Strona 44 z 52 PierwszyPierwszy ... 34 42 43 44 45 46 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 518
Like Tree210Lubią to

Wątek: Nowy wątek- nowa ja :)

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Nowy wątek- nowa ja :)

Witaj Karinko

Widzisz jak to jest, dopiero co wróciłaś na dobre tory, a już można powiedzieć że jest z dnia na dzień coraz lepiej. Super, że zwnou u Ciebie robi się gwarno na forum, rozpisujesz swoje codziennie posiłki, które często są dla nas również inspiracją
    Wystarczyło, że przeszłaś znowu na dobrą drogę i już od razu spadek, wow gratulację ! Takie rzeczy to ja niezmiernie lubię czytać na sam początek tego pięknego tygodnia, brawo Karinko

A powiedz mi ten bidonik z wodą to w niej sama wodą ma 0,7 l czy łącznie z owocami zajmuje tyle objętości? Ciekawa jestem, bo dla mnie nawet te 700 ml wody to mega malutko, zazwyczaj zabieram ze sobą wszędzie 1,5 wodę. Faktycznie czasem się patrzą dziwnie jak w mróz wyjmuję wielką butelkę z torebki i sobie piję

Miłego dnia
    Karinabe lubi to.
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Awatar Karinabe
    Karinabe jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

specjalnie dla Ciebie Martusiu wysłałam wodę żeby sprawdzić
    jest dokladnie 600ml bez wsadu
    ja wupijsm 3-4 dziennie.odezwę się wieczorem

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Witaj Karinko
    Super, że jest spadek. Myślę, ze to regularne picie większej ilości wody jeszcze go podkręciło
    Niestety kupne wody smakowe, zazwyczaj mają w sobie tyle samo cukru, co soki w kartonach, lub napoje gazowane, także na prawdę nie warto ich kupować. To jest taki pic na wodę, że niby zdrowe, z prawdziwym sokiem owocowym, więc ludzie się nabierają i kupują, a że ma nasypane masę cukru, no to im smakuje, więc kupują dalej, żyjąc w przeświadczeniu, że piją super zdrowy napój ... Ech, niestety wielkie koncerny żywnościowe uwielbiają nam robić wodę, ale z mózgu
    Także skoro poniedziałek przywitałaś spadkiem, to trzymam kciuki, żeby cały nowy tydzień był dla ciebie tak pozytywny i tak owocny
    Karinabe lubi to.
    "(..) Because really the zone of comfort is a zone of fear. You're afraid to break out of this familiarity. There's nothing good about feeling comfortable."

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Cytat Zamieszczone przez Karinabe Zobacz posta
    To co mnie pociesza, że na wadze już 1kg mniej
    Gratuluję i czekam na więcej
    Karinabe lubi to.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar Monika_D32
    Monika_D32 jest nieaktywny Sławny na forum

MIłego wtorku Karinko... co tam ciekawego w wielkim świecie??
    Karinabe lubi to.
    9 lat temu udało się schudnąć z 105 do 68 kg. Teraz walczę na nowo, 2018 r największa waga 90 kg

15 kg do pogonienia w diabły, czyli nowy start, nowy dom, nowa Ja

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Jak 600 ml to w sumie na krótkie wyjście na miasto by się nadało, bo na dłużej to już bym musiała jakies picie sobie dokupować Ale z pewnością fajne jest to, że takie bidoniki uczą zdrowego nawyku sięgania po wodę, w szczególności jak ktoś za bardzo nie lubi pić takiej czystej wody bezsmakowej Kwestia przyzwyczajenia pewnie i niedługo i Tobie będzie brakowało tej wody

Co tam dzisiaj u Ciebie, jak samopoczucie, trzymamy się dzielnie ?
    Karinabe lubi to.
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hej hej
    ja mam taki bidonik, sprawiłam sobie go w Duce, co prawda bez wkładu na owoce, ale bardzo szczelny i z fajnego, wytrzymałego plastiku. I w nim zazwyczaj nosze soki i smoothie, jak jadę na zajęcia, albo wiem, że będę dłużej gdzieś poza domem. Na przykład dzisiaj, będąc u fryzjera popijałam sobie sok, którego nawyciskałam wczoraj z marchwii, jabłka, buraka i pomarańczy z jedną małą gruszką
    Ostatnio tak sobie popiłam soku z buraczków, a później jeszcze wzięłam solidną porcję ćwikły do obiadu i ... siusiałam na czerwono ... :P
    Trzymaj się, Karinka, i skrobnij, jak tam zmagania
    Karinabe lubi to.
    "(..) Because really the zone of comfort is a zone of fear. You're afraid to break out of this familiarity. There's nothing good about feeling comfortable."

GloriaDei89 jest nieaktywny Znany na forum

Hej Karinka. Patrzę na Twój suwaczek no i jaka zmiana . Gratuluję spadków. Ja do picia wody nie mogę się przekonać. Latem mi szło, a teraz poję litr, może półtora zielonej herbaty. Oczywiście gorzkiej.
    Karinabe lubi to.
    Cel I- osiągnięty

Cel II

Zapraszam do mnie Nasze podróże-->mdpodroze.blogspot.com/

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Elliðaey

Cześć, Karinko

Gratuluję Ci kochana, że pogoniłaś tyle kilosów i jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem Trzymam kciuki za więcej i obiecuję zaglądać ze wsparciem

Karinabe lubi to.

Awatar Karinabe
    Karinabe jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

dziękuję wszystkim za duże wsparcie tym bardziej ze imprezą za imprezą goni i wszystkiego muszę próbować B to dla dzieci więc i tak jem więcej niż Powinnam.
    Ale na razie nie wchodzę na wagę B się poplacze.
    oprócz imprez dla dzieci ciągle pracuje do 20.15 i wracam jak pies zmeczona.
    wczoraj wolne to imprezka dla córci A w środę dla synusia-impreza za imprezą ech....
    trzymajcie kciuki żebym za dużo nie przytyla

Strona 44 z 52 PierwszyPierwszy ... 34 42 43 44 45 46 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów