaczki do szkoły a ja sama do pracy.
    Miłego dnia
    bastetka, ranka81 and mufinka0 like this.

Awatar ranka81
    ranka81 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Karinabe Zobacz posta
    Jak schudnę 20 kg to zazwyczaj odpuszczam, a wtedy jojo wraca jak bumerang.
    Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.
    Wiecie, tak raz na zawsze...
    jakbym siebie czytała... mam nadzieję, że tym razem nam się uda. Już tak na dobre!

powodzenia u lekarza. U mnie wczoraj @ się rozpoczęła. Niby przedwczoraj ale jednak dopiero wczoraj i to późnym wieczorem...
    z jedzeniem węgli. ZAWSZE na diecie jadłam wszystko, niezależnie od godziny (nie przekraczając tylko tej granicznej - np. 19). Warunkiem był limit kalorii. Wiadomo, że bywały przestoje ale ogólnie waga spadała. słuchałam organizmu a i głowa wtedy spokojna była inaczej cały wieczór myślałabym o tym niezjedzonym posiłku
    wczoraj na kolacje kanapki z żółtym serem. Co prawda waga nie spadła, jest taka sama jak wczoraj, ale wieczorem przyszła na dobre @ więc wyniki nie są obiektywne

trzymam kciuki
    Ostatnio edytowane przez ranka81 ; 16-09-2016 o 07:06

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

Hej Karinko, takie zmiany nam są potrzebne ja 23 lata farbowałam na brąz, a rok temu wróciłam do blond włosów i tak co dwa miechy sobie lekko rozjaśniam, chociaż siwków nie widać. Trzymam mocno kciuki za to aby lekarz szybko pomógł .
    Miłego dnia
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

15 kg do pogonienia w diabły, czyli nowy start, nowy dom, nowa Ja

GloriaDei89 jest nieaktywny Znany na forum

Hej, gratuluję zmiany wizerunku. Najważniejsze że sama ze sobą czujesz się coraz lepiej. Wychodzi na to, że dieta to nie żadne przekleństwo a same plusy. Ojjj gdybym ja tak swoją postrzegała .
    Placuszki bananowe i ja robiłam. Wydawały mi się troszkę mdłe. Ale słyszałam że wiele osób się nimi zachwyca. Widocznie ja jakiś odmieniec jestem .
    Trzymam kciuki żeby u lekarza było wszystko ok .
    Cel I- osiągnięty

Cel II

Zapraszam do mnie Nasze podróże-->mdpodroze.blogspot.com/

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Wymioty się skończyły ale ból brzucha nie
    masakra jakaś takie skurcze
    Niestety nie mogę spać z powodu bólu w podbrzuszu..który nie jest raczej spowodowany tym,że za 4 dni mam mieć @
    Przebadaj się porządnie, bo dopiero co ta jelitówka, teraz te bóle. Może masz jakąś nietolerancję, albo coś innego.
    Ciekawa jestem co ginekolog powie. Trzymam kciuki za powrót do zdrowia.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Ja to bez węgli źle się czuję Muszę mieć na obiad jakiś makaron albo kaszę lub chociaż w zupie jakiś pełnoziarnisty makaronik Kiedyś jak próbowałam wszystkich tych beznadziejnych magicznych diet, które miały bardzo małą ilość węglowodanów, to czułam się jak ospały chomik, nic mi się nie chciało, bolała mnie głowa i generalnie czułam się do chrzanu. A tak to o, człowiek gotowy do działania, żywy i z chęcią do treningów jak ta lala Szkoda tylko, że przez palec u nogi na razie nic nie mogę robić, agrr :[
    Nuggetsy z chęcią wypróbuję, bo mój narzeczony jest fanem wszystkiego co mięsne, a przede wszystkim wszystkiego co z kurczaka, za bazylią też przepada, więc myślę, że może uda się go przekabacić na pieczoną werjsę kurczaka w chrupiącej panierce Zawsze milion razy zdrowiej niż z patelni na tłuszczu

Jeśli ćwiczyć wieczorem, to placuszki bananowe to bardzo dobry wybór, jednak uważam, że jeśli trening masz rana, a na wieczór jesteś już raczej więcej w pozycji siedzącej, to skłaniałabym się przy nieco bardziej białkowej kolacji z mniejszą ilością węglowodanów

A chrupki z ciecierzycy też są super. Wystarczy ugotować ciecierzycę, lekko osuszyć, przyprawić ulubionymi przyprawami, lekko oliwą pokropić i do piekarnika na kilkanaście minut do 200 stopni Rewelka, smakuje jak popkorn, a ma mało kalorii i dosyć dużo białka

Ma nadzieję, że lepiej się czujesz Zdrówka kochanie Muffi dobrze radzi, warto zrobić testy na nietolerancje. Ja się dzięki nim dowiedziałam, że mam alegrię typu III na jaja
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Strona 24 z 52 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów